Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Разни хора, разни идеали

ИзображениеАко имате оплакване от админи: тук,

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Разни хора, разни идеали

Мнениеот Escape » 16 Май 2018, 13:00

Здравейте и от мен.
След четири месеца пауза от форума ( пет от сървърите) мисля, че е време да драсна и аз няколко реда. Следя форума ви когато имам време и прочетох доста интересни неща, успях да изгледам и доста демота :D. Фрапиращо е, че хора които от много време нямат място в така наречения „ЕКИП“ все още са в него! Реално „Екипа“ е от точно трима - четирима, които наистина знаят защо са там. Екип банове са точно двама: mrtv и Дзак, на когото не му влиза това в задълженията, но се справя на 99%.
Мога да ви изредя всичките админи по възходящ или низходящ ред ( по ваш избор) за кадърност и компетентност.

Темата обаче е за друго. За кандидатурата на Седмицата.

Този уважаван от много админи и играчи човек, недолюбван от много други, ви уплаши в буквалният смисъл на думата, с една кандидатура за два сървъра в които 99% от вас не влизат! С риск да загуби от играта си, с риск да загуби време и доверие, той се нагърбва с нещо което почти никой от вас не прави. Той поема ангажимент към един "умрял" и един нов сървър, с цел да ги напълни или поне да опита. Вие го нападнахте като най-черния тук! Защо?

Отговор едно: не разбира от хакери

две: обижда и псува

три: провокира екипа

едно: Как тези които си нямат и хал хабер от хакери, решават, че някой друг не разбира!
две: За толкова години прекарани с него в игра, не съм виждал да псува.Това което Миро е написал, най веротно е повод от стара тяхна дразга за играта на Б, може би и двамата имат право, но не вярвам да е псувал. Обиди! Всеки сам преценява от какво да се обижда, дори от думата БОТ.
три: С право провокира, когато не си вършите работата, какво очаквате, да ви се лигавят играчите и да ви наричат богове ли?

Най точен и сбит е поста на Ники : "мисля ,че ще се справи и може да му се даде шанс, да докаже всичко ,което досега е говорил ,само ,че от страната на администратор,а не на потребител."

И разбира се, отговор четири: Страх

Тълкувайте си го както намерите за добре.

п.п. Относно бана поставен от mrtv, да, бана е правилен.

Поздрави: EsCapE
Аватар
Escape
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 118
Регистриран на: 16 Май 2018, 12:58
Име в игра: EsCapE / asdasas / Adanos
Skype: adanos7575
facebook: https://www.facebook.com/ADANOS666

Re: Разни хора, разни идеали

Мнениеот Escape » 16 Май 2018, 13:31

Точно така, Dzak не е в екип банове, но върши тяхната работа. Написал съм го, не си го видял.
Прочетох и последните мнения по кандидатурата ти. Един съвет от мен, изтегли я, за сега, имаш НЕодобрението на голяма част от екипа, не им разваляй идилията. Пак опряхме до страха. Бая си ги наплашил (giggle)

Пичове, та той с какво ще ви пречи, като ще влиза в сървъри на които вие дори нямате IP-тата!
Аватар
Escape
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 118
Регистриран на: 16 Май 2018, 12:58
Име в игра: EsCapE / asdasas / Adanos
Skype: adanos7575
facebook: https://www.facebook.com/ADANOS666

Re: Разни хора, разни идеали

Мнениеот BeTePuHaP » 16 Май 2018, 13:47

Аз мисля, че има одобрението на червената част от екипа, което тежи доста! В крайна сметка ако се напълнят сървърите ще е добре за всички, ако не ... май и в двата случая ще търпи нападки (think)
Съгласен съм, Eagle го каза най-добре! Какви са тези страхове направо ми е непонятно, от какво да се страхуват?
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Re: Разни хора, разни идеали

Мнениеот SNAIP » 16 Май 2018, 13:54

Добре дошъл, Escape :)
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Re: Разни хора, разни идеали

Мнениеот KoKaL » 16 Май 2018, 15:14

Добре дошъл и от мен Escape.
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: Разни хора, разни идеали

Мнениеот CREATiVE » 16 Май 2018, 16:09

Добре дошъл също и от мен !
НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!

_/﹋\_
(҂`_´)
<,︻╦╤─ ҉ - -
_/﹋\_
Аватар
CREATiVE
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 134
Регистриран на: 08 Сеп 2017, 13:35
Местоположение: --
Име в игра: --
Skype: -

Re: Разни хора, разни идеали

Мнениеот MORTAL » 16 Май 2018, 17:08

Escape написа:Здравейте и от мен.
След четири месеца пауза от форума ( пет от сървърите) мисля, че е време да драсна и аз няколко реда. Следя форума ви когато имам време и прочетох доста интересни неща, успях да изгледам и доста демота :D. Фрапиращо е, че хора които от много време нямат място в така наречения „ЕКИП“ все още са в него! Реално „Екипа“ е от точно трима - четирима, които наистина знаят защо са там. Екип банове са точно двама: mrtv и Дзак, на когото не му влиза това в задълженията, но се справя на 99%.
Мога да ви изредя всичките админи по възходящ или низходящ ред ( по ваш избор) за кадърност и компетентност.

Темата обаче е за друго. За кандидатурата на Седмицата.

Този уважаван от много админи и играчи човек, недолюбван от много други, ви уплаши в буквалният смисъл на думата, с една кандидатура за два сървъра в които 99% от вас не влизат! С риск да загуби от играта си, с риск да загуби време и доверие, той се нагърбва с нещо което почти никой от вас не прави. Той поема ангажимент към един "умрял" и един нов сървър, с цел да ги напълни или поне да опита. Вие го нападнахте като най-черния тук! Защо?

Отговор едно: не разбира от хакери

две: обижда и псува

три: провокира екипа

едно: Как тези които си нямат и хал хабер от хакери, решават, че някой друг не разбира!
две: За толкова години прекарани с него в игра, не съм виждал да псува.Това което Миро е написал, най веротно е повод от стара тяхна дразга за играта на Б, може би и двамата имат право, но не вярвам да е псувал. Обиди! Всеки сам преценява от какво да се обижда, дори от думата БОТ.
три: С право провокира, когато не си вършите работата, какво очаквате, да ви се лигавят играчите и да ви наричат богове ли?

Най точен и сбит е поста на Ники : "мисля ,че ще се справи и може да му се даде шанс, да докаже всичко ,което досега е говорил ,само ,че от страната на администратор,а не на потребител."

И разбира се, отговор четири: Страх

Тълкувайте си го както намерите за добре.

п.п. Относно бана поставен от mrtv, да, бана е правилен.

Поздрави: EsCapE


Много правилно и много добре казано.
ПС. Добре дошъл.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Разни хора, разни идеали

Мнениеот dzak » 16 Май 2018, 19:35

dzak помага на екип банове, както и екип банове помагат на dzak и останалите. Друг е въпроса, че винаги може и повече (от двете страни).
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Разни хора, разни идеали

Мнениеот KoKaL » 16 Май 2018, 20:39

Escape написа:
п.п. Относно бана поставен от mrtv, да, бана е правилен.

Поздрави: EsCapE


За два бана имахме спор преди, това е трети път когато грешиш.

Ако искаш заповядай в екип банове и опразни сърварите с преценката си. Сериозно. Аз мога да си цъкам и като редови админ.

П.П. След срамните обиди които натвори в чата пиян-залян преди 4 месеца направо не знам как имаш очи да се появяваш тук. Аз не бих.
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: Разни хора, разни идеали

Мнениеот Escape » 16 Май 2018, 20:55

KoKaL написа:
Escape написа:
п.п. Относно бана поставен от mrtv, да, бана е правилен.

Поздрави: EsCapE


За два бана имахме спор преди, това е трети път когато грешиш.

Ако искаш заповядай в екип банове и опразни сърварите с преценката си. Сериозно. Аз мога да си цъкам и като редови админ.

П.П. След срамните обиди които натвори в чата пиян-залян преди 4 месеца направо не знам как имаш очи да се появяваш тук. Аз не бих.


Моля!!! Че не си добре с главата е ясно от много време. Как реши, че съм бил пиян залян, господин "специалист" да не си ми правил компания?
Това не бяха обиди мамин златен, а истини.
Аз ли да опразня сървърите! Смешен, виж си наказанията, отдавна трябваше да си приключен тук.
Относно преценките ми, имам повече банове от всичките сегашни админи тук, взети на куп. От тях имам два грешни и три спорни.
Все тая, ти си нещо с което нямам желание да комуникирам по какъвто и да било повод.

Относно желанието ви да се изтъквате, имате админ форум за това.
Съвет:
Когато подлагате на съмнение решение на админ и то от екип банове, правете го там където обикновените потребители нямат достъп. Иначе просто се излагате като кифладжии. Когато имате окончателно решение, едно извинявай и премахване на бана е достатъчно да бъде написано в нормалния форум.

п.п. Стефчо, леко с нервите, тормозиш само себе си ;) Регистрацията ми беше само за да подкрепя човек който заслужава да бъде оставен да се докаже. Аз тук не играя от пет месеца, само следя форума от време на време :)

Изчака мнението на Морти ли, за да се изкажеш :D :D :D Има ли нужда да те коментирам повече.
Аватар
Escape
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 118
Регистриран на: 16 Май 2018, 12:58
Име в игра: EsCapE / asdasas / Adanos
Skype: adanos7575
facebook: https://www.facebook.com/ADANOS666

Следваща

Назад към Проблеми/Въпроси

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


cron