Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

[ОТХВЪРЛЕНО]Предложение за Dust2

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

[ОТХВЪРЛЕНО]Предложение за Dust2

Мнениеот Curkata » 21 Май 2016, 16:02

Предлагам няколко неща, които смятам, че са полезни за сървъра.

1. Да се добави картата de_dust2x2 http://maps.cs-bg.info/maps/cs/364/ , на която да се играе когато има малко хора в сървъра. Така ще е по-честно между играчите, няма да има провокации заради това, че при 3в3 примерно някой е заложил на Б. Мисля, че е най-добре като станат някъде 10-12 човека да се смени на големия дъст2. Времето на картата да си е както на сегашния дъст2. Ако има админ в сървъра когато има г/д нормалния брой играчи за нормалния дъст2, той да я смени. А ако няма админ, може да се направи vote. Например при наличието на достатъчния брой играчи за смяна на големия дъст2, да може да се пусне vote. А, ако са под 10 човека в сървъра, да не могат да сменят. Същото важи и ако има малко хора на големия дъст2. Така смятам, че ще има повече ред в самия сървър когато няма админ за картите специално.

2. Да се добави т.нар. Register System, чрез която играчите да запазват никовете си с парола, която въвеждат с влизането в сървъра. Чрез командата /reg става това директно в сървъра, след това всеки си избира дали да въвежда паролата с всяко влизане, или да му бъде запаметена окончателно. Това важи за конкретния сървър.

3. Да се добави AFK-KICKER за 60 или 90 секунди когато няма админ. А и да има, ако не е видял афк-то навреме, то системата ще си го кикне.

4. Да се добави плъгина, чрез който при reconnect (retry) играчът да не се съживява отново, а да остане DEAD.

5. Също така, да се слага цензура на повечето обидни думи , за да не се виждат обидите. (например: идиот - *****)
Последна промяна dzak на 02 Фев 2017, 16:39, променена общо 1 път
Причина: edit
Изображение
Аватар
Curkata
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 487
Регистриран на: 02 Ное 2012, 11:22
Име в игра: Kunov
Skype: curkata1

Re: Предложение за Dust2

Мнениеот valkata12 » 21 Май 2016, 16:18

Аз съм съгласен за всички правила.
valkata12
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 350
Регистриран на: 23 Сеп 2013, 20:04
Име в игра: ,
Skype: ,

Re: Предложение за Dust2

Мнениеот shit happens » 21 Май 2016, 17:58

Това с рега ще обезсмисли смсите за вип. Колкото и да са малко( предполагам само ) ще намалеят съвсем.
Afk kicker-а може да се добави и в другите сървъри, изключая respawn mod-овете.
За реконекта съм пас, понеже се забелязва лесно... може би не е лошо за случаите, в които няма админ.
Обаче това с цензурата е супер излишно. За по-лалко от месец всички ще се научат как да заобикалят цензурата - я с интервал, я с някоя цифра вместо буква я нещо друго.
А за d2 няма да коментирам, понеже влизам повече от много рядко там.
Аватар
shit happens
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 469
Регистриран на: 29 Юни 2013, 22:34
Име в игра: shit happens
Skype: db

Re: Предложение за Dust2

Мнениеот Curkata » 21 Май 2016, 22:37

За цензурата съм съгласен с теб до някъде.
Но относно Register System : Gold VIP се обезсмисля за тези, които знаят сайта на веригата. А за другите? Голяма част от играчите не се занимават да влизат във форума, а просто да играят. С тази команда за защита на ник това им стига, за да играят спокойно в сървърите. Всеки, който иска нещо повече от ник с парола, може да използва Gold VIP. Ще бъде в полза.
Изображение
Аватар
Curkata
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 487
Регистриран на: 02 Ное 2012, 11:22
Име в игра: Kunov
Skype: curkata1

Re: Предложение за Dust2

Мнениеот uzurpatorka » 22 Май 2016, 19:31

Предложенията ми харесват! Няма да е зле да ги има тези неща.
Силната жена е толкова отблъскваща за мъжа, колкото слабият мъж за жената...
Аватар
uzurpatorka
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Апр 2012, 22:25
Име в игра: uzurpatorka
Skype: samodiva90

Re: Предложение за Dust2

Мнениеот DIESEL » 22 Май 2016, 21:22

Аз съм ЗА! Предложенията са много добри.
Изображение

ИзображениеИзображение

Изображение

Изображение
Аватар
DIESEL
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 155
Регистриран на: 20 Авг 2014, 21:33
Местоположение: гр. София
Име в игра: DIESEL
Skype: marinhso333

Re: Предложение за Dust2

Мнениеот dzak » 22 Май 2016, 22:48

1.Колко е горе-долу "нормалния" брой играчи в сървъра? Кой ще сменя картата през 5-10 мин (понеже в сървъра много рядко се събират над 10-12 човека за повече от това време)?

