Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложение относно VIP Екстрите

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Предложение относно VIP Екстрите

Мнениеот Skoklev » 09 Юли 2018, 20:30

totalninety написа:Започнахте да се отклонявате от темата.
Гранатите не са забранени и всеки може да си ги купи. Но да си купиш жизнени точки - не. Играта е създадена достатъчно балансирана. Щетите, които правят оръжията са оценени спрямо 100 жизнени точки. Снайперът е създаден с тази цел - дава възможност да свалиш противник с 1 изстрел.
На много хора не им харесва да играе съперникът им със снайпер. На мен пък не ми харесва да стрелям по зомбита с extra hp. А представете си, когато ти излязат няколко зомбита срещу теб, а ти си със снайпер. На други пък не им харесва съперникът им да играе с щит. А какво става в този момент?
И още - щом +10HP са нищо, какво става, ако останеш сам срещу 3-4 противника и ти се наложи да обезвреждаш бомба? +30-40HP, които трябва да отнемеш. Ами това си е още половин противник. Въобще бонусът води до дисбаланс.
И нещо друго, за което няма да претендирам да се премахне, въпреки че също не ми харесва. Как се прецени, че плъгина трябва да дава desert eagle? Аз харесвам да играя повече с glock или usp.
И все пак - нормално е тези добавки да се харесват от по-неопитните и да не се харесват от по-опитните :)



Напълно подкрепям мнението.
Аватар
Skoklev
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 53
Регистриран на: 19 Сеп 2010, 00:13
Име в игра: MostWanted

Re: Предложение относно VIP Екстрите

Мнениеот Spinderman » 09 Юли 2018, 21:34

totalninety написа:Започнахте да се отклонявате от темата.
Гранатите не са забранени и всеки може да си ги купи. Но да си купиш жизнени точки - не. Играта е създадена достатъчно балансирана. Щетите, които правят оръжията са оценени спрямо 100 жизнени точки. Снайперът е създаден с тази цел - дава възможност да свалиш противник с 1 изстрел.
На много хора не им харесва да играе съперникът им със снайпер. На мен пък не ми харесва да стрелям по зомбита с extra hp. А представете си, когато ти излязат няколко зомбита срещу теб, а ти си със снайпер. На други пък не им харесва съперникът им да играе с щит. А какво става в този момент?
И още - щом +10HP са нищо, какво става, ако останеш сам срещу 3-4 противника и ти се наложи да обезвреждаш бомба? +30-40HP, които трябва да отнемеш. Ами това си е още половин противник. Въобще бонусът води до дисбаланс.
И нещо друго, за което няма да претендирам да се премахне, въпреки че също не ми харесва. Как се прецени, че плъгина трябва да дава desert eagle? Аз харесвам да играя повече с glock или usp.
И все пак - нормално е тези добавки да се харесват от по-неопитните и да не се харесват от по-опитните :)


Предимно играя в D2 only, но по спомен от последната ми игра в друг сървър (там ВиПа беше платен), той даваше именно това деагле и Не граната плюс жилетка с каска. Ако желаеш можеш да си закупиш глок или усп с стартовите ти парички. Но като гледам как всички (предимно) купуват деагле (без значение дали могат или не могат да играят с него) мисля, че избора му да бъде стартово оръжие за ВиП-овете е удачен! (bandit)
Света е пълен с добри хора, ако не намираш такива, самия ти бъди такъв! (nod)
Аватар
Spinderman
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 198
Регистриран на: 08 Авг 2014, 10:24
Име в игра: Spinderman
Skype: cskar_85

Re: Предложение относно VIP Екстрите

Мнениеот Spinderman » 10 Юли 2018, 08:40

IA3I написа:Готвят се промени и за ДМ сървъра. То ще се окаже че GG сървъра е най-класическия ни :)

Искам да попитам а хората с класически предпочитания към играта към кой сървър да се обърнат ? Ратс ?


Седмаче, ако си спомняш темата в която дадох предложение за D2 only да се въртят няколко (2,3) разновидности на D2 в края на която се спомена, че може да се "завърне" един класически сървър. Някога имаше такъв и там се въртяха класически карти от зората на CS като Inferno, Aztek, de_dust, Italy, office, Cs_Assault (леле колко ми се играе Assault (blush) ). Може би това ни готвят? (rock) (bandit)
Света е пълен с добри хора, ако не намираш такива, самия ти бъди такъв! (nod)
Аватар
Spinderman
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 198
Регистриран на: 08 Авг 2014, 10:24
Име в игра: Spinderman
Skype: cskar_85

Re: Предложение относно VIP Екстрите

Мнениеот Admin » 10 Юли 2018, 09:25

Ще намаля на 100, съгласен съм, трябва само да оправя плъгина и ще е готово. Така се прави, дискусия, плюсове и минуси и решаваме.
Да, аз го сложих сам, считам, че доведе играчи, може да е заради името, но е факт.

