Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

AutoBhop

Изображение Тук поставяйте ника и IP на нарушителя ( и демо )

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

AutoBhop

Мнениеот skill eu » 04 Дек 2018, 00:42

https://dox.abv.bg/download?id=4e81b8c06e

"Tony Montana" 1338 STEAM_1:0:2117358459
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: AutoBhop

Мнениеот MORTAL » 07 Дек 2018, 20:20

Не мисля че това е аутобхоп
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: AutoBhop

Мнениеот KoKaL » 07 Дек 2018, 20:49

Изпуснал съм темата.
Играх с Tony Montana и видях че си скача играча, но както каза MORTAL това не е AutoBhop.

P.P.
Седем, това не е Antonio Montana от GG сървъра.
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: AutoBhop

Мнениеот skill eu » 07 Дек 2018, 21:58

Момчета, не знам до колко сте запознати, но това е ауто бхоп, след първия скок вече е набрал достатъчно скорост- без да прави стрейфове - гледа напред и продължава да скача със спеед от 250. Не знам за вас кое е ауто бхоп, но като човек играл HNS, мога да Ви уверя, че това е . Самия играч, му писах след демото и САМ СИ ПРИЗНА, че изпозлва програма, но не знае точно как се казва. Админските Ви умения отново се доказаха.
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: AutoBhop

Мнениеот BeTePuHaP » 07 Дек 2018, 22:12

Демото не съм го гледал, но ти покажи един screenshot от това самопризноние? Всичко друго прилича на "тролски приказки"...
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Re: AutoBhop

Мнениеот skill eu » 07 Дек 2018, 22:14

BeTePuHaP написа:Демото не съм го гледал, но ти покажи един screenshot от това самопризноние? Всичко друго прилича на "тролски приказки"...


Ако имахте поне малко познания са скриптовете, изобщо нямаше да пишете излишно. Какъв е смисъла да скрийнвам нещо, което явно се вижда на демото ?!
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: AutoBhop

Мнениеот skill eu » 07 Дек 2018, 22:28

IA3I написа:не може да покаже шот защоо ще предаде доверието на играча което му е гласувано - "да си признае пред него"

Скилл всичко точно до последното изречение... Защо трябва да нападаш - казваш само - според мен бъркате и толкова... ти трябваше да изтъкнеш че "не разбират" защото "ти така мислиш"... Разбираш ме предполагам.

Дори да си на 101% прав тона ти е провокативен - а на кой му трябва това напрежение ?

Докато го напиша и ти още си изливал масло в огъня...

Мерси за инфото - има кой да прецени спокойно ;)


Приятелю, тоя който нарушава добрия тон е този, който сравнява думите ми с "тролски".
Относно уменията Ви да разпознавате хакери с две думи - без думи.
Точно тия, които трябва да преценят, явно не могат.
Това беше последния ми доклад за даден хакер, убедих се, че при вас всичко е ала-бала.
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: AutoBhop

Мнениеот skill eu » 07 Дек 2018, 22:45

IA3I написа:Съжалявам че се чувстваш така. Мисля че фитила ти е прекалено къс за годините на които твърдиш че си! Това беше офтопик - а по темата - никой не ти и благодари че си подал сигнала - Благодаря ти че искаш да си активен член на общността - всъщност такива потребители ни трябват!

Но виж как нападаш всички наред - никой нищо не разбира защото не са съгласни с теб... Не е правилно отношението ти!

Пак ти благодаря за сигнала и те моля да поизчакаш още мнения от други администратори ако не си доволен от резултата до сега!


Първо - Не си ти човека, който да ми казва какъв е фитила за годините ми (спрямо показаното от Вас до сега, дори е дълъг)

Второ - 80% от админите Ви дори не играят на ниво, случвало се е не веднъж в сървъра да има по 2 админа и аз да им казвам, че има хакери вътре, а те дори да не го забелязват, докато си трупат фраговете. От тука нататък може да си дадете сметка колко си изпълняват задълженията.

Трето - Спести си личното мнение за някой, който изобщо не познаваш, защото така провокираш хората да изразят мнението си за теб, а не искам да го правя.

Силно се надявам поне турнира да се получи, до тогава успех.
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: AutoBhop

Мнениеот skill eu » 07 Дек 2018, 23:05

IA3I написа:Нивото ти на агресия е високо за човек на твоите години - това е моето мнение ;)

Нападаш всички наред предимно защото си изразяваме мението - аз за теб те за демото...

Не всички администратори могат да преценят хакера докато играят с него. Аз не мога! Аз мога ако играя с/у него и пак е евентуално - за това хода на действия е - работим по сигнали! Ако няма сигнали...

Бъркаш - аз познавам skill примерно ;) човека зад него не ме и интересува да го познавам - въпроса е скилл какво прави в МГ а тука вече те попознавам ;)

МГ също преживя един такъв тъмен период сравним с началото на демокрацията - но вече нещата не работят така - не можеш да хвърлиш едно демо на поредния и да обвиняваш всички че не разбират от нищо защото не са съгласни с теб. Можеш но не постигнаш нищо в полза на МГ и като цяло се караш с всички... Направо не си заслужава



Посмях се искрено на няколко реда небивалици, изпълнени с липса на логика. Щом не могат да разпознават хакери, защо са админи ?
Задължението на админа не е да си прави статса в топ 10, а да следи за нарушители.
Подал съм достатъчно сигнали - лични и такива във форума, редовен играч съм и наблюденията ми за екипа като цяло са под всякаква критика. Самия аз бях баннат за "norecoil" чаках седмица, главния Ви да се задейства и да ми махне бана. Като цяло много несериозно отношение, ниско ниво на познания на админите и много злоба изразявана не веднъж от различни админи спрямо играта ми и убежденията, че съм хакер и т.н.
Относно твойте мнения - понякога, за да изглеждаш по-умен е по-добре да замълчиш.
Както казваше един мой познат - по-добре не казвай нищо, отколкото да кажеш нищо.
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: AutoBhop

Мнениеот Escape » 07 Дек 2018, 23:18

Както казваше един мой познат - по-добре не казвай нищо, отколкото да кажеш нищо.

Тук това важи с пълна сила. Само се хабиш. Както и да е.
По темата, играча използва скрипт за скачане. Какво разтягате цял ден локуми!
Аватар
Escape
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 118
Регистриран на: 16 Май 2018, 12:58
Име в игра: EsCapE / asdasas / Adanos
Skype: adanos7575
facebook: https://www.facebook.com/ADANOS666

Следваща

Назад към Оплакване от хакери

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта