Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

намаляване на броя на картите в гг

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

намаляване на броя на картите в гг

Мнениеот AntonioMontana » 18 Дек 2015, 00:13

Предлагам да се оставят 100 или по-малко карти, защото играчите постоянно искат смяна, а и някои са доста тъпи. Другото което е тия 259 мапа дори не могат да се врътнат всичките по простата причина, че са супер много, а някои дори не ги знам, че ги има, защото мн рядко се пускат.
Аватар
AntonioMontana
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 68
Регистриран на: 12 Окт 2013, 02:39
Име в игра: Antonio Montana
Skype: asdfghjkl.lkjhgfdsa42

Re: намаляване на броя на картите в гг

Мнениеот Fox » 18 Дек 2015, 01:16

AntonioMontana написа:Предлагам да се оставят 100 или по-малко карти, защото играчите постоянно искат смяна, а и някои са доста тъпи. Другото което е тия 259 мапа дори не могат да се врътнат всичките по простата причина, че са супер много, а някои дори не ги знам, че ги има, защото мн рядко се пускат.

Не са прости ,просто не ставаш за тая работа!Играеш ги от 1 година и не ли ги запомни повечето?А да не си ,защото не помниш кои карти могат да те родят в базите на противника, а едва ли да успееш да ги запомниш :D
Ако искаш да оставят 10 карти по твое желание и да си доволен!
А да ,то ти остават 20 дена да се мъчиш да пускаш вот ,затова си трай ,ако бяха много Главния щеше да ги махне!
Аватар
Fox
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 30
Регистриран на: 27 Ное 2015, 18:55
Име в игра: Fox
Skype: по спешност 112

Re: намаляване на броя на картите в гг

Мнениеот AntonioMontana » 18 Дек 2015, 01:23

Ей вманиачен дядо теб нито те питам нито ти искам мнението ( едва ли някой друг го иска ). Само чакаш някой да пусне нещо и да се обадиш и ти като черна станция...баси човека |(
Аватар
AntonioMontana
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 68
Регистриран на: 12 Окт 2013, 02:39
Име в игра: Antonio Montana
Skype: asdfghjkl.lkjhgfdsa42

Re: намаляване на броя на картите в гг

Мнениеот Fox » 18 Дек 2015, 01:54

AntonioMontana написа:Ей вманиачен дядо теб нито те питам нито ти искам мнението ( едва ли някой друг го иска ). Само чакаш някой да пусне нещо и да се обадиш и ти като черна станция...баси човека |(

Аве в теб освен селска агресия друго има ли?
Ти мислиш ли преди да дадеш предложение ? Роунд ти се изсмя в сървара ,че ти е тъпа темата ,ти обаче капка акъл нямаш! Много му били картите,аве умнико ,ми то за това има хора в Gungame ТУКА най-много ,защото има много карти и са 90% са хубави и избрани от играчите ,а не от теб ! Една не си предложил за да искаш да се махне някоя!Седни предложи някоя карта,ма карта ,а не ей така и тогава давай акъл!Седнал дедо да ми вика ,аве аланкоу аре да не почвам аз ,че вчера бърза да биеш гагове ,след като не можеше да ми отговаряш смислено след като ти свършиха редовните простотии!
Останаха ти 19 дена ! Броя дните и чакам с нетърпение да ти махнат правата ,за да знам че няма да чета в сървара псувни и обиди от админ!Ако някой се съмнява и мисли че всявам СМУТ .да поиска логовете и да види какво пише по цял ден Антонио!
Аватар
Fox
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 30
Регистриран на: 27 Ное 2015, 18:55
Име в игра: Fox
Skype: по спешност 112

Re: намаляване на броя на картите в гг

Мнениеот AntonioMontana » 18 Дек 2015, 02:53

разкарай се от темата ми плс чичка
Аватар
AntonioMontana
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 68
Регистриран на: 12 Окт 2013, 02:39
Име в игра: Antonio Montana
Skype: asdfghjkl.lkjhgfdsa42

Re: намаляване на броя на картите в гг

Мнениеот MORTAL » 18 Дек 2015, 10:36

Няма да се намалява броя на картите. Лоши карти няма, има само такива които са по-трудни за взимане.
Фокс, за обиди в сървъра - снимка :) иначе не го гледаме. Но може и да кажеш по кое време е станало, ще видим в логовете
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666


Назад към Предложения за CS MegaGaming GunGame

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


cron