Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

[ОТХВЪРЛЕНО]Предложение по казуса "qrd""

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Предложение по казуса "qrd""

Мнениеот BeTePuHaP » 19 Дек 2017, 11:56

TtEeRrOoRrAa написа:Най-добрия вариант е този, който играе така като ||7|| да го преместите към CT и да ходи където си иска! |( :)

И след като пазя А се започва
"igraem qrd"
"ne A"
Старая се да спазвам вътрешните уговорки по време на игра, но става крайно досадно 5-6 човека да се бутат в тоя тунел.
Напълно съм съгласен с |A3|, Escape и Mortal.По добре да се заложа С4 някаде отколкото да запецна в базата на Т и да чакам с АВП примерно (знаете има и такива).Всеки играе според възможностите си и иска да вземе някой рунд, когато играеш срещу по-добри противници единствено можеш да раздвижиш играта, да опиташ да ги заблудиш.В крайна сметка целта е да спечелиш рунда, нали?
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Re: Предложение по казуса "qrd""

Мнениеот Admin » 19 Дек 2017, 13:13

Ще го кажа кратко, не случайно го няма това в правилата, да всеки може да играе където иска, но си мислех, че едно разбирателство няма да е излишно. След като не е постигнато, ок нямам проблем с това, при 2 срещу 2 аз като КТ ще си мина Х и готово или ще чакам с авп на Х и пак готово, е ако това е ок, добре така да е. Т.е. може да се цакаме и двата отбора, което не е това идеята.

Не добавям малката д2 защото ако няма админ не може да влязът още хора, не е добра идеята, нали искаме да има повече играчи.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4096
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Предложение по казуса "qrd""

Мнениеот SNAIP » 19 Дек 2017, 14:32

Admin написа:Ще го кажа кратко, не случайно го няма това в правилата, да всеки може да играе където иска, но си мислех, че едно разбирателство няма да е излишно. След като не е постигнато, ок нямам проблем с това, при 2 срещу 2 аз като КТ ще си мина Х и готово или ще чакам с авп на Х и пак готово, е ако това е ок, добре така да е. Т.е. може да се цакаме и двата отбора, което не е това идеята.

Не добавям малката д2 защото ако няма админ не може да влязът още хора, не е добра идеята, нали искаме да има повече играчи.


Нямах предвид да е в мапцикъл с d2. В момента точно не си спомням как ставаше, но мисля, че може да стане. Само админ ще може да я пуска. Даже може и с вот да го направи.
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Re: Предложение по казуса "qrd""

Мнениеот Admin » 19 Дек 2017, 17:19

SNAIP написа:
Admin написа:Ще го кажа кратко, не случайно го няма това в правилата, да всеки може да играе където иска, но си мислех, че едно разбирателство няма да е излишно. След като не е постигнато, ок нямам проблем с това, при 2 срещу 2 аз като КТ ще си мина Х и готово или ще чакам с авп на Х и пак готово, е ако това е ок, добре така да е. Т.е. може да се цакаме и двата отбора, което не е това идеята.

Не добавям малката д2 защото ако няма админ не може да влязът още хора, не е добра идеята, нали искаме да има повече играчи.


Нямах предвид да е в мапцикъл с d2. В момента точно не си спомням как ставаше, но мисля, че може да стане. Само админ ще може да я пуска. Даже може и с вот да го направи.


Не не, не визирам теб а преди го имаше като предложение. Да може да я пусне админ, но не е нужно за сега.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4096
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Предложение по казуса "qrd""

Мнениеот Eagle » 02 Фев 2018, 12:39

Офтопик:
от IA3I » 02 Фев 2018, 03:05

Здрасти Eagle! Преди да почна първо да ти кажа че много се радвам че ми показваш че всъщност не всички по-млади са неразумни (да използваме тая дума). Ти отсрами екипа според мен (ако изключим тъмните никове)! Колегите ти динозаври не можаха да изкарат толкова мозък от всичките си постове общо по тая тема колкото ти с една публикация! При това положение – няма проблем че си ме убил защото ти за разлика от всички други защити действията си. АКО всички бяха като теб… Но стига с голямата четка че ще те одраскам :)

