Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Нещо за гледане

Изображение Тук поставяйте ника и IP на нарушителя ( и демо )

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Нещо за гледане

Мнениеот skill eu » 09 Дек 2018, 21:34

MORTAL написа:
kifla s gres написа:Тук ще отговоря на въпроса ти с въпрос вие като искате да пазите играчи мислите ли с това ваше отношение в момента, че ще запазите 3ма играча (мен,skill.eu,XiLENT - 卐)? Давам ви пример само. Помислете и моля ви недейте да ни слагате думи в устата.

Когато играете в един отбор, а другия отбор е видимо по-слаб, админа има право да ви размести. В противен случай си оставате тримата и админа в сървъра, защото на другите не им харесва постоянно да падат. За целта админа има право да направи опит за баланс на силите и да направи разместване. Като не ви харесва - сървъри много. Няма да стои празен сървъра, само защото тримата тенори искали да играят заедно... Когато има баланс в двата отбора, играта е по-интересна и по-приятна за всички. Когато се съберете и мачкате, хората излизат. Е по-добре без трима, от колкото без повече. Влизайки в сървъра Вие потвърждавате, че сте се съгласили с Правилата и ще ги спазвате! Лека вечер.


Не знам колко често влизаш в този сървър, но определено не си наясно как стоят нещата.
Никога не се е случвало докато играем 3мата да празним сървъра, напротив, почти винаги като се съберем вътре има по 16 човека. Отново ставам свидетел на безпочвени мнения, качи ми скрийн или демо където сме 3мата и админа, станах свидетел на детски изкази и празни приказки, но ти започна и да си измисляш разни сценарий, които никога не са се случвали. Наистина се изложихте достатъчно, стегнете си админския състав и оставете хората да си играят играта и да се забавляват, вместо да има лоши чувства, могат да бъдат и позитивни, това зависи само от нас самите.
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: Нещо за гледане

Мнениеот kifla s gres » 09 Дек 2018, 21:52

IA3I написа:MORTAL "определено не си наясно как стоят нещата" Имаш детски изказ и приказваш празни приказки.

Не знам защо изобщо ти си губя времето да ти и пиша... ЯВНО е че нямаш място във вашия екип. Не знам дори как си успял да се задържиш толкова дълго тука... Сигурно си плащаш...

Направо се чудя защо питам точно теб - след като явно за нищо не ставаш най-малко за админ - НО ти кога смяташ че идва времето в което потребителя е показал достатъчно неуважение за да бъде изгонен ?

Аз имам малко история в тая насока и тогава някак ми се стори прекалено ниска границата... Докато тука виждам че бая се е вдиганала летвата.
Искам да влезне главния админ, да прочете всичките ти теми от до, и да реши трезво, как може да е допуснал такъв човек до екипа си, човек който нарича играчите на веригата ''Ламери'' обижда безпрецедентно и намесва собствени изкази, слага думи в устата и прочие! Искам да се извиня на MORTAL , в грешка съм признавам и дълбоко се извинявам и разкайвам, но кога ще обърнете внимание на хората в екипа питам аз ...?
Аватар
kifla s gres
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 32
Регистриран на: 07 Дек 2018, 18:30
Местоположение: София
Име в игра: kifla s gres
Skype: sasho.hristov11

Re: Нещо за гледане

Мнениеот skill eu » 09 Дек 2018, 21:56

IA3I написа:MORTAL "определено не си наясно как стоят нещата" Имаш детски изказ и приказваш празни приказки.

Не знам защо изобщо ти си губя времето да ти и пиша... ЯВНО е че нямаш място във вашия екип. Не знам дори как си успял да се задържиш толкова дълго тука... Сигурно си плащаш...

Направо се чудя защо питам точно теб - след като явно за нищо не ставаш най-малко за админ - НО ти кога смяташ че идва времето в което потребителя е показал достатъчно неуважение за да бъде изгонен ?

Аз имам малко история в тая насока и тогава някак ми се стори прекалено ниска границата на търпимост... Докато тука виждам че бая се е вдиганала летвата.


Не съм аз админа, който обижда играчите в сървара седмак, не го забравяй. Не ми вкарвай думи в устата, търсейки утеха от модератор. В конкретния случай MORTAL е слабо запознат, да. Не можеш да съдиш по една случка, на която е станал свидетел за цялостното състояние на играта. Камоли пък ти, който в месеца влиза 2 пъти в дъст2. Играйте по-често и ще станете свидетели на нещо много по-различно от това за което пишете в момента.
Без доказателства всичко си остават празни приказки, нека не спамим излишно.
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: Нещо за гледане

Мнениеот MORTAL » 09 Дек 2018, 22:15

skill eu написа:Камоли пък ти, който в месеца влиза 2 пъти в дъст2.

В Дъст2 няма да ме видиш с ник Mortal. Но за това пък влизам редовно с друг ник. Не мога да ти кажа какъв, защото всеки път е различен.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Нещо за гледане

Мнениеот skill eu » 09 Дек 2018, 22:21

Лека вечер момчета, малко повече позитивизъм и човечност и по-малко злоба и провокация. Идват празници, бъдете здрави !
Всеки може да си вземе поука за себе си от грешките си.
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: Нещо за гледане

Мнениеот dzak » 10 Дек 2018, 02:46

Темата за нещо съвсем друго. Не кой какъв е. Като не ви харесва на вас тримцата, знаете пътя. Не сега един по един да ми пускате кандидатури за админи. Пък нема ние да сме баламурниците.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Нещо за гледане

Мнениеот MORTAL » 10 Дек 2018, 13:23

IA3I написа:Побързаха да ми приключат темата шефчетата... Мн ме кефят - дойдох! казах! Чао! Заради явно огромния интерес към темата почвам да си мисля наистина че съм настъпал някой по мазола (уцелил съм правилния човек). Темата си далеч от приключване защото дори не беше обсъдена... Идеята за редовните нередовници... идеята за това че може би мислите че не се защитават един-друг и тем подобни неща...

1. Темата се разводни с безмислени нападки, не беше това идеята.
2. Темата беше с оплакване от хакер. Прегледахме демото и решихме, че хак няма, а ако има, това е твърде кратко и недостатъчно за бан.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Предишна

Назад към Оплакване от хакери

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта