Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Въпрос-предложение за заключването на теми+Dzak vs mr. Black

ИзображениеАко имате оплакване от админи: тук,

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Въпрос относно принципа на заключването на теми

Мнениеот dzak » 26 Мар 2018, 17:15

По решение на модератор/администратор. Темата ти нямат развитие. Имат дъвчене на едно и също по 100 пъти. Кой какво казал-рекъл, пък мислил едно, друго, то означавало трето ... Не, или в "на лафче", или ключ. И за да не кажеш, че пак съм ти заключил темата, оставям admin да го направи, а аз просто ще изтривам всички следващите коментари. Повтарям, изтривам.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Въпрос относно принципа на заключването на теми

Мнениеот SladuR » 26 Мар 2018, 22:32

7 качи една селфи снимка, моля.
Аватар
SladuR
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 306
Регистриран на: 18 Фев 2013, 03:39
Име в игра: SladuR
Skype: s_l_a_d_u_r_

Re: Въпрос относно принципа на заключването на теми

Мнениеот Mr.Black » 26 Мар 2018, 22:40

Защо пък да не се изкажа и аз,току-виж ми дадът още едно предупреждение.Проблема лично според мен е главно в отношението към обикновения потребител.Във форума този обикновен потребител няма какво да прави.Единствените теми,в които може да вземе участие е когато трябва да си пусне оплакване от несправедлив бан или нещо подобно/в частност моят случай/.Във всеки друг раздел,където може да стане някаква смислена дискусия или се развива някакъв по интересен разговор,мнението на обикновените потребители не е желано или е редактирано,премахвано и т.н. само защото е критика или нещо от сорта/за постове в разрез с правилата за писане не коментирам - те трябва да се премахват или редактират/.Лично според мен част от правилата за писане във форума са проблематични и са в ущърб на развитието на форума,но това е само мненито ми,тук си решава администрацията.

И малко в частност за "дзак" - според мен модерацията му е изключително двулична и лицемерна.В две привидно идентични ситуации той прилага модераторските си задължения по два различни начина.Правилата са плаващи при него или поне аз съм останал с подобно впечатление от него още когато пишех по форума сравнително редовно.Нищо безпристрастно няма при него,а би трябвало да е обратното/пак подчертавам личното ми мнение е това/.

И като за заключение да вмъкна,че според мен самите правила са кофти за форума,като цяло.Уж би трябвало това което правите да е за обикновените потребители,но в крайна сметка го няма - "потребителя винаги е прав",което по скоро е - "потребителя никога не е прав",както и мнението на потребителите не изглежда е ценено,като цяло.Всичко това няма проблем да си е така,това си е Ваш избор,Вие си избирате,как да управлявате форума и т.н.


Изображение
Изображение
Аватар
Mr.Black
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 356
Регистриран на: 04 Апр 2011, 21:50
Име в игра: Mr.Black
Skype: pro-mai

Re: Въпрос относно принципа на заключването на теми

Мнениеот dzak » 27 Мар 2018, 02:03

Пост след колко години ... браво. Още се навърташ.
Не мога да разбера, защо ти стигаш до такова заключение, а 90% от останалите не могат. Тук точно, както самия ти знаеш, критика се приема. Приемат се всякакви мнения, стига да има нещо смислено в тях. За доста от нещата дори нямаше да ви обърнат внимание, особено когато е виновен екипа (изключвам оплакванията). Admin не един и два пъти е казал, че е толерантен към всеки, а доста се възползват от това и му се качват на главата. Ето тук се намесваме форум модератори - модерираме тези теми. И понеже всички знаем, че отлива е голям заради цс-го, остават една сравнителна по-малка част от потребители, които не могат да свържат едно смислено изречение. Ами когато го направят, може пък да им се обърне внимание. Постовете се пълни с грешки от всякакво естество. Това е форум, публичен, и като всеки такъв е длъжно да се спазва добрия тон и елементарни правила. Не са перфектните, но дори и при тези допускаме нивото е под средното, ако мога така да го напиша. И тъй като admin вероятно няма да види темата скоро, аз ще я заключа. Когато има да добави нещо, винаги ще го направи.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Въпрос относно принципа на заключването на теми

Мнениеот SNAIP » 27 Мар 2018, 10:57

Темата може да послужи за коректив. Нека потребителите се изказват. Нищо нередно не виждам, дори напротив.
Отключвам.
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Re: Въпрос относно принципа на заключването на теми

Мнениеот Bat-Miro » 27 Мар 2018, 18:56

За нищо не може да послужи и пред никой,само дъвче и тъпче едно и също,Не може да ме изнервиш, за всяко мое действие (бан) имам снимки за доказателство и съм ги предоставил ( за другата тема е това,заключената) повече няма да коментирам,за мене е приключено,за кво ги пускаш тия теми,само се излагаш,обикаляй мапа и толкова,проваляй на тима играта и това е
Аватар
Bat-Miro
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 518
Регистриран на: 17 Дек 2010, 21:26
Име в игра: [Speed Zone] ^^ Mirelka ^^
Skype: miro_rapa1

