Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Въпрос - а вие компетентни ли сте ?

ИзображениеАко имате оплакване от админи: тук,

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Въпрос - а вие компетентни ли сте ?

Мнениеот MORTAL » 16 Май 2018, 09:02

Аз ще го видя след работа.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Въпрос - а вие компетентни ли сте ?

Мнениеот headbreaker » 16 Май 2018, 09:27

Прегледах демото и не видях да има наличие на хак ! за да се стигне до тоя погрешен банн явно колегата е имал пак висок пинг и е направил грешна преценка миналия път когато беше поставен погрешния банн на РЕСПЕКТ аз именно това имах предвид поради високия пинг е допустнал грешка а не както беше представено че амх менюто е бъгнало едва ли не :)
Аватар
headbreaker
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 98
Регистриран на: 07 Дек 2014, 11:21
Име в игра: headbreaker
Skype: usmen_92

Re: Въпрос - а вие компетентни ли сте ?

Мнениеот KoKaL » 16 Май 2018, 10:10

Така значи 7, така се прави - бан, бан и накрая голям банан отзад с празни сървъри.
Браво !!!
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: Въпрос - а вие компетентни ли сте ?

Мнениеот MORTAL » 16 Май 2018, 11:38

Относно същия играч, в Тази тема с 51 мнения не може да се разбере в крайна сметка с хак ли е, или не е с хак? Та ако е с хак, значи тези които казват, че не е са некомпетентни. И обратното - ако е без хак, тези които твърдят, че е с хак са некомпетентни. Толкова за некомпетентността. А ако тогава е бил с хак, какъв е шанса сега да не е?
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Въпрос - а вие компетентни ли сте ?

Мнениеот KoKaL » 16 Май 2018, 11:40

7 синът ми е много добър играч. Пенсиониран е от cs1.6 като SNAIP. Преди където да влезеше да играе получаваше бан заради некадърни админи, които си мислят че мерника лепне само с хак. Да ама не.
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: Въпрос - а вие компетентни ли сте ?

Мнениеот Admin » 17 Май 2018, 09:33

Не съм гледал това демо, но съм гледал много на Димбик, на нито едно нямаше хак а щом съм ги искал значи на всичките е бил съмнителен.
Моето мнение е, че не използва забранени средства. Всичките демота които съм искал бяха от ратс, познавам го най добре и за това мнението ми е от него.
По въпроса ти, това е компютърна игра, тя се манипулира с доста умения и е трудно да се хване. Има платени добавки, дори стийм не може да ги засече. Има много кодове които също помагат и не могат да се хванат. Малко са играчите които ги ползват. Има добри и не толкова добри играчи.
Мисля, че отговорих на въпроса ти.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Въпрос - а вие компетентни ли сте ?

Мнениеот Faster » 17 Май 2018, 11:39

Офтопик:
Заека е в устата на всички :D
Ти за най - голям разбирач на играта ли се помисли , часовете зад монитора май са изпържили на цяло мозъкът ти .
Спокойно ще влезеш в екипа , ти за едни права книга ще издадеш с романи . :D
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Въпрос - а вие компетентни ли сте ?

Мнениеот Mr.Black » 17 Май 2018, 16:15

IA3I написа:Мишката му има 2 скорости - и до тука сме - точка! перманентен! Следващия...
ОЧЕВАДНО е как мерника е нежно залепен за всяка потенциална цел - АКО не го виждате (екип банове) или сте слепи или сте му приятели
Също така можете да видите лесно как леко подигравателно дори изчаква противниците да му се наместят иззад стената на мерника точно...
Най-много му личи когато прикляка и дава назад - при това движение можете да видите как въпреки резкия му характер мерника остава нежно залепен и гравитира САМО в горната част на целта.


Не те познават и си нямам представа дали си бил отговорен някога за подобно нещо,но от изказаното мнение не си личи да вдъхваш компетентност в отсъждането на това дали даден играч използва непозволени средства или не.Най-шокиращото и може би причината,поради която реших да ти драсна 2 реда е,че си написал следното - "Мишката му има 2 скорости - и до тука сме - точка! перманентен! Следващия... ".Само по себе си това изречение ме кара да мисля,че си нямаш представа,за какво говориш,а просто плямпаш,за да намериш кусури на Отдел Банове.Ако все още играех 1.6 и някой следваше твоите препоръки щях да съм,както ти каза - "перманентен!",тъй като използвах acceleration в настройките на мишката ми.Другите работи цитирани отгоре не знам дали има смисъл да ги коментирам.Звучи ми - "щом мерника ти отива на главата - бан" xD..

