Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Бързи снайпери

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Бързи снайпери

Мнениеот rapara76 » 09 Фев 2015, 10:41

Е аз съм другия играч който редовно ползва автоматика а ти Ретийна явно не си толкова добър за да се оплакваш защото други не се оплакват или поне аз не съм видял.Както казва Мортал махаите АК много гадно оръжие и Дезърт Игъл-1 изтрел и си малко по умрял и най вече АВП заради кампенето,стига глупости моя Ви се.
Изображение]
Аватар
rapara76
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 132
Регистриран на: 20 Сеп 2010, 21:22
Местоположение: с.Сандрово
Име в игра: [RAPA] It's Me Bitches
Skype: its_rapa

Re: Бързи снайпери

Мнениеот Retina HD » 10 Фев 2015, 12:41

MORTAL написа:става и за меле в детмача. На мен лично много ми харесва да го позлвам в детмача.
ПС. И м4а1 да се махне.

Първо това е тема за предложение на Дъст 2,а не за детмач.И второ - иронията ти е излишна.Когато видиш масив сървър,където са забранени АК и М4,а са оставени бързите снайпери,кажи ми да си изтрия цс и стийм и всичко общо.

rapara76 написа:Е аз съм другия играч който редовно ползва автоматика а ти Ретийна явно не си толкова добър за да се оплакваш защото други не се оплакват или поне аз не съм видял.Както казва Мортал махаите АК много гадно оръжие и Дезърт Игъл-1 изтрел и си малко по умрял и най вече АВП заради кампенето,стига глупости моя Ви се.

Като не си видял,ще ти направя скрийншотове и ще ти покажа.Но тук по-важното е дали си струва да се занимавам с човек,който пише с повече правописни грешки от първокласник.
Последна промяна Retina HD на 10 Фев 2015, 12:48, променена общо 1 път
Аватар
Retina HD
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 8
Регистриран на: 26 Яну 2015, 18:47
Име в игра: Retina HD
Skype: zdrafffko

Re: Бързи снайпери

Мнениеот MORTAL » 10 Фев 2015, 13:05

Ако се разровиш в старите теми, ще видиш, че е предлагано вече да се махнат тези снайпери. Но не са махнати, няма да се махат и сега. Нито в Д2, нито никъде. Ако прочетеш правилата, ще видиш, че и щита е позволен. Но пък не трябва да се пишат поредни мнения през 5 минути, а да се ползва бутона "Промени".
Не ми трябва да ходя да търся масив сървър със забранени Ак47 и м4а1, играя тук защото ми харесват сървърите и екипа. Другите сървъри... са други. Не се сравняваме с тях.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Бързи снайпери

Мнениеот rk2k » 10 Фев 2015, 13:33

Само едно ще кажа че всеки има право да играе с каквото си поиска оръжие ,а да ли е бъгаво или ботско всеки сам решава ,защото на мен лично ми допада G3/SG-1 Precision Sniper Rifle- това е най-скъпото от всички оръжия 5000$ .аз играя с него и даже и без оптика е много точно но не и 2 zoom защото той се ползва за друго ,а през стените и най - доброто средство ,въпрос е само да свикнеш ,даже ми е проблем с АК-47 от колкото с автоматчика !
Изображение
Аватар
rk2k
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 268
Регистриран на: 25 Сеп 2014, 21:13
Местоположение: София
Име в игра: rk2k
Skype: rk2k

Re: Бързи снайпери

Мнениеот vejliviq los » 10 Фев 2015, 15:05

jef0. написа:Мене също малко ме дразнят ама не им обръщам внимание.Лично аз се сещам само за един играч който ползва тоя уепан и това е Тарантулата :D

(y) (y) (y) (clap) (clap)
За лудите -има лудница..За болните -има болница...Само глупаците са навсякъде...** (clap) (clap) (clap) (clap) (clap) (clap) (clap) (clap) (clap) (clap) (clap) (clap) (clap) (clap) (clap) (wait) (finger) Изображение
vejliviq los
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2
Регистриран на: 21 Яну 2015, 20:19
Местоположение: Бургас
Име в игра: ^Ludoto_Len4e^
Skype: Не го зная.

Re: Бързи снайпери

Мнениеот PhantomLord » 10 Фев 2015, 16:28

Снайперите са си много добри,ако им хванеш цаката.Редовно ги ползвам в ДМ пък и не само там.А и както много казаха,те са част от играта и не виждам смисъл да се махат.
Аватар
PhantomLord
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 251
Регистриран на: 20 Сеп 2012, 08:57
Местоположение: Враца
Име в игра: PhantomLord
Skype: dont ask ;)

Re: Бързи снайпери

Мнениеот rapara76 » 10 Фев 2015, 16:41

Ало философ-даскала,първокласника ти чака скрийнезнам каква е думата.Между другото явно аматьорите те убиват с това оръжие и ти си бесен а явно си лесен.
Изображение]
Аватар
rapara76
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 132
Регистриран на: 20 Сеп 2010, 21:22
Местоположение: с.Сандрово
Име в игра: [RAPA] It's Me Bitches
Skype: its_rapa

Re: Бързи снайпери

Мнениеот Admin » 18 Фев 2015, 11:22

както казаха по горе колегите, темата е доста обсъждана и решението е взето отдавна. Няма да се спират неща които са си част от играта.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4096
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Предишна

Назад към Предложения за CS MegaGaming Dust2 Only

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


cron