Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

AutoBhop

Изображение Тук поставяйте ника и IP на нарушителя ( и демо )

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: AutoBhop

Мнениеот skill eu » 07 Дек 2018, 23:25

IA3I написа:Да да - знам го това - мълчи си да не се издаваш че си тъп. Няма как да мълча дори да изглеждам тъпо от мен като вип се очаква да имам мнение за всичко и да го изразявам при всяка възможност.
Говориш за злобата на администраторите а самия ти нападаш със злоба. Последния пример беше късия фитил ;)

Не всички администратори могат да хванат всички хакери! Някои отракани хакери са почти незабележими. Мое мнение което поддържам от години е че има "редовни нередовници" Хора които ук са се научили да се преструват на "чисти играчи" и съответно след години усилия най-накрая получават шанса да си играят с хаковете. Но те са единици - по мое мнение...

Това че си бил баннат е една от стъпките които всички сме извървяли - въпроса е как ще го изиграеш - конкретно ти беше като хала докато не ти го махнат... Не точно добре изиграно ;) И мога да ти кажа че бана ти го няма но съмненията в екипа остават. Аз лично нямам мнение - напоследък нещата стават доста активни тука и не мога да сваря да изразя мнение за всичко! Да ти кажа ако дзак мисли че си с хак... Раздвоен съм.

Колкото до злобата - прав си - понякога има злоба - но до колкото виждам в момента ти си агресора - админите скоро не са злобеели с/у играчи. Всички знаем че това е вредно и за това избягваме да го правим.

И в заключение... дори сигнала да ти е правилен - вместо благодаря ще получиш игрнор само заради тона си. Представяш ли си някой да подходи човешки към теб след като ти казва - ууу вие негодни нищо не разбирате злобни админчета без никакви познания...


Като цяло, силно се надявам да получа игнор от хора като теб, които са слабо компетентни по тема хакери и само пишат излишно за да трупат мнения. В крайна сметка, всеки е свободен да си изразява мнението, но мисля че е време да спреш да спамиш по темата, така или иначе не написа нищо стойностно.
Последна промяна skill eu на 04 Юни 2020, 08:55, променена общо 1 път
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: AutoBhop

Мнениеот BeTePuHaP » 07 Дек 2018, 23:28

skill eu написа:Както казваше един мой познат - по-добре не казвай нищо, отколкото да кажеш нищо.

Общуваш с интелигентни хора значи. В такъв случай трябва да ти е ясно и следното...
skill eu написа:Трето - Спести си личното мнение за някой, който изобщо не познаваш, защото така провокираш хората да изразят мнението си за теб, а не искам да го правя.

в чуждите очи това важи в пълна степен и за теб! Аз лично съм препатил достатъчно, за да вярвам на приказки от сорта "той каза..." и тем подобни. Ако го видя или чуя сам вече е друго!
Не съм гледал демото, няма и да го гледам. Както сам казваш по-горе... не пренасяй нещата на лична основа! Жив и здрав! Айде...
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Re: AutoBhop

Мнениеот skill eu » 07 Дек 2018, 23:34

BeTePuHaP написа:
skill eu написа:Както казваше един мой познат - по-добре не казвай нищо, отколкото да кажеш нищо.

Общуваш с интелигентни хора значи. В такъв случай трябва да ти е ясно и следното...
skill eu написа:Трето - Спести си личното мнение за някой, който изобщо не познаваш, защото така провокираш хората да изразят мнението си за теб, а не искам да го правя.

в чуждите очи това важи в пълна степен и за теб! Аз лично съм препатил достатъчно, за да вярвам на приказки от сорта "той каза..." и тем подобни. Ако го видя или чуя сам вече е друго!
Не съм гледал демото, няма и да го гледам. Както сам казваш по-горе... не пренасяй нещата на лична основа! Жив и здрав! Айде...


"Не съм гледал демото, няма и да го гледам. Както сам казваш по-горе... не пренасяй нещата на лична основа! Жив и здрав! Айде..."
Като не си гледал демото, не си изразявай безпочвеното мнение.
За пореден път админ си пренебрегва задълженията, като се отказва да гледа демо и е предубеден.
Като цяло потвърждаваш с пълна сила мнението ми за админския състав, конкретно като теб - използващи думите "тролски приказки"
Админ за показ !
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: AutoBhop

Мнениеот HeBuHHa » 07 Дек 2018, 23:39

Изгледах демото сега, и аз съм на мнение , че ползва скрипт :)
Бъди с човека, който оценява какво има до себе си, когато има теб ! :)
Аватар
HeBuHHa
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 376
Регистриран на: 29 Окт 2012, 16:22
Местоположение: София
Име в игра: HeBuHHa

Re: AutoBhop

Мнениеот BeTePuHaP » 07 Дек 2018, 23:58

:D
Да видя да оспорвам някъде, че има или няма хак, скрипт или каквото и да е???
Можеше да направиш един скрийн и да покажеш, така и така си се занимавал да качваш демо. Ти обаче чакаш някой да каже, че не вижда автохопа и да му го натриеш тоя довод в лицето. Кажи това не е ли целенасочено заяждане??? Това ли е поведение за пример, след като и моето не е, според теб? Най-лесно е да го играеш обиден!
skill eu написа:Админ за показ !
:D
Надявам се разбра какво имам в предвид! Айде със здраве!
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Re: AutoBhop

Мнениеот skill eu » 08 Дек 2018, 00:03

BeTePuHaP написа::D
Да видя да оспорвам някъде, че има или няма хак, скрипт или каквото и да е???
Можеше да направиш един скрийн и да покажеш, така и така си се занимавал да качваш демо. Ти обаче чакаш някой да каже, че не вижда автохопа и да му го натриеш тоя довод в лицето. Кажи това не е ли целенасочено заяждане??? Това ли е поведение за пример, след като и моето не е, според теб? Най-лесно е да го играеш обиден!
skill eu написа:Админ за показ !
:D
Надявам се разбра какво имам в предвид! Айде със здраве!


Качил съм демото единственото с цел, да няма играчи с помощни средства, изобщо не ме вълнува на кого ще натрия носа. Но да изпозлваш думи от сорта на "тролски приказки", при положение, че пишеш в тема за хакер, без дори да гледаш демото е несериозно. Този, който явно търси заяждане с искане на допълнителен материал, въпреки че няма желание да гледа доложения си само ти. Просто ей така, колкото да има нещо, лапешки истории от големи хора.
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: AutoBhop

Мнениеот Escape » 08 Дек 2018, 00:04

IA3I написа:Ми аз лично имам няколко рикуеста за "ферманите" ми и за това гледам да задоволя фен масата си!

Ескейп не си прав - мнението на всички никога не е било по-желано. В момента липсват (почти напълно) атаки от екипа спрямо потребителите. Try to keep up - things are already changed around here ;)

Седмак, по темата кратко точно и ясно, са се изказали Само Морти и Цвети. Останалото са локуми и тъпотии. какво мнение било важно. Или само да си драскате?
Аватар
Escape
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 118
Регистриран на: 16 Май 2018, 12:58
Име в игра: EsCapE / asdasas / Adanos
Skype: adanos7575
facebook: https://www.facebook.com/ADANOS666

Re: AutoBhop

Мнениеот skill eu » 08 Дек 2018, 00:11

IA3I написа:Добрия тон е важен ескейп ;) Ти като борещ се за това най-добре трябва да го знаеш. Иначе темата е под всякаква критика - преди 5 минути излезна от бан листата и вече обяснява на администраторите че не стават за нищо... Тоя човек сега спроед теб заслужава ли внимание или заслужава игнор ? Или може би заслужава шут ? Защото аз за много по-малко получих шут ;)


"тоя човек" влезе в банлистата заради поредната грешка на Ваш админ и излезе от там по решение на Admin, ако искаш пиши му и го оспори.
Относно дали заслужавам внимание, след като давам демо на играч със скрипт и се опитвам да помогна на сървъра да е изчистен от хакери, сам си прецени.
В момента просто си злобееш излишно, но нищо ново. Продължавай с безмислените коментари, ако не друго поне мнения трупаш :)
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: AutoBhop

Мнениеот skill eu » 08 Дек 2018, 00:40

IA3I написа:Готин - блокирането в скайп не ти ли дойде недвусмилено... Поредното лапе което ми се прави на велико... Не ме интересува на колко години си след като с 2рия си пост още - обясняваш че MORTAL не става за админ защото не е съгласен с твоето мнение. Ако го нямаше MORTAL и megagaming нямаше да го има. Цвета му случаен ли ти се струва ?

От както се пръкна на радара се държа изключително приятелски с теб дори и тогава когато всички се опитваха да те изритат аз се опитах и успях да ти помогна... и ся две седмици по-късно ми държиш такъв тон ?

Докато съм тука ще се боря с такива провокатори като теб - провокираш наред - и после ощипана госпожица "ама той админа вижте какви неща ми пише" MG няма никаква нужда от хора с такова държание и от напрежението което създават!

Блокирането от скайпа ще го пренеса и тука - неблагодарник!


Ако ти е много тъжно и чак опираш до MORTAL, винаги можеш да се свиеш някъде да поплачеш и да опиташ да напишеш нещо с акъла си. Казвам ти го отново - единственото, което правиш е да се излагаш (излагайки и веригата), пренасяйки личните си убеждения в тема за хакери. Жалко ! Продължавай да търсиш утеха и подкрепа в някой админ, това е начина да покажеш какъв "мъж си" и колко ти тежи багажа :)
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: AutoBhop

Мнениеот BeTePuHaP » 08 Дек 2018, 01:09

skill eu написа:... Самия играч, му писах след демото и САМ СИ ПРИЗНА, че изпозлва програма, но не знае точно как се казва. Админските Ви умения отново се доказаха.

Без зоказателства за мен това е целенасочено заяждане и тролене!!!
Доколкото виждам ти (skill.eu) си го писал, не някой друг. Както и да се сучеш и въртиш задника все ще ти е отзад.
Явно не разбираш какво ти пиша. Повече няма да преливам от пусто в празно.
Пп.
Благодаря за сигнала и за демото! Продължавай в същия дух (y)
Повече няма да пиша по темата! Със здраве.
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

ПредишнаСледваща

Назад към Оплакване от хакери

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


cron