Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

[ОТХВЪРЛЕНО]Предложение по казуса "qrd""

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Предложение по казуса "qrd""

Мнениеот Faster » 18 Дек 2017, 19:21

Уважаеми господин , ||7||
мен не ме интересува , колко човека сме в игра , а какво желае мнозинството . След обидите Ви по мой адрес в миналата тема , аз все пак преценям да се държа възпитано за това помислете как ще отговорите . Само информативно Ви казвам , че не съм от вчера с права , а от години .
И така , по темата .
Както вече споменах , интересувам се от мнозинството . Докато Вие не бяхте влязъл бяхме 4 играчи , играехме си yard ( извинявам се ако го пиша грешно ) и рундовете свършваха за 30 - 40 сек . Влизате вие , нито питате какво играем както правят останалите и веднага хуквате Б и си залагате нашия съотборник , един от сините и аз ви пишем yard , но Вие показвате явният си инат и подигравка с нашето желание като мнозинство и си минавате от другаде . Получихте слай , при което още повече на пук почвате да си минавате от другаде и си мислите , че не ви познавам каква дребнава душичка сте и , че го правите за да ме провокирате да ви слайвам за да имате демо за оплакване , което уви не сработи по вашия план защото очаквахте , че главния ще Ви подкрепи . Както в онази тема и тук друг коментар няма да пусна . Наясно съм кой си и какъв си и това няма да ме спре да защитавам интересите на мнозинството , а това как действат други колеги , аз нямам право да се меся в тяхната преценка .Демото не съм го виждал , пиша от телефона .
Със здраве на всички .
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Предложение по казуса "qrd""

Мнениеот EsCapE » 18 Дек 2017, 20:01

Стига сте дъвкали едно и също нещо по хиляда пъти.
Всеки има право да играе където си поиска и както си иска, стига да не използва бъгове, скриптове, хакове, обиди и т.н.
Всичко останало е въпрос на уговорка между играчите.
На мен също не ми е приятно когато съм Т и играем ярд или ярд и стълби, да влезе някой, да ми мине в гръб през Б или да ме чака на Х с AWP. Както и обратното ако съм Контра. За това е хубаво при влизане на всеки нов играч, да се казва какво се играе в момента, което така или иначе 99% от админите и играчите правят.Добре е влезлият играч да прояви уважение към другите в сървъра и да се съгласи, но може и да откаже (негово право е) но не да мълчи и да хитрее. Въпрос на морал, гледна точка и възпитание.
IA3I, няма Казус, всичко е по Презумпция :)
EsCapE
 
Предупреждения: 0

Re: Предложение по казуса "qrd""

Мнениеот KoKaL » 18 Дек 2017, 20:18

За мене казус "qrd" в D2Only не съществува.
Във всички сървари в които съм играл, печените играчи се съобразяват с броя на играчите, и играят ярд.Този начин на игра се е наложил с времето, и е удачен при малък брой играчи.
Аз лично не слейвам играчи които си играят различно. Моля и колегите да ги оставят на мира, най-вече субекта||7||.

Играча ||7|| може да си играе където и както си поиска, и да си разнообразява играта както си реши. Изборът е негов, нека да си се шматка сам по картата.

Отделихме по въпроса доста време, не мисля че е нужно да му се връзваме на акъла повече.
Смятам темата за отдавна изчерпана.
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: Предложение по казуса "qrd""

Мнениеот Eagle » 18 Дек 2017, 22:35

"Всяка идиотска постъпка си има философско обяснение." И аз мога да ти кажа 1001 причини защо да се метнеш през прозореца...(шегувам се) Аз те слайнах, когато си мислеше, че е Админ :D . Защо? Добре знаеш, щом заявяваш така, че можеш да контрираш всичко, което ние ще кажем.
Изображение
Изображение
Аватар
Eagle
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 144
Регистриран на: 14 Май 2014, 15:27
Име в игра: Eagle
Skype: ...

Re: Предложение по казуса "qrd""

Мнениеот roundup » 18 Дек 2017, 22:55

Да се играе само ярд е доста малоумно и това, че са малко играчите и повечето играят и ходят само там е защото така са свикнали.Ако на някой го дразни това има си ДМ и други модове, където картите са доста по-малки и няма да се разкарвате по целия мап.

Много пъти преди съм казвал, че |7| не ми е от любимците, а и се знае, но в този случай мисля, че има право.Прекалено ограничено и ботско е да се играе само на ярд.Като го видите, че отива на Б, ами отидете и го изчакайте зад някой кашон и така няколко пъти и няма да минава оттам(е поне за известен период от време).Друг е въпроса, че в сървъра не влизат достатъчно хора, за да се играе целия мап нормално :D
Аватар
roundup
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 115
Регистриран на: 19 Яну 2014, 12:16
Име в игра: roundup
Skype: ..

Re: Предложение по казуса "qrd""

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 18 Дек 2017, 23:55

така като гледам за 7 всички са на наркотици и на метадон само той не е :)
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

Re: Предложение по казуса "qrd""

Мнениеот TtEeRrOoRrAa » 19 Дек 2017, 00:56

Най-добрия вариант е този, който играе така като ||7|| да го преместите към CT и да ходи където си иска! |( :)
Опасно е да подценяваш човек,който се надценява! ;)
Аватар
TtEeRrOoRrAa
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 377
Регистриран на: 21 Дек 2010, 13:19
Местоположение: London
Име в игра: TtEeRrOoRrAa

Re: Предложение по казуса "qrd""

Мнениеот Eagle » 19 Дек 2017, 03:33

Нещо не си разбрал цитата. Знаеш, че пречиш, налагаш си мнението и очакваш от другите да кажат добре че е този светец да ми каже как се играе тази игра. Каквото и да кажа ще го контрираш, защото това ти е целта. Каквото и да направиш(каквата и глупост) си имаш златен довод- аз така искам да играя(в случая е за играта, но винаги може да го перифразираш и това да ти е обянението). Какво да кажа на това?! Нямаш намерение някой да ти обясни, защото ти знаеш, а просто искаш да се занимаваш с нещо.
Идиотска постъпка не е означава, че човека, които я прави е идиот и аз не съм философ.
Изображение
Изображение
Аватар
Eagle
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 144
Регистриран на: 14 Май 2014, 15:27
Име в игра: Eagle
Skype: ...

Re: Предложение по казуса "qrd""

Мнениеот MORTAL » 19 Дек 2017, 09:55

Игра трима терористи срещу трима полицаи. За кратко ще ги наречем т1, т2, т3, п1, п2, п3.
Рунд 1: Бомбата е в т1 и той залага на Б.
Рунд 2: Бомбата е в т2 и той залага на А.
Рунд 3: Бомбата е в т2 и той залага на А.
Рунд 4: Бомбата е в т1 и той залага на Б.
Както виждате, цикъла е еднакъв винаги (освен ако т2 или т3 не хвърлят бомбата и т1 я вземе, което е рядко), така че веднъж ако ||7|| я заложи на Б, следващите 2 рунда отивате на ярд/правата, и следващия рунд го чакате на Б. Не е сложно, а и ще си внесете малко разнообразие. Освен това, ако убиете само двама на ярда, логично е някак си третия да е на Б.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Предложение по казуса "qrd""

Мнениеот Faster » 19 Дек 2017, 09:58

Всеки има право да играе както иска , аз си измислих стратегията .
Хем той ще е доволен , хем и останалите .
Лек ден!
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Следваща

Назад към Предложения за CS MegaGaming Dust2 Only

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


cron