Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Bhop Script part 2

Изображение Тук поставяйте ника и IP на нарушителя ( и демо )

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Bhop Script part 2

Мнениеот skill eu » 29 Дек 2018, 22:45

При наличието на близо 5 админа в сървъра, не бяха предприети никакви действия, въпреки, че им писах, за това качвам демо отново от днес.
"BIG Dick Happy Home" 1329 STEAM_1:0:2117358459
https://dox.abv.bg/download?id=936857d532# - Линк за сваляне
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: Bhop Script part 2

Мнениеот totalninety » 29 Дек 2018, 22:56

Да кажем, че повечето админи, които посещаваме редовно d2 нямаме опит с такъв вид скриптове. Аз лично никога не съм влизал в такива сървъри и ми е трудно да определя кое е позволено и кое не е.
Ако приемем, че този потребител използва скрипт, то какво преимущество има над останалите? Не виждам да се движи по-бързо, но пък се движи по-тихо, защото няма постоянно ходене. Преди време сървърът беше с променлива sv_airaccelerate 100 и беше ужас, особено при наличието на тези нарушители. Направо летяха покрай теб. Но сега... въпросът е какво преимущество има и дали трябва да наказваме подобни "нарушения"?
totalninety
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 556
Регистриран на: 01 Юли 2012, 11:50
Име в игра: Monsieur Mangetout

Re: Bhop Script part 2

Мнениеот restless » 29 Дек 2018, 23:08

Нямам идея дали мога да пиша тук,но това е 100% скрипт, има преимущества безброй,но главно се използва за скорост [330-360+ спийд,при 250 със нож и 220 със авп],никъде не са разрешени такива помощни средства скилл-а е прав и този човек трябва да бъде баннат.
LAST NAME EVER FIRST NAME GREATEST :3
Аватар
restless
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 472
Регистриран на: 25 Мар 2012, 20:31
Име в игра: restless`
Skype: vase_pz

Re: Bhop Script part 2

Мнениеот skill eu » 29 Дек 2018, 23:21

totalninety написа:Да кажем, че повечето админи, които посещаваме редовно d2 нямаме опит с такъв вид скриптове. Аз лично никога не съм влизал в такива сървъри и ми е трудно да определя кое е позволено и кое не е.
Ако приемем, че този потребител използва скрипт, то какво преимущество има над останалите? Не виждам да се движи по-бързо, но пък се движи по-тихо, защото няма постоянно ходене. Преди време сървърът беше с променлива sv_airaccelerate 100 и беше ужас, особено при наличието на тези нарушители. Направо летяха покрай теб. Но сега... въпросът е какво преимущество има и дали трябва да наказваме подобни "нарушения"?


За мен лично е добре да бъдат санкционирани, но определено НЕ строго, за подобен скрипт 1 ден бан е напълно достатъчен, за да знае дадения играч, че е под наблюдение, ако иска да продължи да играе във веригата ще го махне.
Не е нужно да е с 4 седмичен бан, след който едва ли ще влезе отново.
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: Bhop Script part 2

Мнениеот skyrex » 30 Дек 2018, 12:03

skill eu написа:При наличието на близо 5 админа в сървъра, не бяха предприети никакви действия, въпреки, че им писах, за това качвам демо отново от днес.

Защо ли, не сме обърнали внимание? Ами, нека помисля..... може би, защото всеки втори играе със този скрипт, а да не кажа и всеки. На ден, знаеш ли, колко ги засичам такива? И не им, обръщам внимание. Със него, нито ми бие само глави, нито ме вижда през стените. :)
Живея си живота, батко.(mm)
Аватар
skyrex
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 83
Регистриран на: 23 Ное 2016, 20:43
Име в игра: SN | Nessie

Re: Bhop Script part 2

Мнениеот skill eu » 30 Дек 2018, 12:18

skyrex написа:
skill eu написа:При наличието на близо 5 админа в сървъра, не бяха предприети никакви действия, въпреки, че им писах, за това качвам демо отново от днес.

Защо ли, не сме обърнали внимание? Ами, нека помисля..... може би, защото всеки втори играе със този скрипт, а да не кажа и всеки. На ден, знаеш ли, колко ги засичам такива? И не им, обръщам внимание. Със него, нито ми бие само глави, нито ме вижда през стените. :)


Това "затваряне на очите" за скрипт го няма в никоя друга верига, ако беше позволено да се играе с него, всички щяхме.
По-добре да играеш с 6 чисти играча от колкото с 16, от които 8 са с помощни програми. Надявам се, че не всички админи споделят твоето мислене, иначе ще играем само с хакери. :)
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: Bhop Script part 2

Мнениеот skyrex » 30 Дек 2018, 13:07

skill eu написа:
skyrex написа:
skill eu написа:При наличието на близо 5 админа в сървъра, не бяха предприети никакви действия, въпреки, че им писах, за това качвам демо отново от днес.

Защо ли, не сме обърнали внимание? Ами, нека помисля..... може би, защото всеки втори играе със този скрипт, а да не кажа и всеки. На ден, знаеш ли, колко ги засичам такива? И не им, обръщам внимание. Със него, нито ми бие само глави, нито ме вижда през стените. :)


Това "затваряне на очите" за скрипт го няма в никоя друга верига, ако беше позволено да се играе с него, всички щяхме.
По-добре да играеш с 6 чисти играча от колкото с 16, от които 8 са с помощни програми. Надявам се, че не всички админи споделят твоето мислене, иначе ще играем само с хакери. :)

Ама виж сега, друго е да играеш със айм, или вал, нали така? Тъй че, не мисля, че е голям проблем. ;)
Живея си живота, батко.(mm)
Аватар
skyrex
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 83
Регистриран на: 23 Ное 2016, 20:43
Име в игра: SN | Nessie

Re: Bhop Script part 2

Мнениеот skill eu » 30 Дек 2018, 13:39

Ама виж сега, друго е да играеш със айм, или вал, нали така? Тъй че, не мисля, че е голям проблем. ;)[/quote]

В това изречение думите "не мисля" говорят достатъчно.
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: Bhop Script part 2

Мнениеот MORTAL » 07 Яну 2019, 11:16

Правила за игра в сървърите на CS Megagaming:
Чл. 1. НАПЪЛНО ЗАБРАНЕНО е използването на хакове, скриптове, помощни средства и т.н.Ако това правило се наруши, то тогава нарушителя подлежи на санкциониране от страна на администраторите!

Банвайте като видите такова нарушение. За мен бхоп скрипт, вал, спийд, айм са все помощни средства.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Bhop Script part 2

Мнениеот kamikadze » 07 Яну 2019, 12:42

защо при наличие на админи не си им писал на админ чата да обърнат внимание
Аватар
kamikadze
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 447
Регистриран на: 08 Фев 2013, 11:09
Име в игра: NRg | kamikadze
Skype: dj.ceco.progressive.radio


Назад към Оплакване от хакери

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


cron