Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Въпрос - а вие компетентни ли сте ?

ИзображениеАко имате оплакване от админи: тук,

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Въпрос - а вие компетентни ли сте ?

Мнениеот KoKaL » 17 Май 2018, 20:24

Admin написа:Не съм гледал това демо, но съм гледал много на Димбик, на нито едно нямаше хак а щом съм ги искал значи на всичките е бил съмнителен.
Моето мнение е, че не използва забранени средства. Всичките демота които съм искал бяха от ратс, познавам го най добре и за това мнението ми е от него.
По въпроса ти, това е компютърна игра, тя се манипулира с доста умения и е трудно да се хване. Има платени добавки, дори стийм не може да ги засече. Има много кодове които също помагат и не могат да се хванат. Малко са играчите които ги ползват. Има добри и не толкова добри играчи.
Мисля, че отговорих на въпроса ти.


Ето това е най-безпристрастния и точен коментар по темата.
Заедно с поста на Mr.Black който ми се видя доста запознат с историята на играча Дъмбик.

....7, да си в "екип банове" не ми е някаква привилегия, а огромна отговорност. От мен зависи дали неправилно баннат играч ше напусне сървърите ни завинаги, завличайки 5-6 приятеля, или ще си играе спокойно тук. От една страна не ме обичат админите чиито банове оспорвам, от друга страна играчите искат от мен справедливост. Мислиш че е лесно да си в екип банове? Нещо си се объркал.

Нека ти обясня някои неща, базирайки се на 12 годишният си опит като админ.
Трябва да знаш че има различни хакери.
Първи са такива които хака им е явен, те не се крият и няма никакъв спор по бановете им.
Вторият вид са хакери с "ограничен хак". Такъв е aim.cfg например. Ползват го играчи със средни способности. Сравнително лесно се хваща от добър админ.
Третият вид хакери са опитни играчи с дълга практика в играта изполаващи 16bit, wallhack или aim.cfg. Те са най-трудни за хващане защото знаят как да се пазят. Бановете има са винаги спорни.
Четвъртият вид хакери са добрите играчи. Те се хващат най-трудно от неопитните админи. Тук се замисли.
=================
Та за бана на Дъмбика, за който така дълбоко дълбаеш, заставам с целият си опит който изобщо не е малък, че във въпросното демо на mrtv, играча не използва аим хак.

Лека вечер.
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: Въпрос - а вие компетентни ли сте ?

Мнениеот KoKaL » 17 Май 2018, 21:10

WTF?
Приключвам с теб.
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: Въпрос - а вие компетентни ли сте ?

Мнениеот Escape » 17 Май 2018, 21:16

KoKaL: Нека ти обясня някои неща, базирайки се на 12 годишният си опит като админ.
Трябва да знаш че има различни хакери.
Първи са такива които хака им е явен, те не се крият и няма никакъв спор по бановете им.
Вторият вид са хакери с "ограничен хак". Такъв е aim.cfg например. Ползват го играчи със средни способности. Сравнително лесно се хваща от добър админ.
Третият вид хакери са опитни играчи с дълга практика в играта изполаващи 16bit, wallhack или aim.cfg. Те са най-трудни за хващане защото знаят как да се пазят. Бановете има са винаги спорни.
Четвъртият вид хакери са добрите играчи. Те се хващат най-трудно от неопитните админи. Тук се замисли


:D :D :D Ти май се шегуваш! Да ти кача пак няколко демота как си играеш не с третите или вторите, а с първите от твоя пост. Вземи се стегни и не се излагай, че разсмя всички във форума.
Аватар
Escape
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 118
Регистриран на: 16 Май 2018, 12:58
Име в игра: EsCapE / asdasas / Adanos
Skype: adanos7575
facebook: https://www.facebook.com/ADANOS666

Re: Въпрос - а вие компетентни ли сте ?

Мнениеот dzak » 18 Май 2018, 20:26

EsCapE написа:Здравейте,
предлагам едно ново лице да се присъедини към екип банове, Кокал. Бил е админ, справя се добре. Разбира от хакове, което е най-важното. Един от малкото, който отделя внимание да гледа играчите в сървърите по-време на игра.


С което тази тема приключва. Достаъчно си начесахте езиците. Отсега пускайте теми с конкретни провинения, защото в противен случай ще бъдат бързо прегледани и заключени. Както и да ви напомня, че споренето с екипа не е препоръчително.
Ключ.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Предишна

Назад към Проблеми/Въпроси

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


cron