Преди години имах подобен спор с един друг индивид - "Roger" ,някои може и да го знае,където се налагаше аз да му прегледам демото за бан и потенциално да го махна.Демото беше кратичко може би 5мин. с една или две потенциално съмнителни ситуации,които сами по себе си не са достатъчни да заключиш с 100% хак на играча и да оставя бана.Затова реших да махна бана,тъй като демото не беше достатъчно.При което Мистър Роджер нагло,нагло ми писа - "Сигурен ли си,че няма хак на демото" (rofl) - загатвайки ми,че той е играл с хак в този момент,но аз съм бил некомпетентен да го видя.По късно във времето друг колега го беше баннал с демо с достатъчни доказателства и проблема си беше решен.Поуката е може би,че когато гледаш демота безпристрастно на потенциален хакер не можеш да заключиш,че е 100% от едно трепващо мерниче или някаква съмнителна ситуация,затова махаш бана и продължаваш напред.

Щях да ти давам препоръка,как точно да им даваш градивна критика,но май май няма да има смисъл.Останах с впечатление,че просто искаш да им тегавееш за нещо,а и отсъждане на демота не е простичко занятие,ако искаш да си справедлив и да няма баннат играч неправомерно.


Изображение
Изображение
Аватар
Mr.Black
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 356
Регистриран на: 04 Апр 2011, 21:50
Име в игра: Mr.Black
Skype: pro-mai

Re: Въпрос - а вие компетентни ли сте ?

Мнениеот headbreaker » 17 Май 2018, 17:34

никога няма да стигнете нивото на игра на Roger и коментара ми свърша до тук !!!
Аватар
headbreaker
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 98
Регистриран на: 07 Дек 2014, 11:21
Име в игра: headbreaker
Skype: usmen_92

Re: Въпрос - а вие компетентни ли сте ?

Мнениеот Energy Style ^ » 17 Май 2018, 17:55

Mr.Black написа:
IA3I написа:Мишката му има 2 скорости - и до тука сме - точка! перманентен! Следващия...
ОЧЕВАДНО е как мерника е нежно залепен за всяка потенциална цел - АКО не го виждате (екип банове) или сте слепи или сте му приятели
Също така можете да видите лесно как леко подигравателно дори изчаква противниците да му се наместят иззад стената на мерника точно...
Най-много му личи когато прикляка и дава назад - при това движение можете да видите как въпреки резкия му характер мерника остава нежно залепен и гравитира САМО в горната част на целта.


Не те познават и си нямам представа дали си бил отговорен някога за подобно нещо,но от изказаното мнение не си личи да вдъхваш компетентност в отсъждането на това дали даден играч използва непозволени средства или не.Най-шокиращото и може би причината,поради която реших да ти драсна 2 реда е,че си написал следното - "Мишката му има 2 скорости - и до тука сме - точка! перманентен! Следващия... ".Само по себе си това изречение ме кара да мисля,че си нямаш представа,за какво говориш,а просто плямпаш,за да намериш кусури на Отдел Банове.Ако все още играех 1.6 и някой следваше твоите препоръки щях да съм,както ти каза - "перманентен!",тъй като използвах acceleration в настройките на мишката ми.Другите работи цитирани отгоре не знам дали има смисъл да ги коментирам.Звучи ми - "щом мерника ти отива на главата - бан" xD..

Преди години имах подобен спор с един друг индивид - "Roger" ,някои може и да го знае,където се налагаше аз да му прегледам демото за бан и потенциално да го махна.Демото беше кратичко може би 5мин. с една или две потенциално съмнителни ситуации,които сами по себе си не са достатъчни да заключиш с 100% хак на играча и да оставя бана.Затова реших да махна бана,тъй като демото не беше достатъчно.При което Мистър Роджер нагло,нагло ми писа - "Сигурен ли си,че няма хак на демото" (rofl) - загатвайки ми,че той е играл с хак в този момент,но аз съм бил некомпетентен да го видя.По късно във времето друг колега го беше баннал с демо с достатъчни доказателства и проблема си беше решен.Поуката е може би,че когато гледаш демота безпристрастно на потенциален хакер не можеш да заключиш,че е 100% от едно трепващо мерниче или някаква съмнителна ситуация,затова махаш бана и продължаваш напред.

Щях да ти давам препоръка,как точно да им даваш градивна критика,но май май няма да има смисъл.Останах с впечатление,че просто искаш да им тегавееш за нещо,а и отсъждане на демота не е простичко занятие,ако искаш да си справедлив и да няма баннат играч неправомерно.
(handshake) +1 Много добро изказване Mr black

Изображение
NRg |
Изображение


_/﹋\_
(҂`_´)
<,︻╦╤─ ҉ - -
_/﹋\_
Аватар
Energy Style ^
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1039
Регистриран на: 06 Сеп 2012, 09:49
Местоположение: Обединено кралство
Име в игра: NRg | Energy Style ^

Следваща

Назад към Проблеми/Въпроси

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


cron