Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Смяна на teamflash плъгин с друг флаш плъгин

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

За промяна на плъгина?

1. Да, искам да се промени.
8
53%
2. Не, не искам да се промени.
6
40%
3. Все ми е тая, не ме вълнува.
1
7%
 
Общо гласове : 15

Re: Смяна на teamflash плъгин с друг флаш плъгин

Мнениеот Eagle » 20 Юли 2017, 17:49

Аз съм против. Мотивите ми:
- В сървъра започнаха да влизат много нови играчи. Не винаги различното привлича. Имам предвид, че не е нужно да експериментираме сега.
- Появява си излишно напрежение. В сървъра рядко има отборна игра и половината ще мрънкат, че са теам флашнати, а другата половина, че не могат да си купят флаш. И без това има много прота, които не спират да коментират как техния отбор не знае къде се намира на картата (да добавим масло в огъня?!).
- Винаги може да има неволен флаш и ако е при три пъти, независимо дали са последователни или през 5 рунда, ще е гадно за играча да му бъде забранено, но ако е умишлено може да развали кефа за игра на някой, дори и веднъж да бъде, зависи от момента. Много относително е, не може бот да решава тези неща.
- Колкото антифлаша помага на единия отбор, толкова и на другия, може би 40 на 60 за Т.
- Прочетох в коментарите към плугина, че като излезе играч и после влезе, забраната му се маха. (не видях в ъпдейтите му да е оправено, освен ако при пренаписването на кода са го оправили и не са го отбелязали)

За дмг плугина съм пас, защото ако се махне ще започне едно спамене на /me, което сървъра ще го отчете като flood. Иначе и без това ме дразнят тези картонени стени, а пък и да виждат че са те уцелили... човек не може да си чака на спокойствие.
Изображение
Изображение
Аватар
Eagle
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 144
Регистриран на: 14 Май 2014, 15:27
Име в игра: Eagle
Skype: ...

Re: Смяна на teamflash плъгин с друг флаш плъгин

Мнениеот shit happens » 20 Юли 2017, 19:32

По-ефективно решение от сегашния плъгин срещу хора, които са решили да пречат на останалите с флашки - НЯМА !
Този плъгин, с наказанието на X-ти път teamflash е решение за сървър пълен с играчи на ниво над средното. Колкото и добри играчи да имаме, имаме и доста хора, които видимо тъкмо са се научили да стрелят. Не можете да очаквате от тях да пазят съотборниците си, при условие, че още бършат праха от стените, когато се движат.
Според мен въпросът не е дали да се смени плъгина, а дали да се изгонят още хора от сървъра, защото точно това ще се случи, когато по-неопитните получат наказание 1-2 пъти - просто ще се откажат от сървъра, къде от неразбиране, къде от невъзможност да се справят.
По-добре да ви е небалансирано при 6 човека в сървъра, но в определени моменти от деня да има и 10+, отколкото да се флашвате при 6 човека, но да си играете по цял ден 3vs3 !
Аватар
shit happens
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 469
Регистриран на: 29 Юни 2013, 22:34
Име в игра: shit happens
Skype: db

Re: Смяна на teamflash плъгин с друг флаш плъгин

Мнениеот Admin » 21 Юли 2017, 09:31

Предложението е добро, но с пълна сила важеше преди, като сървъра беше пълен. За сега в разрез с моето очакване за лято, море и т.н. сървъра има доста редовно хора и както каза eagle доста нови, което разбира се много ме радва и за да ги задържим, по добре на този етап да не променяме нищо, което не значи, че няма да го направим по натам.
Разбира се, това е моето наблюдение от последните седмици. Ако обаче мненията надделеят ще го направя.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4096
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Смяна на teamflash плъгин с друг флаш плъгин

Мнениеот dzak » 21 Май 2018, 21:42

Почти една година измина. Избутвам предложението отново, за да не пускам нова тема. Анкетата е занулена.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Смяна на teamflash плъгин с друг флаш плъгин

Мнениеот headbreaker » 21 Май 2018, 21:51

Хубава идея нека я приложим
Аватар
headbreaker
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 98
Регистриран на: 07 Дек 2014, 11:21
Име в игра: headbreaker
Skype: usmen_92

Re: Смяна на teamflash плъгин с друг флаш плъгин

Мнениеот Faster » 21 Май 2018, 21:55

Аз съм гласувам със ЗА , защото е много неприятно да ти сипят повече от два флаша както понякога става и не знаеш къде се намираш , като цяло .
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Смяна на teamflash плъгин с друг флаш плъгин

Мнениеот MORTAL » 21 Май 2018, 22:37

В сегашния вариант, няма тийм флаш. Може сам да се флашнеш, но флашовете на съотборниците не влияят, което мисля, че е ок.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Смяна на teamflash плъгин с друг флаш плъгин

Мнениеот dzak » 21 Май 2018, 22:59

Morti, точно това е кофтито. Мятат 1ци флаш и другите в това време се показват, без да са флашнати, докато полицая се върти като пумпал за да избяга от флашките.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Смяна на teamflash плъгин с друг флаш плъгин

Мнениеот mrtv » 21 Май 2018, 23:50

dzak написа:Слай, слап, кик също е вариант. Предлагам плъгина, за да по-лесно на админите и да не следят кой прави теамфлаш. При 2 или 3 теамфлаша плъгина автоматично му забранява да хвърля флаш.

С този ти пост съм сигласен.
Аватар
mrtv
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 304
Регистриран на: 26 Дек 2012, 13:05
Местоположение: Czech Republic
Име в игра: mrtv
Skype: edko.vasilev

Re: Смяна на teamflash плъгин с друг флаш плъгин

Мнениеот MORTAL » 22 Май 2018, 08:22

dzak написа:Morti, точно това е кофтито. Мятат 1ци флаш и другите в това време се показват, без да са флашнати, докато полицая се върти като пумпал за да избяга от флашките.

То това за да стане, трябва много координирана атака да направят, което в Д2 много рядко се случва. Темата е от преди година, няма промяна от тогава. Хората си играят и на никой не му дреме за флаша. Сега са свикнали да не ги флашват съотборниците, ако това се махне, ще почне да мрънкат и да псуват, че някой ги бил флашнал и ще трябва админа да се намеси с гаг/кик което ще доведе до още недоволство и напускане на сървъра.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

ПредишнаСледваща

Назад към Предложения за CS MegaGaming Dust2 Only

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


cron