2. Играчи няма, ти искаш и малкото да изгониш с тази регистрация, доказала се като пълна безмислица (пробвана е на доста други сървъри. Кажи ми къде е действала).

3.Има афк-кикер. Друг е въпроса, че май нямаме точно афк-та в сървъра.

4.Не е излишен, но много рядко се вижда някой да злоупотребява с ретру. Освен това лесно може да се проследи дали някой го е направил.

5. С цензурата бях писал някъде. Не е лошо като идея. Тук обаче идва въпроса - кой ще направи така, че да събере всички псувни във всевъзможните им варианти? Има всякакни начини за заместване на дума. Безмислено.

Curkata написа:
5. Също така, да се слага цензура на повечето обидни думи , за да не се виждат обидите. (например: идиот - *****)

Curkata написа:За цензурата съм съгласен с теб до някъде.
Но относно Register System : Gold VIP се обезсмисля за тези, които знаят сайта на веригата. А за другите? Голяма част от играчите не се занимават да влизат във форума, а просто да играят. С тази команда за защита на ник това им стига, за да играят спокойно в сървърите. Всеки, който иска нещо повече от ник с парола, може да използва Gold VIP. Ще бъде в полза.


В момента противоречиш ли си, или те отказват от идеята ти?
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Предложение за Dust2

Мнениеот Curkata » 22 Май 2016, 22:59

В много сървъри е действала тази система, действа и сега. Нормално да няма играчи, след като в сървърите няма развитие, т.е. те са в застой. Интересното е, че не се съгласявате с неща, нови за веригата, но не и за някои сървъри в цс изобщо, като се има предвид, че тези работи действат в сървъри и то пълни! Аз най-малко искам да изгоня някого, разрови се и виж от толкова теми, не само мои, колко неща са приети и са променили веригата като цяло към по-добро - значително малко. Без да опитвате нови и нови неща, няма да разберете дали това е правилно за веригата. Наистина след време ще спра да предлагам каквото и да било в полза на веригата, след като някои не ги интересува. Това не е добре, от това няма смисъл, от онова също, а кое е перфектното нещо за вас, което като се добави ще напълни сървърите? Ако има такова, споделете, но се съмнявам!
Изображение
Аватар
Curkata
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 487
Регистриран на: 02 Ное 2012, 11:22
Име в игра: Kunov
Skype: curkata1

Re: Предложение за Dust2

Мнениеот Admin » 23 Май 2016, 09:14

Съгласен съм с Джак с и изключение, че искаш да изгониш и малкото играчи, което знам, че е нямал това в предвид.
Единствено не съм се сетил досега да сложа афк кикера който го има в другите сървъри и ще го направя още сега.
Направиме ли някой да се регистрира ще му се стори трудно и едва ли ще се опита, доказателство за това е плъгина за 16 бита.
За обидните думи е немислимо да добавим всички които се използват а и най вече със заменени букви с *.
За картата 2х2 представи си аз влизам и сме 2, става ме 4, но спешно трябва да изляза и няма кой да я смени освен от вън. така или иначе се играе предимно ярд, мисля, че не е нужна да се добавя и малката.

На въпросът ти как да се напълни пак сървъра, отговора е само 1... редовно админи и реклама. С второто съм се заел, но с първото няма как да съм само аз във всички сървъри. Аз ги чистя админите, но има още за премахване и не само в д2.

Не се отказвай от предложенията защото все пак в спора се ражда истината и за да го докажа, ще проуча системата за запазване на ника с рег.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4096
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Предложение за Dust2

Мнениеот old » 23 Май 2016, 10:23

Admin написа:Съгласен съм с Джак с и изключение, че искаш да изгониш и малкото играчи, което знам, че е нямал това в предвид.

Направиме ли някой да се регистрира ще му се стори трудно и едва ли ще се опита, доказателство за това е плъгина за 16 бита.

Плъгина казва точно какво да се направи,това че не могат да четат някои хора е друг въпрос.Иначе имаше един рег.плъгин мисля като в оня сървъра с античийта,където само ти казва,че можеш да се регистрираш,но не е задължително.Този плъгин мисля,че няма да пречи по никакъв начин на играчите :)
Don't be a retard,be a king?Think not.

Why be a king when you can be a god ?
Аватар
old
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 57
Регистриран на: 21 Фев 2013, 22:42
Име в игра: ********
Skype: ********


Назад към Отхвърлени

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта


cron