Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложение на намаляване на времето за 1 рунд (roundtime)

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Намаляване на roundtime?

Да.
20
67%
Не.
8
27%
Все ми е едно.
2
7%
 
Общо гласове : 30

Re: Предложение на намаляване на времето за 1 рунд (roundtim

Мнениеот Admin » 20 Авг 2015, 07:54

Няма да загубим нищо ако пробваме. Ще го променя и ще чакам резултат.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Предложение на намаляване на времето за 1 рунд (roundtim

Мнениеот Havelock » 24 Авг 2015, 12:13

dzak написа:rogher, ще ми споделиш ли "тактиката" на 10 случайни и независими човека в масака, събрани в 1 отбор?


Аз ще ти я споделя, и тя не е само за този сървър. Да, прав си за чакането на терористите. И какво от това? Искате да промените нещо, което не зависи нито от време, нито от тактика, а само и единствено от характерчетата на масата, която е безхаберна към играта. Същото е като спора, дали да се премахне автоматичния снайпер или изобщо вякаква оптика, за да не се клечи. Т.е., безсмислено и безрезултатно ще е всяко решение. Вкарвате си автогол.
Роджър ви го е написал - който иска динамика, има си съответните сървъри. Ама както винаги, не, той ще влезе в сървъра, където все пак трябва да се мисли малко и да се играе отборно, след което ще започне да играе абсолютно безидейно. Отива като овца на заколение да ръшва ярда като контра, мре, и после бучи, че чакал. Ами ще чака! Непрекъснато, мамка му, и почти във всяка игра вече, се опитват да улеснят "кефа" на баш малоумнииците, щото за съжаление те са и болшинството. Чакали били терористите .... вярно се, с шутове понякога не мож ги извади от базата мишите душици. А задавал ли си си въпроса защо същите тия типове, като минат после контри и наистина трябва да са по-статични, и да пазят, се юрват в безумни ръшове и да мрат? Какво ще промените вие, много ми е интересно? То, това си им е в наглите и арогантни характерчета. "Аз си цъкам как си искам и не ме е*е какво всъщност търябва да се прави, и че имам някакъв отбор". И вие точно на тези, искате да направите кефа. Не осъзнавате ли, какви хора поощрявате? Чакате благодарност и коректно отношение от тях ли? Няма да я бъде! Такива хора ще правят сървърите ви нежелани за всеки по-читав. Отделно, съсипвате идеята на играта!
Тo meet girl in park is good, but to park meat in girl is better.
Аватар
Havelock
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 68
Регистриран на: 30 Ное 2013, 18:02
Име в игра: Rare
Skype: dibb4o

Re: Предложение на намаляване на времето за 1 рунд (roundtim

Мнениеот VALVEE » 26 Авг 2015, 10:22

Havelock написа:
dzak написа:rogher, ще ми споделиш ли "тактиката" на 10 случайни и независими човека в масака, събрани в 1 отбор?


Аз ще ти я споделя, и тя не е само за този сървър. Да, прав си за чакането на терористите. И какво от това? Искате да промените нещо, което не зависи нито от време, нито от тактика, а само и единствено от характерчетата на масата, която е безхаберна към играта. Същото е като спора, дали да се премахне автоматичния снайпер или изобщо вякаква оптика, за да не се клечи. Т.е., безсмислено и безрезултатно ще е всяко решение. Вкарвате си автогол.
Роджър ви го е написал - който иска динамика, има си съответните сървъри. Ама както винаги, не, той ще влезе в сървъра, където все пак трябва да се мисли малко и да се играе отборно, след което ще започне да играе абсолютно безидейно. Отива като овца на заколение да ръшва ярда като контра, мре, и после бучи, че чакал. Ами ще чака! Непрекъснато, мамка му, и почти във всяка игра вече, се опитват да улеснят "кефа" на баш малоумнииците, щото за съжаление те са и болшинството. Чакали били терористите .... вярно се, с шутове понякога не мож ги извади от базата мишите душици. А задавал ли си си въпроса защо същите тия типове, като минат после контри и наистина трябва да са по-статични, и да пазят, се юрват в безумни ръшове и да мрат? Какво ще промените вие, много ми е интересно? То, това си им е в наглите и арогантни характерчета. "Аз си цъкам как си искам и не ме е*е какво всъщност търябва да се прави, и че имам някакъв отбор". И вие точно на тези, искате да направите кефа. Не осъзнавате ли, какви хора поощрявате? Чакате благодарност и коректно отношение от тях ли? Няма да я бъде! Такива хора ще правят сървърите ви нежелани за всеки по-читав. Отделно, съсипвате идеята на играта!



