Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Проблемен играч с ник 7

ИзображениеАко имате оплакване от админи: тук,

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Проблемен играч с ник 7

Мнениеот Eagle » 18 Мар 2018, 09:25

MORTAL написа:
KoKaL написа:100 теми станаха по прословутия казус ярд, и Вие- редовните админи в D2Only не вдянахте, че играча ||7|| има право да играе където си иска, докато не се добави изрично правило за игра ярд или ярд/ст. Правило, написано от Admin в раздел "Правила на сървара".
Аз не видях и изрично да е казал, че може да се играе навсякъде!

Не се спряхте да го слайвате, киквате, че и банвате 7, което е своеволие за момента!
Бана му е заради ника, както и оплакването ама кой чете... Като влязох се играеш на цялата карта и вярвам на миро, че не е бил слайнат. Също така смятам оплакването за излишно, защото след 2-3 мин от бана той отново влезе, затова няма демо! - "Разяснение В 18:30 получих бан за 10 (десет) часа заради ник Сглупелка. Пак ме убиваше като бях на Б аз пък се писах Гъзелка той пък ме банна.
Хубаво ако се е засегнал МНОГО ПЪК правилника предвижда 1 час бан. А той ми наложи 10! Моля да ми бъде намалена присъдата с 9 часа както е по правилник!"


А за бана за ника си в грешка мирелке, играча не заслужава бан. Ако си се засегнал от ника, си е лично твой проблема.
Тук вече ще цитирам мнението си. Или да променим и това правило заради 7?!:
"@ KoKaL
Чл. 7. Обидни и неприлични никове са ЗАБРАНЕНИ!
Проблем с правилата е!
@ KoKaL
ника е сменен от мен поне 10 пъти"


Що се отнася за обидата "govedo""оvco"" и др., то един gag би бил правилният подход. Ако не ти издържат нервите и го слайваш че и банваш за обиди,то значи не си за тука.
Много е хубаво да говориш без да си запознат със ситуацията GG(good game)!! Ако Миро не е за тук аз не знам, кой е?! Или може би само аз мисля така.

Кокал го каза много добре, за кое какъв би бил правилния подход.

Еха невероятно мнение!
Изображение
Изображение
Аватар
Eagle
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 144
Регистриран на: 14 Май 2014, 15:27
Име в игра: Eagle
Skype: ...

Re: Проблемен играч с ник 7

Мнениеот Admin » 18 Мар 2018, 10:08

Играчите няма да избягат от това, че 7 ходи на Б а от отношението което виждат спрямо играч.
Казвам го за последен път.
Ако ограничим кой къде да играе с правило, ще трябва да забраним на Тарантулата ауто авп-то, флашките и т.н.

Да не забравяме, че той е прав за едно, 2 на 2 и двамата КТ седят на А и чакат на готово, е как Т ще вземат игра?! Това го забелязвам доста редовно а и аз го правя по някокога, особено с авп.
Не го защитавам, но вчера взех 2 бомби коити той заложи на Б.

Разберете, ограниченията в правилата само водят до сърдити играчи и до възползване на админи от правата си.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4096
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Проблемен играч с ник 7

Мнениеот Faster » 18 Мар 2018, 10:15

Само дето в този случай ,
говорим за отношение към колегата , който не го е барнал .
Или и за това пак е невинен ?
За играта му не обсъждам и за слайвания покрай тази игра тук ме яде че се гаври с админа и е подкрепян един вид за това .
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Проблемен играч с ник 7

Мнениеот Admin » 18 Мар 2018, 10:18

BUGS BUNNY написа:Само дето в този случай ,
говорим за отношение към колегата , който не го е барнал .
Или и за това пак е невинен ?
За играта му не обсъждам и за слайвания покрай тази игра тук ме яде че се гаври с админа и е подкрепян един вид за това .

За бана съм написал в темата която е за бана. Аз много добре знам кой как се държи с играчите. Колкото повече му се обръща внимание, толкова повече се прави на интересен.
Защо аз като съм вътре няма проблеми с него?! Въпросът е риторичен.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4096
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Проблемен играч с ник 7

Мнениеот Bat-Miro » 18 Мар 2018, 12:10

Admin написа:
BUGS BUNNY написа:Само дето в този случай ,
говорим за отношение към колегата , който не го е барнал .
Или и за това пак е невинен ?
За играта му не обсъждам и за слайвания покрай тази игра тук ме яде че се гаври с админа и е подкрепян един вид за това .

За бана съм написал в темата която е за бана. Аз много добре знам кой как се държи с играчите. Колкото повече му се обръща внимание, толкова повече се прави на интересен.
Защо аз като съм вътре няма проблеми с него?! Въпросът е риторичен.

Има ли по висш админ си играе с ника, дзак и ти като си вътре няма ядове, но като съм аз и почва да ги сменя ,аз не го слайвам като обикаля,заключвайте темата най добре да не пишем глупости и едно и също нещо
Последна промяна dzak на 18 Мар 2018, 12:14, променена общо 1 път
Причина: Ключ.
Аватар
Bat-Miro
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 518
Регистриран на: 17 Дек 2010, 21:26
Име в игра: [Speed Zone] ^^ Mirelka ^^
Skype: miro_rapa1

Предишна

Назад към Проблеми/Въпроси

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


cron