Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Няколко предложения ..

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Няколко предложения ..

Мнениеот [Anti]Killer » 12 Дек 2012, 19:41

Awake And Alive,хубаво е като пускаш предложение да чакаш мнението на хората и го приемаш вместо да дрънкаш глупости и да убеждаваш хората,че това което предлагаш е най-доброто.Всеки има глава на раменете и изказва собственото си мнение.Ще покажа още веднъж защо бях против и повече няма да коментирам подобни постове.

Против премахването на плъгина с преминаването на играчите един в друг съм,защото така играта повече ми харесва.Няма вече бутаници,няма вече да могат да те блокират,когато се опитваш да се измъкнеш назад(както при вратата на de_aztec,при стъпалата в къщата на de_inferno,при стъпалата в de_dust2 и на доста други места),също така,когато се опитваш да се прикриеш по време на стрелба,а до теб има играч и пречи това дразни.Освен това преминаването е за всички,тоест ти също можеш да застанеш зад някой свой съотборник.

За второто ти предложение добавяне на допълнителен плъгин също съм против,защото двама afk играчи няма толкова да вредят колкото още един плъгин.Мисля,че в класика влизат доста админи,а когато късно вечерта или рано сутрин няма админ,няма и толкова играчи в сървъра,че да пречат на играта afk играчи.

За третото ти предложение също съм против.Идеята играч да събере малко стаж както в сървърите така и във форума за мен е много добра.Иначе идват малки играчи,харесват сървърите и веднага искат права,а след това заваляват оплаквания от тях.Пък и 10 мнения не са много,могат да се направят за два дни и не виждам какъв проблем е това.Разбирам,че искаш да си админ и за това си постнал и кандидатурата си отдолу,но се постарай още малко.
ИзображениеИзображение
Аватар
[Anti]Killer
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 821
Регистриран на: 26 Юни 2011, 21:54
Местоположение: Враца
Име в игра: [Anti]Killer
Skype: ivaylo_zg1

Re: Няколко предложения ..

Мнениеот Admin » 12 Дек 2012, 21:00

По първа точка вече е направена промяна а другите си остават така.
Заключвам.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4096
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Предишна

Назад към Предложения за сайта (форума)

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


cron