Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Въпрос-предложение за заключването на теми+Dzak vs mr. Black

ИзображениеАко имате оплакване от админи: тук,

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Въпрос-предложение относно принципа на заключването на т

Мнениеот dzak » 30 Мар 2018, 00:39

Достатъчно е да пуснеш предложенията в раздел "предложения за форума и сървърите".
Блаки, ще ти отговоря, няма как да те подмина.
Аз мога ли да наказвам админи? Знаеш много добре. И не се захващай за бановете ти в играта(отпреди колко там години), когато аз нямам общо. Темата най-много да е преместена в онази част на форума до която нямаш достъп, сети се сам защо. Гласа на потребителя (нормалния, който може да напише едно смислено изречение) винаги се е чувал. Затова ти и роджер изкарахте толкова време и имахте свободата да се оплаквате за всичко. Забравяш и кидо, ония соколските, така че дори и ненормалните имат право на своя защита и свобода. Разбира се, всеки си носи последствията, които зависят от мен.
Някак си писането ти навежда на мисълта, че щом не си от т.н. екип, трябва да се закачаш с него и да правиш напук. Или ако не ти пука за тях, пак да си правиш напук. Казано, гледаш всичко да е напук, защото ти е все тая.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Въпрос-предложение за заключването на теми+Dzak vs mr. B

Мнениеот MORTAL » 30 Мар 2018, 09:07

Не всеки може да влиза във форума всеки ден, за да може да даде мнение по тема която го засяга пряко или просто иска да даде мнение. Ако темата бъде заключена в същия ден когато е пусната или дори на следващия, шанса потребители (които посещават форума редовно, но през 2-3 дни) да искат да пишат и темата да е заключена е доста голям. По мое мнение, форума се движи от теми с оплаквания от администратори, и то не са неоснователни оплакванията, замислете се за това. Също и така има и кандидатури за админ тук там. И... горе долу, това са активните раздели на форума.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Предишна

Назад към Проблеми/Въпроси

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


cron