Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

купувам цс 1.6

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: купувам цс 1.6

Мнениеот DIESEL » 01 Апр 2015, 23:25

nrjhs написа:Днес опитах от 3 различни кештерминала да вкарам пари в акаунта си, но незнайно защо ми изписва невалидни данни или няма задължения.
За първи път го виждам този проблем, а иначе при другите програми като скайп, работи и може да вкараш пари, но със стийм има някакъв проблем.От 3 различни метростанции опитах, но уви.
Някой ако го е срещал този проблем, и знае от какво може да е и дали е временен, нека пише, понеже сега има разпродажба и са си на оферта някои игри. :)



Този проблем е,че като има промоци спират терминала и аз в момента имам този проблем. :)
Изображение

ИзображениеИзображение

Изображение

Изображение
Аватар
DIESEL
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 155
Регистриран на: 20 Авг 2014, 21:33
Местоположение: гр. София
Име в игра: DIESEL
Skype: marinhso333

Re: купувам цс 1.6

Мнениеот Roger » 01 Апр 2015, 23:37

majmunqk написа:
nrjhs написа:Днес опитах от 3 различни кештерминала да вкарам пари в акаунта си, но незнайно защо ми изписва невалидни данни или няма задължения.
За първи път го виждам този проблем, а иначе при другите програми като скайп, работи и може да вкараш пари, но със стийм има някакъв проблем.От 3 различни метростанции опитах, но уви.
Някой ако го е срещал този проблем, и знае от какво може да е и дали е временен, нека пише, понеже сега има разпродажба и са си на оферта някои игри. :)



Този проблем е,че като има промоци спират терминала и аз в момента имам този проблем. :)

темата е от 18 Дек 2014, 14:27
Коледа отдавна мина,иде Великден.
Само да кажа по същество,ако се опитвате да вкарате повече от една банкнота,ще ви дава по горе описаните проблеми.Просто когато вкарвате банкнотите ги вкарвайте една по една,никога повече от една заедно.
Тоест ,ако искаш да вкараш 20 лв,не вкарвай 4 по 5лв или 2 по 10 лв.
Аватар
Roger
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 470
Регистриран на: 03 Юни 2013, 14:15
Име в игра: Roger
Skype: ...

Предишна

Назад към Steam

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


cron