Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

[ОТХВЪРЛЕНО]Предлагам одобряване на новите регистрации

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

[ОТХВЪРЛЕНО]Предлагам одобряване на новите регистрации

Мнениеот Jinx » 29 Юни 2015, 22:20

Добър вечер !
Извинявам се предварително , ако предложението ми се види смешно за вас , моля само без арогантни коментари . Ще ви разбера и с добро :
Предложението:
Предлагам , ако може да се направи функция (ако е възможно) всяка нова регистрация първо да премине през даден екип , който да прецени тя дали да е одобрена или не .
Когато си направи регистрацията потребителя да получи известие , че първо трябва да се одобри от екипа и ще получи лс на дадения емайл докато това не стане да няма опция да влезе .
Това го предлагам тъй като виждам , че си имате хора с много регистрации влизащи само да се карат в чата и да грозят веригата !

Лека вечер приятели!
Последна промяна dzak на 19 Фев 2018, 21:28, променена общо 1 път
Причина: edit
Не мърдай! Опитвам се да те застрелям!
Залягай! Хе-хе, само се шегувам, това няма да помогне.
Ти си ми любимото прахосване на куршуми.

Jinx (sun) (sun) (sun) (sun)
Аватар
Jinx
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 7
Регистриран на: 18 Юни 2015, 08:16
Име в игра: Jinx
Skype: eleonoradimitrova1991

Re: Предлагам одобряване на новите регистрации

Мнениеот HIDRA » 29 Юни 2015, 22:47

Jinx написа:Добър вечер !
Извинявам се предварително , ако предложението ми се види смешно за вас , моля само без арогантни коментари . Ще ви разбера и с добро :
Предложението:
Предлагам , ако може да се направи функция (ако е възможно) всяка нова регистрация първо да премине през даден екип , който да прецени тя дали да е одобрена или не .
Когато си направи регистрацията потребителя да получи известие , че първо трябва да се одобри от екипа и ще получи лс на дадения емайл докато това не стане да няма опция да влезе .
Това го предлагам тъй като виждам , че си имате хора с много регистрации влизащи само да се карат в чата и да грозят веригата !

Лека вечер приятели!

аз съм ПРОТИВ (n) :) :|
Аватар
HIDRA
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 26
Регистриран на: 07 Фев 2015, 00:56
Име в игра: ....
Skype: ....

Re: Предлагам одобряване на новите регистрации

Мнениеот You re Next » 29 Юни 2015, 22:48

аз съм ЗА^^! много хубава идея :)
Аватар
You re Next
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4
Регистриран на: 06 Юли 2014, 14:57
Име в игра: ...
Skype: Лични Съобщения

Re: Предлагам одобряване на новите регистрации

Мнениеот Curkata » 29 Юни 2015, 23:04

И аз съм ЗА! Много е добро предложението и в социалните мрежи като фейсбук го има и по-точно в групите, когато някой публикува нещо , то първо да бъде одобрено от админ и мисля, че се предотвратява спамът, същото би могло да е и тук в случай, че се появят някои от нашите хора. (y) :)
Изображение
Аватар
Curkata
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 487
Регистриран на: 02 Ное 2012, 11:22
Име в игра: Kunov
Skype: curkata1

Re: Предлагам одобряване на новите регистрации

Мнениеот Mr.Black » 30 Юни 2015, 04:18

Възможна е тази настройка от самия форум,която изисква достъп до администраторския панел,което предполага,че само няколко човека имат достъп.Това ще направи тромаво одобряването на обикновени потребители,които са баннати или искат да докладват за хакери и т.н.Ще трябва да чакат часове да бъдат одобрени.Но в крайна сметка и това е вариант.

Другия вариант е просто да ограничат групата "новорегистрирани потребилите" да нямат права за писане в чата.Това е по сложен вариант,но най-ефикасен,тъй като паразитите си правят регистрации главно за да спамят в чата.
Изображение
Аватар
Mr.Black
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 356
Регистриран на: 04 Апр 2011, 21:50
Име в игра: Mr.Black
Skype: pro-mai

Re: Предлагам одобряване на новите регистрации

Мнениеот MORTAL » 30 Юни 2015, 06:52

1. Това сме го мислили като вариант, но не сме го направили, защото когато някой иска да се оплаче от несправедлив бан става доста сложно. Примерно влиза да играе час-два (защото няма време за повече), банват го, докато си направи рег, да следва да го одобрим, чак след това може да си пусне оплакването... такъв потребител повече няма да влезе при нас.
2. Новорегистрираните влизат за да пишат в чата, не само за да спамят, а и за да извикат админ в случай на нужда. Не е най-бързият начин, но е по-бързо от колкото да се пуска тема.
Поради тези две причини не е направено това което предлагаш. Да, има потребители с по няколко акаунта, но те биват изтривани веднага щом ги надушим. А като спамят в чата, може да им трием изреченията :)
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Предлагам одобряване на новите регистрации

Мнениеот AmonRA » 30 Юни 2015, 08:13

за целта нека да има съпорт от скайп няколко души да са на линия в скайп и при сигнал да реагират така ще може да се въведе и одобрението на реговете
Nel nome del Padre del Figlio e dello Spirito Santo !!!
Only God Can Judge ME!!!
Аватар
AmonRA
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 371
Регистриран на: 21 Фев 2013, 12:40
Местоположение: Бургас
Име в игра: s0f*AmonRA
Skype: Black-Sniper21

Re: Предлагам одобряване на новите регистрации

Мнениеот Admin » 30 Юни 2015, 10:44

MORTAL написа:1. Това сме го мислили като вариант, но не сме го направили, защото когато някой иска да се оплаче от несправедлив бан става доста сложно. Примерно влиза да играе час-два (защото няма време за повече), банват го, докато си направи рег, да следва да го одобрим, чак след това може да си пусне оплакването... такъв потребител повече няма да влезе при нас.
2. Новорегистрираните влизат за да пишат в чата, не само за да спамят, а и за да извикат админ в случай на нужда. Не е най-бързият начин, но е по-бързо от колкото да се пуска тема.
Поради тези две причини не е направено това което предлагаш. Да, има потребители с по няколко акаунта, но те биват изтривани веднага щом ги надушим. А като спамят в чата, може да им трием изреченията :)

Морти го обясни много точно.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4096
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming


Назад към Предложения за сайта (форума)

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


cron