Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Съмнения за Silent Aim

Изображение Тук поставяйте ника и IP на нарушителя ( и демо )

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Съмнения за Silent Aim

Мнениеот IDEAL PETROFF » 29 Дек 2018, 13:25

Здравейте!
Играта е чиста!

Поздрави!
Аватар
IDEAL PETROFF
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 24
Регистриран на: 24 Ное 2013, 21:01
Име в игра: ЛЪВ
Skype: Не ви е нужен

Re: Съмнения за Silent Aim

Мнениеот CREATiVE » 29 Дек 2018, 13:29

Играча е напълно чист прегледах демото но не видях съмнителни моменти!
Последна промяна CREATiVE на 29 Дек 2018, 15:33, променена общо 1 път
НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!

_/﹋\_
(҂`_´)
<,︻╦╤─ ҉ - -
_/﹋\_
Аватар
CREATiVE
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 134
Регистриран на: 08 Сеп 2017, 13:35
Местоположение: --
Име в игра: --
Skype: -

Re: Съмнения за Silent Aim

Мнениеот HeBuHHa » 29 Дек 2018, 13:54

SK GeT RiGhT написа:Играча е напълно чист прегледах демото но не видях съмнителни моменти Кош!


Ти не разбра ли, че чакаме демото на играча? Какъв кош те гони? :) Има си хора с ранг , които могат да преценят кога темата е за заключване и кога е за коша ;)
Бъди с човека, който оценява какво има до себе си, когато има теб ! :)
Аватар
HeBuHHa
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 376
Регистриран на: 29 Окт 2012, 16:22
Местоположение: София
Име в игра: HeBuHHa

Re: Съмнения за Silent Aim

Мнениеот skill eu » 29 Дек 2018, 14:18

Помолих мнение да бъде изразено само от админи.
Играл съм десетки пъти с дадения играч и знам как играе попринцип. До преди 2 седмици трудно правеше +сов статс, сега играта му е коренно различна (90% от убийствата са head). Всеки от вас може да напише /top100 и да му види процента, както убийствата и умиранията от преди и да ги съпостави с играта му сега, нямат нищо общо. Не можеш да започнеш да хитваш така за 2 седмици. Според мен играча използва файлове за айм асистънт - dll файлове. Всеки админ може да напише в youtube headshot dll и да разбере за какво говоря, от там нататък преценката е ваша.
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: Съмнения за Silent Aim

Мнениеот Arewe » 29 Дек 2018, 14:45

чиста игра :)
Когато се събудите, помислете, колко ценна е привилегията да сте жив, да дишате, да се наслаждавате, да обичате и след това превърнете този ден в значим. И не забравяйте да Благодарите за всичко това!

Стив Мараболи (angel)
Аватар
Arewe
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 28
Регистриран на: 27 Дек 2017, 13:13
Местоположение: coco
Име в игра: paf
Skype: puf
facebook: dang
Twitter: bang
google+: bung

Re: Съмнения за Silent Aim

Мнениеот shooter13 » 29 Дек 2018, 14:58

skill eu написа:Помолих мнение да бъде изразено само от админи.
Играл съм десетки пъти с дадения играч и знам как играе попринцип. До преди 2 седмици трудно правеше +сов статс, сега играта му е коренно различна (90% от убийствата са head). Всеки от вас може да напише /top100 и да му види процента, както убийствата и умиранията от преди и да ги съпостави с играта му сега, нямат нищо общо. Не можеш да започнеш да хитваш така за 2 седмици. Според мен играча използва файлове за айм асистънт - dll файлове. Всеки админ може да напише в youtube headshot dll и да разбере за какво говоря, от там нататък преценката е ваша.



skill.eu, братле нещо много хвана да садваш не си мисли, че си най-великият играч на цс, ай оди пали свещи
Аватар
shooter13
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 3
Регистриран на: 28 Дек 2018, 21:36
Име в игра: shooter

Re: Съмнения за Silent Aim

Мнениеот effect- » 29 Дек 2018, 15:00

Аз мисля и със сигорност знам, че няма хак тука. Не може тоя пичага къде играе от 2 месеца във веригата да си мисли, че е най добрия, обаче не знае че винаги има по - добър. Аз лично познавам уж ,,хакера'' и в момента ми е много смешно. Пич играем от малки в тая верига и ти сега идваш от някъде си, и напразно внасяш смут за глупости. Най - странното е че има хора от твоята страна които твърдят, че си прав. От мен успех.
Аватар
effect-
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4
Регистриран на: 13 Юли 2016, 17:26
Име в игра: neymarcho-;]
Skype: suares_31

Re: Съмнения за Silent Aim

Мнениеот Elite » 29 Дек 2018, 15:01

Elite
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 5
Регистриран на: 28 Дек 2018, 21:24
Име в игра: ELiTEN
Skype: ls
facebook: L
Twitter: i
google+: T

Re: Съмнения за Silent Aim

Мнениеот skill eu » 29 Дек 2018, 15:14

Вижте сега, за тези, които ми казват, че си мисля, че съм най-добрия.
Не съм най-добрия в тази верига и дори не съм близо до най-добрия, и най-вероятно никога няма да бъда.
Това, което се опитвам да направя, е да изолирам от хакери веригата, в която ми е най-приятно да играя.
За да се конкретизирам ще ви покажа 2 снимки на дадения ELiTEN.

1вата е на статса му от преди, от 1600 кила има 600 headshota и 36% успеваемост.

https://dox.abv.bg/download?id=3bc877aaa8# - Линк за сваляне

2рата снимка е с новия му ник, с който играе от 2-3 дни - 224 кила, от които 99 headshot и 38% успеваемост, всеки от вас може да сметне до 1600 кила приблизително колко headshot-a трябва да има. Разликата ще е огромна.

https://dox.abv.bg/download?id=5b6db4fc69# - Линк за сваляне

Сега ще покажа и какво точно ползва - https://www.youtube.com/watch?v=tPxkDtW8aPU

Това е цфг + dll файлове (които се слагат в папката dlls на стеам, наказват се с VAC ban, защото се водят като айм асистънт).
Както виждате и на клипа, не винаги ще е headshot и не е като нормалния aim, който очевидно ти връща мерника и той започва да играе около главата на противника. Това е само асистънт към играта, който ти подпомага при задържане да уцелваш именно главата, тогава се вижда най-добре и главно тогава може да се разпознае, дали се използват тези файлове, които иначе са незабележими.
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: Съмнения за Silent Aim

Мнениеот Elite » 29 Дек 2018, 17:42

Братле я опитай да стреляш с по един или два куршума,без да мъчиш AK-то и си направи демо и го качи,да си поиграем на открий разликите,за какви dlls-та говориш си нямам и на идея,аз играя когато ми се играе, имал съм и дни,в които просто си губя времето в сървъра,дори и малкия ми братовчед играе с името ELiTEN, който е на 5, не задълбочавай толкова много нещата,това е само игра..инсталирам,влизам - играя. Това е! Тези руски работи са излишни :)
Хубава вечер.
Elite
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 5
Регистриран на: 28 Дек 2018, 21:24
Име в игра: ELiTEN
Skype: ls
facebook: L
Twitter: i
google+: T

Предишна

Назад към Оплакване от хакери

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


cron