Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Проблем: "форум cs1.6 вулгарен цензура правила неделя"

ИзображениеАко имате оплакване от админи: тук,

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Проблем: "форум cs1.6 вулгарен цензура правила неделя"

Мнениеот Faster » 26 Мар 2017, 15:51

Ти както си седиш ли ти идват тези щуротии или си губиш времето да ги обмисляш по няколко часа ? (think)
Не сме в закусвалня , че да не се позволяват такива надписи ( колкото и глуповати и гадни да са ) . 8)
Правилото , което визираш :
Чл. 7. Обидни и неприлични никове са ЗАБРАНЕНИ!
Да съгласен съм , че не са прилични , но ако тръгваме да сменяме на всеки такъв никовете няма са малко хора . Няма обида към никого в тези никове .
Аз не им обръщам внимание като цяло , като искат и им харесва да си играят ( друг е въпроса , колко акъл има човек зад такъв ник ) .
Ако управата , сметне че не съм прав ще почна да им сменям никовете , но за сега не мисля да развалям кефа на играчите , каквито и да са щом се държат прилично не ми пречат .
А до колкото "жълта пикня" си позволява често да нарушава добрия тон и си получава нужното наказание за това !
Лек ден !
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Проблем: "форум cs1.6 вулгарен цензура правила неделя"

Мнениеот shit happens » 26 Мар 2017, 17:35

Толкова ли си гнуслив, че само от прочитането на подобен nick да ти се догади? Да приемем, че мозъкът ти е свикнал да си визуализира всичко, което чуе или прочете. Пак недоумявам чак толкова силната погнуса, че да ти мине мерака за игра.
Стреляш два пъти кифличката по най-изпъкналото акне и се пръска. Проблема е решен. ;)
Аватар
shit happens
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 469
Регистриран на: 29 Юни 2013, 22:34
Име в игра: shit happens
Skype: db

Re: Проблем: "форум cs1.6 вулгарен цензура правила неделя"

Мнениеот pe6pi » 26 Мар 2017, 18:16

На "julta piknq" всеки път му сменям ника, а ако продължи пак да го сменя го стимулирам да играе със един slay.
И въобще всеки отвратителен ник който срещна го сменям на noname и така.
Изображение
Аватар
pe6pi
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 78
Регистриран на: 28 Окт 2012, 12:44
Име в игра: pe6pi
Skype: pe6pi_84

Re: Проблем: "форум cs1.6 вулгарен цензура правила неделя"

Мнениеот EsCapE » 26 Мар 2017, 18:49

shit happens написа:Толкова ли си гнуслив, че само от прочитането на подобен nick да ти се догади? Да приемем, че мозъкът ти е свикнал да си визуализира всичко, което чуе или прочете. Пак недоумявам чак толкова силната погнуса, че да ти мине мерака за игра.
Стреляш два пъти кифличката по най-изпъкналото акне и се пръска. Проблема е решен. ;)


:D :D :D :D :D Изби рибата с това изказване!

IA3I, с това, че искаш да живееш в "Розовият свят" леко ме притесни :D . Не, че имам нещо против към "различните".......... абе имам, ама си е лично мое мнение. Забавлявай се.
EsCapE
 
Предупреждения: 0

Re: Проблем: "форум cs1.6 вулгарен цензура правила неделя"

Мнениеот roundup » 26 Мар 2017, 19:03

Аз лично никога не бих му сменил ника, нека си играе не ми пречи, стига да не създава проблеми.Не за друго ами просто той има право да се напише както си иска(единствено да не обижда някого конкретно с ника си).Едва ли някога ще срещна на живо, който и да е оттук, така че ми е през **** кой как се пише в цс.

П.С. Извинявам се за леко грубия език, но това е което мисля.Нищо лично към темата 7.
Аватар
roundup
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 115
Регистриран на: 19 Яну 2014, 12:16
Име в игра: roundup
Skype: ..