Предимството е въпрос на гледна точка да ти кажа – Ти казваш терористите са с предимство защото имат бомбата и диктуват играта. А какво да кажем за милиционерите които задължението им е да чакат (аз лично не го разбирам така но тука аз съм в грешка). За мен това е предимството – да чакаш противника си и той да ти идва на мерника– съгласи се че нападащия е в неизгодната позиция спрямо чакащия. Да терористите избират къде да я поставят НО ако контрите си свършат работата правилно терористите изсъхват преди да са я поставили ;) Тъй че едните имат предимството да диктуват посоката на играта другите имат предимството да чакат (устройват засада) Картата е равностойна – измислена е равностойна за това тя изпъква дори и сега над други класически карти които загубиха популярност с времето.

Картата е всъщност малка – сравни за колко секунди се стига от едната до другата база на класически карти – инферно дъст ацтек дъстфоревър – всъщност айде да не се изказвам неподготвен но – дъст 2 е най-малката класическа карта. На прима виста съм забравил секундите за тия карти но определено дъст 2 е ако не най то поне една от малките класически карти. Не знам защо говорите че е голяма… дъст4евър е голяма ацтек е голяма дъст 2 не е! Може би сраванявате със сноу или пул дей – не е правилно те не са класически. В тоя ред на мисли не съм съгласен с теб че 8 (под 8 ) човека са малко хора за тази карта. По-скоро бих казал че са много за правата. Все пак турнирите са по 5ци ;) и ако 10 човека са добре как така 8 ще са малко? За мен малко хора са под 5 – играта е 2 по 3 и пак е достатъчно голямо меле около вратата преди правата. Да не говорим за повече представи си 4 човека минават един по един през вратата а другите 4ма чакат вече на правата е та от вратата до правата в това малко пространство ти набутваш 8 човека и казваш че са малко. Представи си и престрелка в друга част от картата м/у 8 човека – представи си я на Б представи си я на А (голямата бомба) пак става тесничко. Картата може да се квалифицира като сравнително малка до малка но не е голяма със сигурност

Съгласен съм с теб за секундите – но пък и в това има не малка част от играта. Нарочно стандартното време е 35 секунди за бомбата. Преценено е че за тия секунди АКО отборите са се пласирали правилно по картата (не само дъст 2 а и по-големи карти) имат равни шансове. Ако единия отбор е при вратата а другия поставя на Б то единия вече е изгубил и си е виновен сам – не са преценили правилно – терористите не са минали през правата. Що щат там кукерите ? Не си се пласирал правилно – губиш рунда – едно от нещата заради които разправям че да излъжеш противника е над 50% от играта. Няма да влизам в подробности как точно трябва да постъпят контрите – въпрос на личен избор да кажем – едно е сигурно – ако не са заедно сами се прецакват. Е ок само набързо – тяхното място е м/у А и Б тогава ще имат предостатъчно време за реакция. Ако искат да го раздават нападателно имат своя вариант през средата – там те могат да преценят най-лесно на къде отиват терористите – ако са по правата тичат след тях и ги изгърбват ако са на Б ги пресрещат в тунела и другия им вариант е да минат през средата колкото да разберат на къде отиват терористите и да се върнат за да ги пресрещнат (нали нямаше да влизаш в подробности бе – добре добре спрях) Само да звърша за секундите – виж как всъщност рунда е с намалено време което ме води към следващото нещо – не случайно е намалено времето – с цел да се пришпорят играчите да не бавят играта! Е трябва да кажа че не винаги работи – ония ден мирелка си седеше в базата всеки рунд с awp дори и когато оставаха 30тинасекунди от рунда… Но едно става ясно намаленото време на рунда подсказва че основното желание е да се елиминират чакалите. Напълно съгласен съм!

