Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Въпрос за настройка в aim сървъра

ИзображениеАко имате оплакване от админи: тук,

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Въпрос за настройка в aim сървъра

Мнениеот MORTAL » 30 Яну 2017, 16:55

Не знам защо не се чуват, преди се чуваха. Нека awaq да го погледне, може да е бъгнало, а може и нарочно да е спряно.
FF нарочно е спрян, защото има тъпанари които ще скапват играта, но това се решава с tkpunish 1 :) или при системни нарушения ако има админ ще вземе мерки. Но повечето играчи не са свикнали да пазят съотборниците от стрелба и гранати, за това го няма.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Въпрос за настройка в aim сървъра

Мнениеот Admin » 30 Яну 2017, 17:16

Скоро прочетох, че е спряна а не разбрах какъв е смисъла. Ще помоля да я върне.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Въпрос за настройка в aim сървъра

Мнениеот dzak » 30 Яну 2017, 18:07

Всеки уважаващ себе си айм сървър е със спрени стъпки. Логиката ти за "максимално чист цс на продълговати карти" + звук от спъпките е необяснима, освен ако не търсиш игра "зад кашона съм, чувам те". Играта е много по-изчистена точно когато липсват стъпки и важна е стелбата, не слухтенето.

Морти е обяснил защо е изключен и приятелския огън (ff).

П.П. admin, кое е "спряна", губи се нещо смисъла на изречението (blush)
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Въпрос за настройка в aim сървъра

Мнениеот awaq » 30 Яну 2017, 22:26

Така ще бъда колкото мога по ясен във отговора си., Стъпките са спрени поради причината че във Aim Server влизаш да тренираш стрелбата си както и рефлекс си за това съм спрял стъпките за да няма слухтене по време на игра.

Добавих fy_snow защото сървъра по лесно се пълни и по тази причина сървъра повече хора ще го научат но тези дни ще го махна и слож 2 нови Aim карти, top15 на всеки един месец ще бъде рескан.

FrendlyFire - FF, няма да го пусна защото има деца които ще саднат или друг вид казано ще се ядосат и ще стрелят своите така че няма да ви направя тази услуга.

/me във Aim Server пълна глупост защото пак ще кажа обезсмисля се самия мод.

Айм мода се играе, без стъпки, без звуци, и без FrendlyFire но него няма да го пусна защото ще стане мазало...
But no matter what someone did or what we think someone has done we always have to treat him with respect. We have come a too long way as a civilization to just abandon this principal.
Аватар
awaq
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 567
Регистриран на: 24 Ное 2013, 01:36
Име в игра: спрях да играя
Skype: НА Лично съобщение

Re: Въпрос за настройка в aim сървъра

Мнениеот shit happens » 31 Яну 2017, 00:02

IA3I написа:Беше доста ясен макар че бих добавил няколко неща ако позволиш:

Как стъпките пречат на тренирането на стрелба и рефлекси ? Или иначе - защо да няма слухтене то не пречи на останалото?

Защо да добавяш карти за зарибяване. Няма ли опасност ако ги махнеш да изгубиш зарибените ? И като сме на тема карти не е само snow. Явно трябва да се внимава какви карти се качват за да не се размие идеята. И тука вие си имате една много любима карта - aim_headshot обаче тя просто не е подходяща почти за нищо. Защото е прекалено открита - пуска те с гръб към противника без прикритие понякога. Той само трябва да се завърти и да те уцели а ти примерно може да се налага да вземеш оръжие и съответно често се случва да не стигнеш до там. Да те убият просто малко след като се пуснеш. Липсата на осезателна преграда м/у отборите на карта си е минус за мен.

Ще саднат ? Нека стрелят - при първото им убийство на съотборник ще умрат за следващия рунд или на място.(въпрос на избор). А при второто ще бъдат отстранени принудително за 2-3 минутки. Тука може и да се помисли след колко 2-3 минутни бана да получиш 30-60 минутен. Има хиляди начини да ги накарате да не стрелят своите нарочно.

/ме-то си го харесвам от както почнах да го използвам. Не виждам причина да бъде махнато от никой сървър. Е хубаво причини могат да се измислят но по тая логика може да се премахната половината компонент на играта. Аз по-скоро подкрепям идеята - ако е гарга да е рошава. Нека има от всичко кой ще го ползва и кой не зависи от потребителя - демокрация с опции - ко повече :)
А в момента /me командата е позволена в AIM-a и забранена в DM.

това за без звуци и без стъпки... Не знам моето мнение е формирано от други сървъри (което не е нищо) и от нета каквото съм чел. Общо взето не е нищо и не е меродавно. Вие сте решили ейм сървъра да бъде такъв тип. За мен aim-a трябва да е като класик но на ейм карти без пазаруване. За разни неща по земята дори обмислям какво мисля. Примерно вашата карта (уникална не съм я виждал никъде и любима вам) aim_headshot - там има жилетка (бронежилетка) по средата. Как се връзва жилетка в aim server ? знаете че играта без каска (жилетка) е направо някаква друга игра повечето оръжия могат да убият с един патрон в главата и всички взимат двойно повече. Ако сте решили да е такъв вида на aim-a каква е политиката относно pick up-ите (жилетки гранати - за оръжията ясно)

За ФФ виж цяла тема съм пуснал в предложения и се разпрострях там. И без това ми се смеят че пиша много да не се повтарям.

Аз даже ти се кефя, че отделяш толкова време да си изложиш становището по всеки един въпрос.
Може би един единствен минус е, че докато стигна до края... началото ми бяга и се налага да се връщам назад ;)
Надали някой ти се смее, че имаш желание да си споделиш вижданията.
Като цяло ми е много странна липсата на звук. Всеки път като вляза ми трябва известно време за да свикна. Хич не ме радва, но разбирам идеята и се боря със себе си да се убедя, че е по-правилно.
За /me със сигурност не трябва да го има, но последно като влизах си беше там...
Аватар
shit happens
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 469
Регистриран на: 29 Юни 2013, 22:34
Име в игра: shit happens
Skype: db

Re: Въпрос за настройка в aim сървъра

Мнениеот dzak » 31 Яну 2017, 01:27

IA3I написа:Има и още нещо че се сетих чак сега. Обсъждайки целене и звук. За някои хора те са неразделни. Буквално се прицелват по звука от противника. Те много ще псуват но говорим за роботчета принципно. Но е факт че по-напредналите потребители използват звука за прицелване. Това им отнемате. Аз в момента не го правя но съм го правил преди(аз съм на 13 и имам пъпки). И ефекта е поразителен. След време до толкова си се изпедепцал че целиш точно независимо дали виждаш противника или е зад стена. Важен е звука за прицелването - неразделни в главата на много хора. Дори при мен до известна степен.


Точно напредналите играчи играят без звук на айм картите. Това, че ти не си играл в такива сървъри, не значи, че всички са били с пуснати стъпки.
Относно /Me-то то си е ясно - може да се биндне копче и постоянно да се спами и следи дали не си уцелил някой и да продължиш да стреляш на същото място.

П.П. Ти наистина ли си на 13 години?
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС


Назад към Проблеми/Въпроси

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


cron