Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложение на намаляване на времето за 1 рунд (roundtime)

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Намаляване на roundtime?

Да.
20
67%
Не.
8
27%
Все ми е едно.
2
7%
 
Общо гласове : 30

Предложение на намаляване на времето за 1 рунд (roundtime)

Мнениеот dzak » 19 Авг 2015, 15:41

В момента времето на 1 рунд от 2 минути според мен е много. При пълен сървър се получава много бавна игра, защото голяма част от терористите чакат да останат около 20-30 секунди до края и тогава предприемат някакви действия за победа.
Предложението ми е времето да се намали от 2 минути на минута и 30, минута и 40 секунди. Така ще се намали кампенето и ще се получи по-динамична и интересна игра.


Мненията в анкетата, които нямат своя аргумент в пост, ще бъдат редактирани и няма да се взимат под внимание.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Предложение на намаляване на времето за 1 рунд (roundtim

Мнениеот MORTAL » 19 Авг 2015, 16:00

За. Минута и 40 секунди според мен ще е достатъчно за да се вземе победа за който и да е от отборите. Така и да има кампери, останалите няма да се изнервят много.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Предложение на намаляване на времето за 1 рунд (roundtim

Мнениеот Roger » 19 Авг 2015, 16:43

smeshniciste написа:по принцип щом предложението е от дзак независимо за какво съм твърдо против, но искам да гледам сеира на царевул ранкерчето дето като останат 15 секунди за ц4 тогава тръгва от базата. ако го приемете гледайте масов отлив на играчи терористи

Ясно ми е колко разбираш от играта. Една от най важните тактики на терористите е да се заложи бомбата при възможно най малко останали противници,които съответно ще бъдат и с по малко кръв,което улеснява задачата при опазването на заложената бомба дори и от един играч.Обикновено това трябва да се случи в последните 30 секунди от рунда.Дългите часове прекарани в CS-a са ме научили на тая тънкост независимо дали съм останал сам в играта,съм успявал да спечеля точно поради този факт.
А относно темата 2 мин. са достатъчни при игра на 5ци ,но не и при игра в която има над 10 човека и все пак трябва да развиеш някаква тактика и стратегия за да има успех и удоволствие от постигнатата цел, била тя залагане или обезвреждане на бомбата.Красотата на играта не е в динамиката а в крайния резултат!.Ако хората искат динамика ще отидат в DM ,War3 или GG.
2-2.5 мин. са най добре,това е стандарт.
Аватар
Roger
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 470
Регистриран на: 03 Юни 2013, 14:15
Име в игра: Roger
Skype: ...

Re: Предложение на намаляване на времето за 1 рунд (roundtim

Мнениеот Careful » 19 Авг 2015, 17:21

Roger написа:Ясно ми е колко разбираш от играта. Една от най важните тактики на терористите е да се заложи бомбата при възможно най малко останали противници,които съответно ще бъдат и с по малко кръв,което улеснява задачата при опазването на заложената бомба дори и от един играч.Обикновено това трябва да се случи в последните 30 секунди от рунда.Дългите часове прекарани в CS-a са ме научили на тая тънкост независимо дали съм останал сам в играта,съм успявал да спечеля точно поради този факт.
А относно темата 2 мин. са достатъчни при игра на 5ци ,но не и при игра в която има над 10 човека и все пак трябва да развиеш някаква тактика и стратегия за да има успех и удоволствие от постигнатата цел, била тя залагане или обезвреждане на бомбата.Красотата на играта не е в динамиката а в крайния резултат!.Ако хората искат динамика ще отидат в DM ,War3 или GG.
2-2.5 мин. са най добре,това е стандарт.

Много точно казано,евала.

Съгласен съм и с колегата дзак.Главно защото повечето от потребителите не го разбират това,изнервят се и излизат.И от това страда сървърът.За да задържим повече хора е по-добре найстина да се намали.
Аватар
Careful
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 275
Регистриран на: 22 Окт 2012, 21:43
Местоположение: Червен бряг
Име в игра: Discipline|Careful
Skype: don_papi4465

Re: Предложение на намаляване на времето за 1 рунд (roundtim

Мнениеот dzak » 19 Авг 2015, 17:43

rogher, ще ми споделиш ли "тактиката" на 10 случайни и независими човека в масака, събрани в 1 отбор?
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Предложение на намаляване на времето за 1 рунд (roundtim

Мнениеот Sik » 19 Авг 2015, 19:01

Аз гласувах с Да защото сървара никога не е пълен с 32 и за това има резон да се намали времето дори на 1:30 мин. Така чакалите ще спрът да се крият след като има плънига авто слай. Щях да гласувам с Не ако имаше постояно максимум играчи ,но при 20 играчи това е добро решение ,играл съм в такива полупразни сървари и1:30 е по-добре !
Аватар
Sik
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 20
Регистриран на: 17 Юли 2015, 11:06
Име в игра: Sik
Skype: gogo97

Re: Предложение на намаляване на времето за 1 рунд (roundtim

Мнениеот Roger » 19 Авг 2015, 19:08

dzak написа:rogher, ще ми споделиш ли "тактиката" на 10 случайни и независими човека в масака, събрани в 1 отбор?

Намалете го на 1 мин. и вътре ще има само мухи без глави,които ще се надпреварват кой по бързо ще умре.Защото времето ще е малко и няма нужда да се мисли,това ще привлече безмозъчни играчи.
Аватар
Roger
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 470
Регистриран на: 03 Юни 2013, 14:15
Име в игра: Roger
Skype: ...

Re: Предложение на намаляване на времето за 1 рунд (roundtim

Мнениеот Miss Dupe 2011 » 19 Авг 2015, 19:45

Добро предложение!Колкото и да не ми се иска да го призная,това е едно от малкото добри предложения ,които виждам напоследък!1:40 е напълно достатъчно да се спечели рунда без излишно увъртане....
Аватар
Miss Dupe 2011
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 324
Регистриран на: 14 Мар 2014, 23:18
Име в игра: FENOMENALNA
Skype: nqmanishtu

Re: Предложение на намаляване на времето за 1 рунд (roundtim

Мнениеот SNAIP » 19 Авг 2015, 22:32

Перфектната продължителност на един рунд в d2o сървър с 31 слота според мен е 1.40 мин.
Може 1.45 мин. максимално.
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Re: Предложение на намаляване на времето за 1 рунд (roundtim

Мнениеот TtEeRrOoRrAa » 19 Авг 2015, 23:34

SNAIP написа:Перфектната продължителност на един рунд в d2o сървър с 31 слота според мен е 1.40 мин.
Може 1.45 мин. максимално.

+1
Опасно е да подценяваш човек,който се надценява! ;)
Аватар
TtEeRrOoRrAa
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 377
Регистриран на: 21 Дек 2010, 13:19
Местоположение: London
Име в игра: TtEeRrOoRrAa

Следваща

Назад към Одобрени

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта


cron