п.п. Идеята ми я предложи админ, не пиша името защото предложението беше във фб, ако реши ще си каже, също има и други идеи за вип-а, но не ми остава време, може да ги предложи тук, за обсъждане.

Edit: Вече е на 100.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4096
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Предложение относно VIP Екстрите

Мнениеот dzak » 10 Юли 2018, 10:23

Играчи ще доведе. Почти съм убеден в това. Но в такъв случай е добре да се махне бонус парите от поредните загуби на отбора. Защото всяка игра си с около 3к (3000 $) спестени от пистолета, бронята и всички бомби.
Хубаво е да се добави и кит (клещи) за СТ.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Предложение относно VIP Екстрите

Мнениеот Havelock » 13 Юли 2018, 10:14

Играчи вероятно ще доведе, да. Дори мисля, че активността вече е по-голяма, в последната седмица, макар и да не е ясно дали се дължи на екстрите. Обаче, замислете се. Нали не влизам тук всеки ден, та се отнесох и забравих да напиша това, което Дзеко вече е споменал - за точките живот и калкулираните спрямо тях щети на оръжията. Само дето не е прав, че всичко останало не е забранено. Напротив, ЗАБРАНЕНО Е! Вие така реално чупите тотално геймплей-а на играта и вече нямате нито един класически сървър. Това, сега, е мод! Не само точките живот са изчислени, ами и парите за победа и загуба. А сега какво се получава? Загубилия е опакован като за световно и не му пука. Моооже би донякъде заради нехайството на повечето потребители към целта на играта, бих се съгласил с последното предложение на Дзак, за дефюз кит-а. Но пък в такъв случай каква да е адекватната насрещна компенсация за терористите? Май няма как. Иначе всичко останало е сметнато. За да имаш хубави оръжия, трябва да печелиш рунда. Губиш рунда и си правиш сметка - броня ще взимаш ли и ако да, каква да е. Плануваш каква ще ти е стратегията и спрямо това си пазаруваш нужното. Ще разчиташ ли на малка броня и Ийгъл заради щетата му и евентуален 1 шот в главата или ще заложиш на флаш, и по-леко пистолетче. Оставям настрана пистолетните предпочитания. Да не говорим и за задължителните 200 харч за дефюз в един състезателен рунд. Не може да се губят рунд след рунд и в крайна сметка загубилия да е равностойно въоръжен. Знам, че в някакъв аспект това ви изглежда и като баланс в играта, но не е така. Баланса реално го правят играчите, стига да има такива, които играят според замисъла на играта.
Тo meet girl in park is good, but to park meat in girl is better.
Аватар
Havelock
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 68
Регистриран на: 30 Ное 2013, 18:02
Име в игра: Rare
Skype: dibb4o

Re: Предложение относно VIP Екстрите

Мнениеот MORTAL » 13 Юли 2018, 10:30

Не е турнирен сървър, за да ги има тези неща и пресметливост за което говориш. Сървъра е за забавление, гледаме нещата да са така, че всеки рунд всеки от отборите да има шанс за победа.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Предложение относно VIP Екстрите

Мнениеот Havelock » 13 Юли 2018, 10:47

MORTAL написа:Не е турнирен сървър, за да ги има тези неща и пресметливост за което говориш. Сървъра е за забавление, гледаме нещата да са така, че всеки рунд всеки от отборите да има шанс за победа.


Шанс, някакъв, винаги има! Не разбра ли какво имах предвид в края на написаното?
Като играя с 5 зомбита, дето си занаят само Дъст2 и ръш ярд(не визирам играта на ярд при 3на3), на които целта на играта им е да стигнат до Т-спауна, не да си пазят локейшъните, а после същите тия 5, като сме терористи, не смеят да си мръднат от базата ... ти сериозно ли смяташ, че балансираш играта? Ако ще и атомни бомби да им дадеш. И аз играя за забавление. Дори и турнирните ми игри някога са били за забавление, винаги. Само дето за едни забавлението е арогантността и незачитането на останалите. Говоря за това, че забавлението не е в това, да си пуснеш просто играта и да кликаш нещо там с мишката. Идеята е да я играеш според замисъла й и да се усъвършенстваш. Още повече пък при отборни игри, не играеш сам за себе си, нищо че е "масака".
Тo meet girl in park is good, but to park meat in girl is better.
Аватар
Havelock
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 68
Регистриран на: 30 Ное 2013, 18:02
Име в игра: Rare
Skype: dibb4o

Re: Предложение относно VIP Екстрите

Мнениеот MORTAL » 13 Юли 2018, 11:47

Ами аз винаги се опитвам да играя отборно, но винаги има съотборници от типа на "съседа от блока който всички го мразят", с които просто не може да се играе. Та по-добре е всеки рунд да си имаш пари за оръжие, вместо такива зомбита да ти прецакват играта.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Предишна

Назад към Предложения за CS MegaGaming Dust2 Only

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта