Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложение за sv_airaccelerate

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Искате ли да се промени sv_airaccelerate

Да, искам да бъде 10aa
12
60%
Не, искам да си остане 75aa
8
40%
 
Общо гласове : 20

Re: Предложение за sv_airaccelerate

Мнениеот roundup » 19 Фев 2018, 23:03

Ами именно това, че можеш да се придвижиш по-бързо от другите и че можеш да се качиш някъде, където не много хора могат или да се плъзнеш по някой сърф, именно всичко това прави самия мод още по-интересен за мен поне.Да комбинираш уменията на стрелба и на скачанe и да балансираш добре между двете те прави добър играч.ГГ ако беше просто arm race само с оръжия, а нямаше килове с нож(или поне ножа ако не връщаше левел назад) тогава бих го определил повече като класически мод.И точно от тази гледна точка, че не всеки може да направи бхоп с нож срещу някой с ак47 например и да го заколи, оприличавам гг мода като комбинация между няколко.

П.С. така или иначе аз от доста време съм спрял да играя, и понеже темата и дискусията стана доста обширна моето мнение е че навсякъде другаде ако искате го променете на 10, но гг не бива да се пипа.
Аватар
roundup
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 115
Регистриран на: 19 Яну 2014, 12:16
Име в игра: roundup
Skype: ..

Re: Предложение за sv_airaccelerate

Мнениеот dominant » 20 Фев 2018, 17:00

KoKaL написа:Ако може да се промени на 10 и в GG сървара, че РЕДБУЛА само скача :) , и това е главната причина да печели (bandit)
Абсолютно сериозно искам промяната.

с 2 ръце за промяна и в гг , щото някои хора без да заколят не могат да минат scout (giggle) и въобще ако не заколят 5 6 пъти поне на мап не могат да спечелят карта хаххаха
Аватар
dominant
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1
Регистриран на: 08 Яну 2018, 19:07
Име в игра: sdfdsfds
Skype: sgsdgsd

Предишна

Назад към Предложения за CS MegaGaming Dust2 Only

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


cron