Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложение за 2плъгина

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Предложение за 2плъгина

Мнениеот Bate Gosho » 08 Ное 2015, 20:56

Здравейте ,нов съм в сайта но сървърите ги знам още далечната 2011 8) година ,често играя в GunGame -
и всеки път забравям ,че няма /rs/resetscore предложението ми е да се добавят следните плъгини . :p

http://cs-bg.info/plugin/871/

http://cs-bg.info/plugin/711/
Един различен сървър ! IP - gg.csmegagaming.com:27016
Аватар
Bate Gosho
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4
Регистриран на: 08 Ное 2015, 20:42
Име в игра: Milfara ! :D
Skype: Търси инамери

Re: Предложение за 2плъгина

Мнениеот Admin » 08 Ное 2015, 21:37

Bate Gosho написа:Здравейте ,нов съм в сайта но сървърите ги знам още далечната 2011 8) година ,често играя в GunGame -
и всеки път забравям ,че няма /rs/resetscore предложението ми е да се добавят следните плъгини . :p

http://cs-bg.info/plugin/871/

http://cs-bg.info/plugin/711/

Радвам се, че като нов се интересуваш от сървъра, но има /rs във всички сървъри а за втория плъгин ще помисля.
Благодаря за интереса.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Предложение за 2плъгина

Мнениеот Fox veteran » 09 Ное 2015, 00:04

Admin написа:
Bate Gosho написа:Здравейте ,нов съм в сайта но сървърите ги знам още далечната 2011 8) година ,често играя в GunGame -
и всеки път забравям ,че няма /rs/resetscore предложението ми е да се добавят следните плъгини . :p

http://cs-bg.info/plugin/871/

http://cs-bg.info/plugin/711/

Радвам се, че като нов се интересуваш от сървъра, но има /rs във всички сървъри а за втория плъгин ще помисля.
Благодаря за интереса.

Хич недей мисли за втория !!! Като иска момчето такъв плъинг има си сървар във веригата с тоя плъниг и се казва Gungame Mele хоства го Snaip!Да не си го сложил тоя плънинг,сървара си е супер недей бара нищо ! Само си представи ,че аз права средно по 20 глави на мап ,колко кръв ще имам спрямо по слабия от мен който прави я 10 я не? Значи по тоя начин даваш криле на по силните ,което значи че слабите ще бягат или ще пускат хак!А да не говорим за тия които правят над 30 хеад ,те ще станат безсмъртни!
А колкото до първия,той не работи и по добре !Мен лично не ме интересува това /rs защото искам да си видя реалния статс накрая ,а това /рс ще е в помощ на хакерите .трудно ще виждаме кой напредва .

Най-добре не пипай нищо ,че с такива Експерименти,примерно за 16 бита.класика е празен ,нали?
Последна промяна Fox veteran на 09 Ное 2015, 00:18, променена общо 3 пъти
Аватар
Fox veteran
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 63
Регистриран на: 02 Ное 2015, 18:32
Име в игра: fox
Skype: fox

Re: Предложение за 2плъгина

Мнениеот AntonioMontana » 09 Ное 2015, 00:15

За съм и за двете...малко разнообразие и няма нищо лошо в това да ти дава кръв за убийство...примерно 15 за обикновено убийство и 30 за хс и най много 200хп
Аватар
AntonioMontana
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 68
Регистриран на: 12 Окт 2013, 02:39
Име в игра: Antonio Montana
Skype: asdfghjkl.lkjhgfdsa42

Re: Предложение за 2плъгина

Мнениеот Fox veteran » 09 Ное 2015, 00:25

AntonioMontana написа:За съм и за двете...малко разнообразие и няма нищо лошо в това да ти дава кръв за убийство...примерно 15 за обикновено убийство и 30 за хс и най много 200хп

Ето го тарикатчето, веднага ЗА :D :D :D !!!!За теб е Ок това нали? Правиш си по 25-30 хеад ,правиш си и средно по 50 кила,кръв бол А,да му мислят ботовете нали? И след месец ще си играем Аз ,Ти и някой заблудил се да влезне ей така!
Против твърдо ! С тоя коментар на Антония се доказва теорията за против ,и че никой не мисли за играта ,а само от алчност да пере ботове и да се прави на мъж !
Аватар
Fox veteran
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 63
Регистриран на: 02 Ное 2015, 18:32
Име в игра: fox
Skype: fox

Re: Предложение за 2плъгина

Мнениеот shit happens » 09 Ное 2015, 00:36

Това с кръвта е за дм сякаш. Не е за gg в никакъв случай.
Аватар
shit happens
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 469
Регистриран на: 29 Юни 2013, 22:34
Име в игра: shit happens
Skype: db

Re: Предложение за 2плъгина

Мнениеот SNAIP » 09 Ное 2015, 00:38

Fox veteran написа:
Admin написа:
Bate Gosho написа:Здравейте ,нов съм в сайта но сървърите ги знам още далечната 2011 8) година ,често играя в GunGame -
и всеки път забравям ,че няма /rs/resetscore предложението ми е да се добавят следните плъгини . :p

http://cs-bg.info/plugin/871/

http://cs-bg.info/plugin/711/

Радвам се, че като нов се интересуваш от сървъра, но има /rs във всички сървъри а за втория плъгин ще помисля.
Благодаря за интереса.

Хич недей мисли за втория !!! Като иска момчето такъв плъинг има си сървар във веригата с тоя плъниг и се казва Gungame Mele хоства го Snaip!Да не си го сложил тоя плънинг,сървара си е супер недей бара нищо ! Само си представи ,че аз права средно по 20 глави на мап ,колко кръв ще имам спрямо по слабия от мен който прави я 10 я не? Значи по тоя начин даваш криле на по силните ,което значи че слабите ще бягат или ще пускат хак!А да не говорим за тия които правят над 30 хеад ,те ще станат безсмъртни!
А колкото до първия,той не работи и по добре !Мен лично не ме интересува това /rs защото искам да си видя реалния статс накрая ,а това /рс ще е в помощ на хакерите .трудно ще виждаме кой напредва .

Най-добре не пипай нищо ,че с такива Експерименти,примерно за 16 бита.класика е празен ,нали?


Да, аз съм ги сложил тези плъгини. Има резон в думите ти, но колкото си спомням, плъгина може да се настрои да ти даде 0 % кръв и само да ти маркира убиването. Възможно е обаче да натовари при пълен сървър.
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Re: Предложение за 2плъгина

Мнениеот AntonioMontana » 09 Ное 2015, 00:43

преди в друг сървър го имаше тоя плъгин и нито товари при пълен сървър нито е имало отлив на играчи :D а fox отделен въпрос, е че се садваш яко (giggle)
Аватар
AntonioMontana
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 68
Регистриран на: 12 Окт 2013, 02:39
Име в игра: Antonio Montana
Skype: asdfghjkl.lkjhgfdsa42

Re: Предложение за 2плъгина

Мнениеот Fox veteran » 09 Ное 2015, 00:59

AntonioMontana написа:преди в друг сървър го имаше тоя плъгин и нито товари при пълен сървър нито е имало отлив на играчи :D а fox отделен въпрос, е че се садваш яко (giggle)

Antonio като не разбираш играта недей се обажда !Стреляй си там и не пиши глупости тук!
Snaip Ок,направете да им отчита каквото искат само Не и бонус кръв! Ще кажа още защо не! Преди играех в такъв сървар даже имаше и VIP и си представете какво беше .Псувни по адрес на тия с бонуса ,кемпене (сране зад някой кашон) и бият само 2-ма или 3-ма! Аз на това му викам не игра ,а БОЗА!Ако искате БозЪ даже качете плънинга VIP и манджата с грозде е готова !Всеки ще почне да се крие и да се стреля от далече и битката с нож изчезва или като натрупам 200 кръв тръгвам на нож и след 2 мин играта е The End и псуване до сутринта !
Ако пък влезе хакер с Аим ,което редовно става ,no coment!
Антонио тогава ще саднеш завинаги ,като Rodopaki е на линия!
Аватар
Fox veteran
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 63
Регистриран на: 02 Ное 2015, 18:32
Име в игра: fox
Skype: fox

Re: Предложение за 2плъгина

Мнениеот SNAIP » 09 Ное 2015, 01:09

AntonioMontana написа:преди в друг сървър го имаше тоя плъгин и нито товари при пълен сървър нито е имало отлив на играчи :D а fox отделен въпрос, е че се садваш яко (giggle)


Ти, хостваш или хоствал ли си от вкъщи сървъри ? Аз хоствам от мой комп gg Melee и War3 и го споделям от опит,
защото плъгина го имам и в двата сървъра + ggTP. Всеки плъгин в една или друга степен товари. Не съм против предложението. Нищо не пречи да се пробва и, ако има проблем или не се харесва ще се махне. Зависи и от параметрите на машината.
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Следваща

Назад към Предложения за CS MegaGaming GunGame

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


cron