Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Нещо за гледане

Изображение Тук поставяйте ника и IP на нарушителя ( и демо )

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Нещо за гледане

Мнениеот HeBuHHa » 09 Дек 2018, 18:19

Понеже играча няма регистрация във форума, и е видял темата ме помоли да кача и неговото демо https://dox.abv.bg/download?id=42c8fdc873
Бъди с човека, който оценява какво има до себе си, когато има теб ! :)
Аватар
HeBuHHa
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 376
Регистриран на: 29 Окт 2012, 16:22
Местоположение: София
Име в игра: HeBuHHa

Re: Нещо за гледане

Мнениеот skill eu » 09 Дек 2018, 18:55

Видимо не съм админ, а само потребител, но тук ще си позволя да изразя мнение, ако някой модератор реши, нека го изтрие. Да започнем с "нещо за гледане" - "нищо за гледане". Напълно нормален фраг от първия етаж на "тъмното", нещо което редовно се случва, ако |7| влизаше по-често в сървъра, щеше да го знае. Както и да е, липсата на хак е очевидна, ще обсъдя нещо друго - видимото желание да дразниш определени играчи в сървъра е напълно нелогично за някой, който се бори за права (нямам идея дали имаш такива, но силно се надявам да не получаваш). Няколко пъти си играл с нас (тук казаното от мен може да потвърди НеВиННа и доста други играчи), когато всички играят ярд, ти самосиндикално решаваш да отидеш и да заложиш на B, оправдавайки се с Люси - " ама то на мен Люси ми е казал, че мога из целия мап да играя". Разбира се, че можеш, но когато сме една шепа хора и на никой не му се обикаля мапа, се играе ярд или цялото А, ти естествено не се съобразяваш с играчите, нито с колежката си в играта и залагаш на другия bombside - последствията от това са излизането на няколко от играчите и внасяне на ненужно напрежение (с което ти провокираш). Това е грешно, а се случва всеки път щом ти влезеш ! Не знам с какво подпомагаш тук, освен с излишни мнения и приток на лоши емоций, но силно се надявам да те вземат под око, защото ти не ставаш за админ.
Чета ти мненията изразени за кандидатури, за админ - "Здрасти kifla s gres! Благодаря ти за проявения интерес! Винаги е по-добре още 2 очи да гледат! И в тоя ред на мисли подкрепям кандидатурата ти!

Опасявам се обаче че няма да подходиш с нужната сериозност към нещата. Съмнявам се заради част от начина по който си си написал кандидатурата и също и от забавния ти ник.
Другото което искам да подчертая е че точно д2 прелива от администратори и не съм убеден че търсим тест админи за там. Виж другите сървъри са друго нещо."

Първо го подкрепяш "в тоя ред на мисли", а след това се съмняваш, че не е достатъчно сериозен заради ника му, без да си играл с него нито веднъж. За две изречения оспори собственото си мнение и това не е единичен случай ! Видимо не можеш да напишеш нещо в ЕДИН ред на мисли.
Още един пример
Аз ти подкрепям кандидатурата въпреки че имаш малко прекарано време тук! И се надявам да прекарваш много повече ако бъдеш одобрен!
Истината е че съм песимист за приемането ти в екипа. Наистина малко време си прекарал. За това не се притеснявай - ако продължиш в същия дух скоро няма да има причина да ти бъде отхвърлена кандидатурата!

Първо го подкрепяш въпреки, че има малко време, а после си песимист, защото е прекарал малко време ?!?!
Ти си човек лишен от всякакъв смисъл и логика, надявам се скоро Admin, да ти обърне по-специално внимание, защото такива админи не са нужни никому !
В крайна сметка хора като тебе само оронват авторитета на този сървър, не съм прочел едно изречение с логика в него от теб. Всекидневно се чудиш единствено с кого да се заяждаш, провокираш и опитваш да опозориш публично. Както ти написах веднъж - просто застани пред огледалото.
Последна промяна skill eu на 09 Дек 2018, 19:14, променена общо 2 пъти
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: Нещо за гледане

Мнениеот kifla s gres » 09 Дек 2018, 19:10

И аз бих вметнал, че единствения човек в този форум който търси вина у другите си ти IA3I, грозно е човек момчето играе видимо по-добре от теб, единствения човек който търси внимание у другите си ти. Нито ти пиша да се заяждам нито нищо, но виждам, че у теб явно има нещо и не го намирам за нормално, Благодаря за отделеното време да прочетеш това, лека вечер. :)
Аватар
kifla s gres
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 32
Регистриран на: 07 Дек 2018, 18:30
Местоположение: София
Име в игра: kifla s gres
Skype: sasho.hristov11

Re: Нещо за гледане

Мнениеот HeBuHHa » 09 Дек 2018, 19:15

skill eu написа: Няколко пъти си играл с нас (тук казааното от мен може да потвърди НеВиННа и доста други играчи), когато всички играят ярд, ти самосиндикално решаваш да отидеш и да заложиш на B, оправдавайки се с Люси - " ама то на мен Люси ми е казал, че мога из целия мап да играя". Разбира се, че можеш, но когато сме една шепа хора и на никой не му се обикаля мапа, се играе ярд или цялото А, ти естествено не се съобразяваш с играчите, нито с колежката си в играта и залагаш на другия bombside - последствията от това са излизането на няколко от играчите и внасяне на ненужно напрежение (с което ти провокираш). Това е грешно, а се случва всеки път щом ти влезеш !


