Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Нещо за гледане

Изображение Тук поставяйте ника и IP на нарушителя ( и демо )

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Нещо за гледане

Мнениеот MORTAL » 09 Дек 2018, 20:24

Хак няма. Но ще помоля за нещо колегите - не допускайте skill.eu, Xilent и Kifla s gres в един отбор, когато в другия отбор няма силни играчи в противен случай баланс ще имате лани... Оня ден няколко пъти ги размествах и пак се събираха в един отбор, без да им дреме за баланса. Бана беше сигурен и на тримата, добре че влезе Monsieur Mangetout, че да изравним някак си.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Нещо за гледане

Мнениеот skill eu » 09 Дек 2018, 20:34

MORTAL написа:Хак няма. Но ще помоля за нещо колегите - не допускайте skill.eu, Xilent и Kifla s gres в един отбор, когато в другия отбор няма силни играчи в противен случай баланс ще имате лани... Оня ден няколко пъти ги размествах и пак се събираха в един отбор, без да им дреме за баланса. Бана беше сигурен и на тримата, добре че влезе Monsieur Mangetout, че да изравним някак си.


Ние сме играчи, не админи ! Играем приятели и за това предпочитаме да сме в един отбор, ако това е причина за бан, евала за цялата ви верига.
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: Нещо за гледане

Мнениеот kifla s gres » 09 Дек 2018, 20:36

ХАХАХАХАХА това просто няма думи, да банвате хора без причина това просто ме уби евала! Страшни сте!
Аватар
kifla s gres
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 32
Регистриран на: 07 Дек 2018, 18:30
Местоположение: София
Име в игра: kifla s gres
Skype: sasho.hristov11

Re: Нещо за гледане

Мнениеот kamikadze » 09 Дек 2018, 20:42

Когато админ ви мести За да се изравнят силите няма приятели неприятели баланса е важен а не да пишеш точно мен ли местиш и да обсъждате админи с скиил
Аватар
kamikadze
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 447
Регистриран на: 08 Фев 2013, 11:09
Име в игра: NRg | kamikadze
Skype: dj.ceco.progressive.radio

Re: Нещо за гледане

Мнениеот kifla s gres » 09 Дек 2018, 20:44

Мести админа един от нас тримата и след два рудна, ОП идва при нас хахах ама и вие сте едни отново казвам евала за отношението ви! Шапка ви свалям!
Аватар
kifla s gres
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 32
Регистриран на: 07 Дек 2018, 18:30
Местоположение: София
Име в игра: kifla s gres
Skype: sasho.hristov11

Re: Нещо за гледане

Мнениеот KoKaL » 09 Дек 2018, 20:52

Много ли ви харесва, когато се съберете силни играчи в един отбор да трепете слабаците? Много мъжкарско!

Щом не се усещате, то право на Админа е да ви размести, за да се постигне баланс.

В нашият D2 сървър се стремим да има баланс, за да не лефтват по-слаби играчи, когато са изправени срещу отбор от "про-та". Няма място за сърдене тука, а за елементарно позициониране на по-силни играчи в по-слабият отбор, с цел запазване на баланса, в резултат на което се получава по-интересна игра.
В противен случай се получава така, все едно да си пуснеш ботове на "easy", и да се кефиш колко си добър. Чист мазохизъм.
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: Нещо за гледане

Мнениеот skill eu » 09 Дек 2018, 20:57

KoKaL написа:Много ли ви харесва, когато се съберете силни играчи в един отбор да трепете слабаците? Много мъжкарско!

Щом не се усещате, то право на Админа е да ви размести, за да се постигне баланс.

В нашият D2 сървър се стремим да има баланс, за да не лефтват по-слаби играчи, когато са изправени срещу отбор от "про-та". Няма място за сърдене тука, а за елементарно позициониране на по-силни играчи в по-слабият отбор, с цел запазване на баланса, в резултат на което се получава по-интересна игра.
В противен случай се получава така, все едно да си пуснеш ботове на "easy", и да се кефиш колко си добър. Чист мазохизъм.


Ако това ти е мнението за противнокивия отбор, жалко. Според мен играем с равностойни играчи.
Не веднъж се е случвало да сме в различни отбори с kifla, но аз влизам да се забавлявам, определено не е моя работа да мисля за баланс. Относно бана за това, че искам да играя с teammate- a си - такова нещо не съм виждал в никоя друга верига за 15 години, но тука виждам, че състава има собствени правила, не се чудете в последствие защо не можете да си напълните сървъра :)
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: Нещо за гледане

Мнениеот kifla s gres » 09 Дек 2018, 20:59

Тук ще отговоря на въпроса ти с въпрос вие като искате да пазите играчи мислите ли с това ваше отношение в момента, че ще запазите 3ма играча (мен,skill.eu,XiLENT - 卐)? Давам ви пример само. Помислете и моля ви недейте да ни слагате думи в устата.
Аватар
kifla s gres
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 32
Регистриран на: 07 Дек 2018, 18:30
Местоположение: София
Име в игра: kifla s gres
Skype: sasho.hristov11

Re: Нещо за гледане

Мнениеот xilent » 09 Дек 2018, 21:03

Здравейте, най-накрая си направих регистрация. Причината беше, че исках да напиша нещо и аз, а не само да пишат за мене. Та искам да попитам, защо админите ви си правят своеволия да гагват без причина и прочие.
В петък вечер бях в сървъра към 2-3 през нощта и един админ(ще видите на скрийншота) ме гагна 2 пъти за супер глупави причини.. Както и да е, аз му казах, че ако ме гагне още един път за без причина - ще го кача във форума, при което той ме гагна. http://www.prikachi.com/images.php?images/262/9456262R.jpg ; админа беше dzak
Друго, тъй като доста от админите ви са под всякаква критика, цитирам МУСЮ МАГНЕТАУТ, който отказва да качи демо и да даде Wargods, той поне си мълчи момчето като знае че в грешка.
Ще кача последното ми демо за тази седмица, тъй като админите ме гледаха докато играх и предполагам ще го искат
https://dox.abv.bg/download?id=fdb62027e3
Няма проблем, може и да направим подфорум само за мой демота, да има фенчета, да ставам известен, да ме дават по новините. Извинете ме ако съм бил вулгарен, просто имаше доста неща да изразя (съжалявам че са в 1 пост), НО има и още много неща които ще ви кажа. Лека и спокойна вечер M8-чета.
xilent
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4
Регистриран на: 09 Дек 2018, 20:53
Име в игра: XiLENT - 卐

Re: Нещо за гледане

Мнениеот MORTAL » 09 Дек 2018, 21:17

kifla s gres написа:Тук ще отговоря на въпроса ти с въпрос вие като искате да пазите играчи мислите ли с това ваше отношение в момента, че ще запазите 3ма играча (мен,skill.eu,XiLENT - 卐)? Давам ви пример само. Помислете и моля ви недейте да ни слагате думи в устата.

Когато играете в един отбор, а другия отбор е видимо по-слаб, админа има право да ви размести. В противен случай си оставате тримата и админа в сървъра, защото на другите не им харесва постоянно да падат. За целта админа има право да направи опит за баланс на силите и да направи разместване. Като не ви харесва - сървъри много. Няма да стои празен сървъра, само защото тримата тенори искали да играят заедно... Когато има баланс в двата отбора, играта е по-интересна и по-приятна за всички. Когато се съберете и мачкате, хората излизат. Е по-добре без трима, от колкото без повече. Влизайки в сървъра Вие потвърждавате, че сте се съгласили с Правилата и ще ги спазвате! Лека вечер.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

ПредишнаСледваща

Назад към Оплакване от хакери

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


cron