Как да не го разбираш това с по-бързия рунд? Никой не обича да чака (за нищо хората са предимно нетърпеливи) а конкретно за играта – никой не обича чакалите и всеки реве с/у тях – аз го намирам за тесногръдо но правилно! Рунда е намален като времетраене – мисля че това подкрепя моето мислене. Тъй че нека си стиснем ръцете на – никой не обича чакалите!

Това с носа не е идеалната а реалната ситуация. Седят си по базите и никой не иска да тръгне пръв. Виждаш ги всеки ден. А къде е разнообразието когато всички сме по правата ? Каза че дори тогава има но не каза как ?

Не съм съгласен че някой е излязъл заради мен… Не съм толкова мощен :) Виждам ги тия които реват когато не им ходя на двойната оптика седят вътре и намилат яко но никога не излизат…ммм за жалост ?

Съгласи се че при отборна игра 5 човека да кажем 1 човек няма как да наруши баланса. Дори с бомбата да е нищо небалансирано не може да направи ако кукерите си знаят и изпълняват целта… Ако не се пласират правилно ще ги прецакам но това не е моя грешка а тяхна.

PS (1-3):
Не си прав тука – това че не можеш и не искаш да ми отговориш не го прави спам. Всъщност обсъждането на стратегията в играта е повече от „на точно на място“. Спам са коментарите след всяко убийство или несвързаните с играта приказки. И 2те изобилстват.
Мисля че се изказа достатъчно разбрано само не разбрах как така играта се превръща в 3 с/у 1 ?
Ммммм не съм толкова християнин че да обърна другата буза – когато екипа (единици от него) се държат арогантно и надменно добрия тон е нарушен. Съответно не аз съм причината аз съм поредния който се съобразява със създадената нова ситуация – нарушен добър тон.

След малко ще обсъдим и ролята на Админ но нека първо да обърна малко внимание на колегата ти – Бъг бъни

Здрасти зайче! Ще ти кажа: ( . )! Какво е това ли ? Това е дупка леке такова! Другите вредители (познайте с какво и на кого вредите със спама си!) дойдоха изложиха се като не казаха нищо смислено при това с неподходящ тон и после след като видяха че само се излагат и няма какво да кажат спряха… А ти се връщаш ден след ден и спамиш… Еми предполагам че и дупките трябва да си имат вожд… Искаш ли да поемеш ролята или наистина има какво да кажеш по темата ?

Толкова много администратори има а са само няколко -1тковци и аз ги посочвам и хората си мисля че съм някакъв дефектен който получава душевни оргазми като се опитва да ги изгони… Не само на мен пречат… Ок де точно аз ли ще оправя света…
Само да отбележа:
Когато не знаеш че е правилния момент да смениш картата… не ставаш за администратор!
Когато се опитваш да прегазиш всичко и всички във форума и в сървъра само и само за да се изтъкнеш колко си велик – не ставаш за администратор!
Когато си прекалено зает да събираш монетки за да видиш очевидни проблеми – не ставаш за администратор!
Когато не можеш да вържеш 2 логични изречения във форума (или сървъра) – не ставаш за администратор!
Когато се опитваш да защитаваш очевидни дупки и си готов на всичко за да го направиш – не ставаш за администратор! Мога да продължа но усещам че вече ме разбрахте за кои няколко динозавърчета говоря. Аз ви ги посочвам и показвам грешките им… Но нямам пръст в определянето на екипа и евентуални грешки по тая линия не тежат на моята съвест – посочих ви ги за да можем всички да се наслаждаваме на по-приятна игра. Мисля че си свърших работата!

Както каза Орела това Е оплакване и понеже пак се превръща в продължение на казуса qrd нека да извадим тежката артилерия за да приключим! Все пак с динозаври се боря!

От viewtopic.php?f=11&t=9761

от EsCapE » 18 Дек 2017, 20:01
Стига сте дъвкали едно и също нещо по хиляда пъти.
Всеки има право да играе където си поиска и както си иска, стига да не използва бъгове, скриптове, хакове, обиди и т.н.

от MORTAL » 19 Дек 2017, 09:55
Не е сложно, а и ще си внесете малко разнообразие. Освен това, ако убиете само двама на ярда, логично е някак си третия да е на Б.

от Admin » 19 Дек 2017, 13:13
Ще го кажа кратко, не случайно го няма това в правилата, да всеки може да играе където иска

Е моето право беше нарушено! Мисля че точката е нерегламентирано използване на команда slay/slap. Поправете ме ако бъркам. Като също така администратора показа пълно незачитане на по-горе изброените доводи. Арогатно се присмя на усилията ми да разреша казуса и на всички които участваха в това. Това което имаме тука е чиста проба незачитане на мнението на всички изказали се по темата на правилата и на личното ми право да играя както намеря за добре. Определено настоявам смирено (къде не чак толкова) за реакция по въпроса! Мисля че съм в правото си и не искам прекалено много! Нали ?

Има нещо което му е мястото тука. Още една голяма грешка този път на повече от 5те -1тковци. Бая теми гледам и… Някак си една ситуация се повтаря и се набива на очи и направо дразни. Към всички тези които са получили правата си чрез молба – Искам да ви попитам следното: Защо когато тъмночервените никове кажат нещо се държите все едно са всьо и вся ? Нима те са безгрешни ? Точно тогава трябва да сте най-активни! А вие мълчите все едно ще ви вземат залъка от устата. ВИЕ сте избрани от тях за да управлявате сървъра в тяхно отсъствие. Разбира се че трябва да защитите тезата си точно пред тях (не пред мен!). А вие се страхувате да им кажете здрасти… И всичко приключва след като те напишат нещо! Що за глупост ? Оборете тях с аргументи не мен с детинщини! Докажете че си заслужавате позицията! Не се крийте зад техните решения и изказвания… През повечето време сървъра е във вашите ръце не в техните! Типичен пример темата ми за казуса qrd – големи отворковци идват да спямят глупости и нищо по темата и когато някой с мозък каже нещо и те остават без полезен ход и си мълчат в ъгъла… Това ли е екипа ? Ок някои от екипа нямат акъла да направят такова нещо (защо са част от него?) а другите ? Толкова ли е невъзможно да си защитите тезата пред администраторите ? Седите зад тях и не правите нищо за да помогнете за конкретния проблем… По този начин показвате че не заслужавате да сте част от екипа! Всички вие сте MG! Избрани сте ТОЧНО за такива моменти а се излагате ТОЧНО тогава… Не убивайте вестоносеца!

Искам да питам понеже сега видях че escape нещо сякаш вече го няма ? Изтрит му е профила ? Имам ли нещо общо ??? Ако е така си подавам оставката и няма да ме видите повече… Жалко много готини играчи вече ги няма наоколо…

Да вдигнат ръка тези които всъщност забелязаха много важно уточнение направено от мен преди няколко реда – Готов съм да се съобразя със сървър пълен с играчи които искат нещо но не и когато не съм единствено които не иска да е бот!!! Повече от това не мога да си протегна ръката сега когато вече знаете почти всичко което мисля по въпроса. Но трябва да има реципрочност – Уговорка може да има само ако всички са съгласни !!!

Далеч не мисля че темата е изчерпана и дори Eagle го доказа с публикацията си! Но нека се пренесем в правилната тема защото тая стана вече много дебела а още чака решение…

Главното ни разминаване е, че аз обожавам чакалите :D , не се шегувам. Тогава ти диктуваш темпото на играта. Даже понякога им се възхищавам на търпението, аз лично ако седя на едно място се разконцентрирам. Също харесвам ситуации, в които имаш по- малък избор, трябват бързи действия и по възможност да избереш най- добрия вариант за дадената ситуация.
Доказателството, че дори и само ярд да се играе има разнообразие е, че още се играе и никога няма 1 и същ рунд.
Когато казах, че ако играчите са по-малко от 8, имах предвид, че са малко за цялата карта. Ярд е най- добре да се играе до 4 човека, но преди да кажа че се играе и стълби чакам да станат 5-6(зависи от играчите), защото ако някой излезе да не се получава 1 рунд играем така другия така и непрекъснато да се сменя. Същото важи и преди да кажа че се играе на цялата карта, за мен са достатъчни 8 човека но чакам да станат 9-10.
Целта на играта не е да свърши по бързо, а да й се насладиш. Въпрос на нагласа. Ти какво търсиш от играта- крайната цел- победата или процеса на постигането й? Това е моето неразбирателство.
За гага мисля, че си е напълно правилен, ако имаш да оспорваш нечии действия, тук е мястото. Тук ще мога да ти обърна внимание, в сървъра имам и други задължения.
Цитати на колегите, които си извадил, нито един от тях не е съгласен с теб(мое мнение).
При Escape- "Добре е влезлият играч да прояви уважение към другите в сървъра и да се съгласи ", това е част от неговото мнение също. Escape не напусна екипа, заради тази тема или заради теб.
При Mortal- Въобще не е логично третия да е на Б, може да е навсякъде на картата включително и зад някой кашон на ярда.
При Admin- " ...но си мислех, че едно разбирателство няма да е излишно." Хубаво е да четем изреченията до край.
Нали каза, че не трябва да се крием зад решенията на по- високо стоящите от нас.
В оплакването дори не трябваше да пиша, има две решения - сгрешил ли е админа или не => ще има ли наказание или не. И това решение не се взима от обикновен админ като мен, аз мога да го оспоря като си създам тема за това.
Изображение
Изображение
Аватар
Eagle
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 144
Регистриран на: 14 Май 2014, 15:27
Име в игра: Eagle
Skype: ...

Re: Предложение по казуса "qrd""

Мнениеот Spinderman » 13 Мар 2018, 00:21

Едно 85% от играчите се съобразяват с броя на хората в сървъра и това къде да се играе! Но идват малко на брой индивиди на 7 и решават, че ще развалят играта на другите и ще гърбят! Преди две вечери с "твоята разнообразна" игра саднаха 3-ма играчи и накрая останах сам. Разбери, че не е готино когато са малко на брой играчи да се ходи на Б. Правило няма да се вкара, защото не е нужно. Стига играчите да се разбират помежду си. В "любими сървъри" има няколко сървъра в които се играе твоята "игра" и искам да ти кажа, че там положението е по-зле като брой играчи отколкото в д2онли. Много ти се обясняваше, но ти не разбираш или не искаш да разбереш, че не си прав! Това, че дадени админи не и правят забележка и те оставят да играе алл мап, също на те прави пръв сред правите! Разбирам че обичаш да пишеш, съветвам те да напишеш книга или да си отвориш блог и да спреш да мрънкаш, че те тормозят админите. :)
Света е пълен с добри хора, ако не намираш такива, самия ти бъди такъв! (nod)
Аватар
Spinderman
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 198
Регистриран на: 08 Авг 2014, 10:24
Име в игра: Spinderman
Skype: cskar_85

Re: Предложение по казуса "qrd""

Мнениеот dzak » 13 Мар 2018, 01:38

Admin написа:Прав си, но последно време играя доста в д2 и е доста дразнещо когато кажеш как се играе а някой нарочно не го спазват а в сървъра сме 2 срещу 2 или 3 срещу 3 и чакаме само един за да започне нова игра.
Много е дразнещо.
Да по правила нямаме право да определяме а само да препоръчваме, но някои прекаляват и то нарочно го правят.
Аз също съм го правил, отива на Б и някой трябва да тича, заради несериозното отношение и липсата на усет на някой.

Препоръчвам на играчите да се съобразяват малко с препоръките на админите, ако това не стане ще променя правилата.


Отговора на админ. Докато той не си промени мнението, мисля че подобна дискусия е излишна. Темата се заключва.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Предишна

Назад към Предложения за CS MegaGaming Dust2 Only

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


cron