Re: Въпрос относно принципа на заключването на теми

Мнениеот Faster » 27 Мар 2018, 19:35

Bat-Miro написа:За нищо не може да послужи и пред никой,само дъвче и тъпче едно и също,Не може да ме изнервиш, за всяко мое действие (бан) имам снимки за доказателство и съм ги предоставил ( за другата тема е това,заключената) повече няма да коментирам,за мене е приключено,за кво ги пускаш тия теми,само се излагаш,обикаляй мапа и толкова,проваляй на тима играта и това е


Е има си подражатели нека си имаме спам в форума , недей така .
Само дето романи не ми се четат тук , предпочитам да си ги копувам , но сеирджий доста има , които са доволни от него .
(angel)
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Въпрос относно принципа на заключването на теми

Мнениеот Mr.Black » 29 Мар 2018, 01:13

IA3I написа:И за накрая добрата новина – още един стар познайник на сървъра се завърна… С него стават 3ма. Очаквам още! Най-вероятно няма да са всички (100% почти) но имайки повече от старите потребители може би ще постигнем по-лесно атмосферата която ми се иска да има в сървъра. Не само на мен нали? Приятелската атмосфера е нещо добро и мисля че тука няма спор и няма нужда от нов казус. Тъй че mr. Black welcome back!

И не аз не съм толкова широко скроен като мр блек – това не е моето мнение – това са фактите! Отново показвате тоя „екип“ какво представлява точно – сбирщина в която всеки дърпа чергата към него…


Не мисля,че си ме разбрал правилно,че да ме вкарваш в "групичка" изискваща нещо,каквото и да било от екипа им.Прекалено си арогантен,за да изискаш от администрацията ,дори и смислено и носещо ползи за форума.Без значение от намеренията ти дали наистина искаш да им "помогнеш" или просто си правиш сеира , с подобно поведение няма начин да те вземе когото и да било на сериозно.

Да поясня,не съм си тръгвал така да се каже,че да се завръщам.Винаги съм си преглеждал отгоре,отгоре форума.Видях интересна тема и реших да изразя мнението,тъй като и мен не ми харесваше начина на модерация и отношението към потребителите.В крайна сметка положението е такова,каквото отговорния за правилата и спазването им е решил,може сегашното състояние на форума да му харесва и това е вариант.

Относно Дзак,никога не съм му бил фен,но пък и нищо кой знае какво против него не съм имал.Проблема ми беше,че несправедливо спрямо мен използваше правата си,в конкретни случаи/според мен/.И когато реших да се оплача от модерацията му,както се прави при несправедливи банове и оплакванията от админите в сървърите,темата ми беше изтрита,закрита,покрита или нещо от сорта,което е жалко.

Затова реших да пиша в темата.Личното ми мнение е,че модерацията не е сериозна в определени случаи.На моменти се усеща като шуробаджанащина и идентични случаи биват покрити или овладени така да се каже по различни начини,които от страни изглежда несериозно бих казал.

Ми...туй то.


Изображение
Аватар
Mr.Black
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 356
Регистриран на: 04 Апр 2011, 21:50
Име в игра: Mr.Black
Skype: pro-mai

Re: Въпрос-предложение относно принципа на заключването на т

Мнениеот dzak » 29 Мар 2018, 10:37

Зависи от темата, може от 5 мин до няколко месеца.
Блаки, хайде сега кажи за коя тема става въпрос, защото dzak теми не трие, само мести и променя съдържанието им. Особено ако е оплакване. Разбира се, ако оплакването е по съответните правила и не е преместено в коша.
Да говориш наизуст не го приемам за критика. В която няма нищо лошо, особено когато е от мислещи потребители. Аз от теб не видях (и не виждам) за толкова години да си пуснал 1-2 теми с предложения за нещо си, но от година и половина не беше написал един ред.
Забравил си твоята арогантност, за да слагаш такива определения за други потребители.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Въпрос-предложение относно принципа на заключването на т

Мнениеот Mr.Black » 29 Мар 2018, 17:16

Виж какво нямам намерение да го обръщам на чат и да доказвам защо такова впечатление имам.Ако сметаш,че е безпочвено,какво те интересува - подминаваш и така.Факт е,че когато бях и активен в сървърите Ви,по едно време смятах,че неправомерно си използва правата.Писах тема,изчезна.Никой не се обърна да каже - "не е според правилата" или тем подобни.За какво точно съм се оплаквал и как точно съм го писал не си спомням,спомням си само и единствено,че писах нещо и не можа да стане дискусия.

А относно арогантността ми,ами винаги съм си бил,няма какво да се залъгваме.Проблема при вас беше,че аз в 95% от случаите бях прав и нямаше как - "според правилата" да ме баннете за тази арогантност.Но и когато многократно екипа Ви нарушава правилата ,които сте си написали,как да обясниш,че във вас е проблема,без да си малко арогантен и да го натъртиш.

Дзак,няма нужда да ми отговаряш....по-добре подмини.Аз лично нямам намерение да ти доказвам с примери и т.н.Като не приемаш критика така на изуст продължаваме напред и така.

Изображение
Изображение
Аватар
Mr.Black
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 356
Регистриран на: 04 Апр 2011, 21:50
Име в игра: Mr.Black
Skype: pro-mai

Следваща

Назад към Проблеми/Въпроси

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


cron