Дрън дрън дрън философе ти пак ли си тук,въобще имаш ли си на хабер от тактики и отборна игра защото като гледам ти как играеш,самата ти игра адски много противоречи на написаното,няма защо да ограничаваме играчите като махнем снайперите защото на бас се хващам че половината играчи няма да ги има,рундтайма не трябва да бъде смъкнат аз съм против това решение и ще дам точното основание,против съм защото кампери няма има постоянно админи който следят за такива и ги подритват да се сетят че това не е "ТОАЛЕТНА" ами е игра в която трябва да се движиш заедно с отбора си и имаш някаква поставена цел било то като терорист да заложиш бомбата или като контра да клечиш и да си пазиш сайда,ако направите рунда 1,40 - 1,45 адски бързо ще свършва рунда а неможе да се пробие всяка линия за да стигнеш бомб сайда за това според мен ако си остане 2мин. ще е идеално тези 15 секунди - 20 разлика биха били от голямо значение и в помощ и на 2-та отбора просто няма какво повече да се коментира според мен,защото ето от къде идват повечето проблми заради 15 секудни разлика стават караници и филосовите показват "уменията си"

Не се обиждай добро момче си но трябва повече да поиграеш

Поздрави :)
http://gamehost-bg.net/ Гейм хостинг сървъри на 100% защитени без лаг и ъпдейтнати на максимум разбира се добавяме и ниските цени

http://renthost.info/ Уеб хостинг на нормални цени,висока защита бърз FTP сървър и още много

Изображение
Аватар
VALVEE
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 14
Регистриран на: 23 Авг 2015, 16:22
Име в игра: V.A.L.V.E
Skype: emineemrs94

Re: Предложение на намаляване на времето за 1 рунд (roundtim

Мнениеот Havelock » 26 Авг 2015, 11:57

Е, Валв, сигурен бях, че първоначалното ти уж уважително отношение, си е типичното за тук лицемерие. Не можа да изчакаш дълго, за да ми покажеш, че съм прав. :D Вече съм набелязан от теб,нали? :) Иначе не мога да си обясня отговора ти - защо е насочен към мен. Ти изобщо прочете ли какво съм написал? Със сигурност изобщо не си вникнал в това, което писах, но бързаш да се изкажеш и да плюеш. Защо? Е, причината е ясна, ти си НЕКАДЪРЕН като админ и аз го показах в онази тема. Естествено, глутницата те защити, не съм и очаквал друго, но това не променя нещата. Чеп за зеле не става от тебе! Не мога да ти обясня колко точно ми е смешно, като чета тези ти полюции:

VALVEE написа:
Havelock написа:
dzak написа:Дрън дрън дрън философе ти пак ли си тук,въобще имаш ли си на хабер от тактики и отборна игра защото като гледам ти как играеш,самата ти игра адски много противоречи на написаното...

... заради 15 секудни разлика стават караници и филосовите показват "уменията си"

Не се обиждай добро момче си но трябва повече да поиграеш

Поздрави :)


(facepalm)
Тo meet girl in park is good, but to park meat in girl is better.
Аватар
Havelock
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 68
Регистриран на: 30 Ное 2013, 18:02
Име в игра: Rare
Skype: dibb4o

Re: Предложение на намаляване на времето за 1 рунд (roundtim

Мнениеот BARCELONA FAN » 26 Авг 2015, 12:46

Заради едни 15 секунди - конфликти, спорове и прочие. И все пак, аз непрекъснато тичам да убивам и точно за това ме устройва предложението. Въпреки, че гласувах с "ДА", хората които наистина изпитват удоволствие от играта няма да са доволни. Другите ще са доволни. Нещата тук са 50/50.
КОЛКОТО И ПАРИ ДА ИМАШ, КЛАСА НЕ МОЖЕШ ДА СИ КУПИШ!!!
Аватар
BARCELONA FAN
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 611
Регистриран на: 07 Сеп 2012, 03:15
Име в игра: B A R C E L O N A F A N
Skype: bellaview

Re: Предложение на намаляване на времето за 1 рунд (roundtim

Мнениеот Havelock » 26 Авг 2015, 13:05

BARCELONA FAN написа: Въпреки, че гласувах с "ДА", хората които наистина изпитват удоволствие от играта няма да са доволни. Другите ще са доволни. Нещата тук са 50/50.


Всеки изпитва удоволствие, но си го доставят по различен начин.
Едните не играят отборно и реално повече рушат играта. Другите опитват, доколкото могат. Вторите няма да са доволни от промяната, да.
И както всъщност казах в предното си мнение - въпросът е, вие на кой от двата вида искате да правите кефа?
Тo meet girl in park is good, but to park meat in girl is better.
Аватар
Havelock
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 68
Регистриран на: 30 Ное 2013, 18:02
Име в игра: Rare
Skype: dibb4o

Re: Предложение на намаляване на времето за 1 рунд (roundtim

Мнениеот Roger » 26 Авг 2015, 15:40

Аз защо си мисля,че Dzak обича да играе 2-ка и поради факта,че не му се чака решава да намали времето.
Което ако е вярно...
Havelock аз винаги играя на 100% така,сякаш съм на олимпиада (това са ми го казвали и още го помня) :D
Колко по хубаво би било да изпиташ наслада от това да гледаш как "овцете" тичат: https://www.youtube.com/watch?v=L3b88ScH7ng
Аватар
Roger
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 470
Регистриран на: 03 Юни 2013, 14:15
Име в игра: Roger
Skype: ...

Re: Предложение на намаляване на времето за 1 рунд (roundtim

Мнениеот VALVEE » 27 Авг 2015, 07:59

Havelock написа:Е, Валв, сигурен бях, че първоначалното ти уж уважително отношение, си е типичното за тук лицемерие. Не можа да изчакаш дълго, за да ми покажеш, че съм прав. :D Вече съм набелязан от теб,нали? :) Иначе не мога да си обясня отговора ти - защо е насочен към мен. Ти изобщо прочете ли какво съм написал? Със сигурност изобщо не си вникнал в това, което писах, но бързаш да се изкажеш и да плюеш. Защо? Е, причината е ясна, ти си НЕКАДЪРЕН като админ и аз го показах в онази тема. Естествено, глутницата те защити, не съм и очаквал друго, но това не променя нещата. Чеп за зеле не става от тебе! Не мога да ти обясня колко точно ми е смешно, като чета тези ти полюции:





Какво означава "набелязал" ще те "убивам" "коля" "стрелям" "обирам" ? споделям мнение както всеки друг не си ми направил до сега добро впечатление включително с новият ти пост в който обиждаш но това ще ми е последният коментар в тази тема,имам въпрос към колегите какво решавате ще остане 2мин или ще стане 1,45? (happy)
http://gamehost-bg.net/ Гейм хостинг сървъри на 100% защитени без лаг и ъпдейтнати на максимум разбира се добавяме и ниските цени

http://renthost.info/ Уеб хостинг на нормални цени,висока защита бърз FTP сървър и още много

Изображение
Аватар
VALVEE
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 14
Регистриран на: 23 Авг 2015, 16:22
Име в игра: V.A.L.V.E
Skype: emineemrs94

Re: Предложение на намаляване на времето за 1 рунд (roundtim

Мнениеот MORTAL » 27 Авг 2015, 09:08

Вчера поиграх в д2. Времето осезаемо е малко, но това не пречеше като терористи да водим с по 1-2 игри през цялото време. Принудени бяхме да правим постоянни ръшове заради малкото време на рунда и контрите едва удържаха наплива. А когато са притиснати от времето, терористите почват да иргаят доста по-динамично, което води до падане на противника. Поне вчера беше така.
ПС. Темата е за да обсъдим кое е по-добре за сървъра, а не да се нападате един друг.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Предложение на намаляване на времето за 1 рунд (roundtim

Мнениеот Curkata » 27 Авг 2015, 09:35

Според мен времето е достатъчно, като има много повече динамика, отколкото при старото време. Често не се налага да се прави баланс, което води до равностойна игра. Честно казано си зависи много от играчите, но като цяло е добре - по-малко стоене в базата на Т, времето им показва за какво са терористи и че си трябва ръш, а не цял рунд да стоят в базата, по-интересно е, тъй като динамиката се увеличава и играчите се зарибяват. Мисля, че ако се увеличи с още 5-10 секунди би помогнало до някъде, но засега всичко е наред. :)
Изображение
Аватар
Curkata
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 487
Регистриран на: 02 Ное 2012, 11:22
Име в игра: Kunov
Skype: curkata1

ПредишнаСледваща

Назад към Одобрени

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта


cron