Re: Проблем: "форум cs1.6 вулгарен цензура правила неделя"

Мнениеот Eagle » 26 Мар 2017, 19:40

IA3I Как може да ядеш шкембе чорба!!! Представяш ли си как са извадили шкембето на животинчето и то душа носи, а пък и кокала, за да ти да можеш да ядеш. Ужас! Горкия чесън, също! Трябвало е да го разделът с храната му и да му откъснат мустаците сигурно се чувствало като обран евреин, а пък после е трябвало да бъде разделен от братчетата му- скилидки! Каква тъжна история, а ти се захванал за съвсем нормални и човешки неща. Не се ли отвращаваш от самия себе си! Трябва да поискаш да те банат и да се храниш от светлината!

Шегата на страни, но в това няма нищо розово :D . Човек може да се погнуси от всичко и това чувство на погнуса е различно при всеки затова никой не може да каже, че е обидно за всички, за да бъде наказан.
Изображение
Изображение
Аватар
Eagle
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 144
Регистриран на: 14 Май 2014, 15:27
Име в игра: Eagle
Skype: ...

Re: Проблем: "форум cs1.6 вулгарен цензура правила неделя"

Мнениеот Faster » 27 Мар 2017, 00:26

Мисля, че се издребнява с тази тема. До сега не съм видял някой друг да се оплаче, че го е гнус и прочие и до колкото разбирам искаш и до бан да се стига. Ние трябва си пазим играчите не да ги гоним по другите вериги където ще играят спокойно точно с тези два ника които визираш и никове подобни на тях.
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Проблем: "форум cs1.6 вулгарен цензура правила неделя"

Мнениеот shit happens » 27 Мар 2017, 10:03

IA3I написа:
pe6pi написа:На "julta piknq" всеки път му сменям ника, а ако продължи пак да го сменя го стимулирам да играе със един slay.
И въобще всеки отвратителен ник който срещна го сменям на noname и така.


Трепи ги докато са малки ! Точно така! А ако някой го прави умишлено и ежедневно не трябва ли да бъде отстранен принудително за период от време?




"от shit happens » 26 Мар 2017, 17:35
Толкова ли си гнус"

Това е коментар от типа "ти пък къф си виж са" не искам да започвам в тая насока. Не ми се занимава с арогантни хора просто това е. Искам да живея в розов свят без болка и тъга ...и да ям шкембе чорба.

В никакъв случай, това не е такъв коментар! Просто недоумявам как ти става толкова неприятно от нечий ник. Извинявам се, ако е "прозвучало" по друг начин.
Няма да задълбавам в дебати по темата...
Аватар
shit happens
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 469
Регистриран на: 29 Юни 2013, 22:34
Име в игра: shit happens
Skype: db

Re: Проблем: "форум cs1.6 вулгарен цензура правила неделя"

Мнениеот BARCELONA FAN » 28 Мар 2017, 16:42

7, ти си моят ИДОЛ, МЕНТОР, ГЕРОЙ и прочие. Вярно е, че си различен. Вярно е, че си от друг свят, друг свят за който не подозираме. Само ти можеш да пишеш по този "нечовешки" начин. Единствено заради теб, заради това, че със събуждането ми с отпиването на първата глътка кафе(макар и да е късен следобед), прочитането на "Великите писания на господин Извънземен", денят ми тръгна чудесно, ще сменям всеки един "bad nickname" на мига. Още нещо - ако се стигне до бан, ще е с причина "bad nickname by ||7||". Благодаря! Поклон! :) (sun) (bow)
КОЛКОТО И ПАРИ ДА ИМАШ, КЛАСА НЕ МОЖЕШ ДА СИ КУПИШ!!!
Аватар
BARCELONA FAN
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 611
Регистриран на: 07 Сеп 2012, 03:15
Име в игра: B A R C E L O N A F A N
Skype: bellaview

Re: Проблем: "форум cs1.6 вулгарен цензура правила неделя"

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 28 Мар 2017, 17:41

хехе хахахах
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

Следваща

Назад към Проблеми/Въпроси

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


cron