Да потвърждавам.. доста играчи се изнервят и лефтват.. Защото им се налага да обиколят целия мап за да стигнат до C4 ... Докато стигнат , тя вече е гръмнала и почват да недоволстват.. Гоним си играчите ;)
Бъди с човека, който оценява какво има до себе си, когато има теб ! :)
Аватар
HeBuHHa
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 376
Регистриран на: 29 Окт 2012, 16:22
Местоположение: София
Име в игра: HeBuHHa

Re: Нещо за гледане

Мнениеот skill eu » 09 Дек 2018, 19:18

IA3I написа:Изображение

И преди съм споменавал - има редовни нередовници и ако мислите че ще ги хванете с "-абе знаеш ме че съм админ ама изчакай да излезна да ти запиша демо" грешите.


Както написах - лишен от всякакъв смисъл и логика във всяко едно изречение.

"HeBuHHa ти хубаво потвърждаваш ама аз няма да играя като бот за да забавлявам ламерите. Ламерите да си налягат парцалите и да учат как се играе и ще говорим евентуално. Ако търсите допълнителна информация по темата - има фермани наоколо ;) От години си говорим на тая тема"

Значи така виждаш играчите - като ЛАМЕРИ, интересно, продължаваш да се закопаваш сам .
Последна промяна skill eu на 09 Дек 2018, 19:19, променена общо 1 път
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: Нещо за гледане

Мнениеот kifla s gres » 09 Дек 2018, 19:18

Човек моля те върни се в първи клас и научи буквите, моля те! Срам ме е да си помисля как бих комуникирал с теб!
Аватар
kifla s gres
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 32
Регистриран на: 07 Дек 2018, 18:30
Местоположение: София
Име в игра: kifla s gres
Skype: sasho.hristov11

Re: Нещо за гледане

Мнениеот HeBuHHa » 09 Дек 2018, 19:24

IA3I написа:HeBuHHa ти хубаво потвърждаваш ама аз няма да играя като бот за да забавлявам ламерите. Ламерите да си налягат парцалите и да учат как се играе и ще говорим евентуално. Ако търсите допълнителна информация по темата - има фермани наоколо ;) От години си говорим на тая тема


Нали парадираш с това , че ти пука за МГ.. по действията и изказванията не си личи .. как си представяш сега някой играч да прочете темата и да види как ги наричаш "ламери" .. Страхотно изказване.. Поздравления, Седмак ;)
Бъди с човека, който оценява какво има до себе си, когато има теб ! :)
Аватар
HeBuHHa
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 376
Регистриран на: 29 Окт 2012, 16:22
Местоположение: София
Име в игра: HeBuHHa

Re: Нещо за гледане

Мнениеот kifla s gres » 09 Дек 2018, 19:37

Прав си, нека не си отклоняваме от темата бих искал да ми кажеш честно имаш ли си друга работа освен да изопачаваш думите си и да злобееш спрямо играчите в сървъра, Никога не съм те виждал в MegaGaming Dust2 Only, а видях, че изявяваш желание да бъдеш админ във всички сървъри. E как става това? Ти сега ще кажеш - Ами и аз не съм те виждал в сървъра, еми питай колегите ти колко съм редовен с новия ми ник - kifla s gres. Който ти нарече ''забавния'' по един ник можеш да прецениш как един човек играе и мисли ли и дали ще стане за добър админ. Ами грешиш имаш много големи проблеми с главния мозък, извинявам се на всички, които четат това, извинявам се за цинизмите си! ТИ какво си направил в полза на веригата ?
Аватар
kifla s gres
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 32
Регистриран на: 07 Дек 2018, 18:30
Местоположение: София
Име в игра: kifla s gres
Skype: sasho.hristov11

Re: Нещо за гледане

Мнениеот kifla s gres » 09 Дек 2018, 19:46

Защото не можеш да се защитиш защото доста отдавна си му отпуснал края ;) .''Викам'' да приключим темата тук.
Аватар
kifla s gres
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 32
Регистриран на: 07 Дек 2018, 18:30
Местоположение: София
Име в игра: kifla s gres
Skype: sasho.hristov11

Re: Нещо за гледане

Мнениеот KoKaL » 09 Дек 2018, 20:19

Нещо за гледане=Нищо за гледане.
От един изстрел не може да се правят такива заключения за наличие на аим.

Но!!!
Прекалихте в темата със лични нападки, и злоба прикрита зад ирония.
Дори направихте психо профил на Седем. БРАВО!

Само че тук не Фройд е важен, а конкретната ситуация.

Играчът Седем е видял потенциален Хакер, и е споделил за това в сайта. Дали Играчът е с хак или не, следваше да се обсъди, защото не винаги нещата изглеждат такива каквито се виждат, особено в това кратко демо.

Вместо това Вие решавате да се ПОДИГРАВАТЕ с наш играч, който ни предоставя сигнал за нарушител!

Хайде опомнете се.
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Следваща

Назад към Оплакване от хакери

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта