Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Aim hack

Изображение Тук поставяйте ника и IP на нарушителя ( и демо )

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Aim hack

Мнениеот skill eu » 03 Юни 2020, 23:32

# 2 "_NeGaT1Ve_" 122 STEAM_2:1:1385996047

Демонстрация : https://dox.abv.bg/download?id=f2561b20e8#

Сървър - Dust2only

С него играха най-малко 4 администратора, към един от тях подадох сигнал - без никакъв ефект. Призовавам да следите повече за хакери, вместо да си гледате статса. gg сте.
Последна промяна skill eu на 04 Юни 2020, 08:47, променена общо 1 път
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: Aim hack

Мнениеот Frosty » 04 Юни 2020, 02:54

Изгледах демото, наистина играча е с аймбот. Питам се кои администратори визираш, защото в това демо не видях нито един?
Всички ние сме в калта, но някои от нас гледат към звездите.
Аватар
Frosty
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 34
Регистриран на: 01 Мар 2018, 03:05
Местоположение: Sofia, Bulgaria
Име в игра: Frosty

Re: Aim hack

Мнениеот skill eu » 04 Юни 2020, 08:46

Frosty написа:Изгледах демото, наистина играча е с аймбот. Питам се кои администратори визираш, защото в това демо не видях нито един?


Демото е след като излезе и последният, към когото подадох сигнал - Spinderman, през другото време вътре бяха Eagle, Ветеринар, dzak беше там, ако не се лъжа имаше и още някой, но не се сещам в момента.
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: Aim hack

Мнениеот BeTePuHaP » 04 Юни 2020, 09:14

Ще си прегледам последното демо. Нямам спомен за такъв никнейм.
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Re: Aim hack

Мнениеот headbreaker » 04 Юни 2020, 09:52

Запознат си с дискорд и много добре знаеш че винаги има админи на линия който биха реагирали веднага и въпросният хакер щеше да бъде баннат тоя пост тук ми се струва че е леко афектиран
Аватар
headbreaker
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 98
Регистриран на: 07 Дек 2014, 11:21
Име в игра: headbreaker
Skype: usmen_92

Re: Aim hack

Мнениеот Eagle » 04 Юни 2020, 11:15

Според мен ти се е бъгнала играта. Това ми е последното демо(картата свърши), след което станах.
https://dox.abv.bg/download?id=bf9b26e0cd# - Линк за сваляне
Последна промяна, тоест края на записване е било в 22:57. Предполагам темата си я написал, след като си излязъл тоест това е следващата карта, в която нито аз, нито Док сме били, за другите не знам.
В моето демо също го има този играч, но не ми е направил никакво впечатление, защото статса му беше 0-4, а и гледах друг от време на време.
И ще те помоля отново да не говориш без да имаш доказателства, визирам- "Призовавам да следите повече за хакери, вместо да си гледате статса". За хакери се гледа, не казвам, че сме най добрите, които следят. Статса не ме вълнува особено.
Изображение
Изображение
Аватар
Eagle
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 144
Регистриран на: 14 Май 2014, 15:27
Име в игра: Eagle
Skype: ...

Re: Aim hack

Мнениеот skill eu » 04 Юни 2020, 17:04

Eagle написа:Според мен ти се е бъгнала играта. Това ми е последното демо(картата свърши), след което станах.
https://dox.abv.bg/download?id=bf9b26e0cd# - Линк за сваляне
Последна промяна, тоест края на записване е било в 22:57. Предполагам темата си я написал, след като си излязъл тоест това е следващата карта, в която нито аз, нито Док сме били, за другите не знам.
В моето демо също го има този играч, но не ми е направил никакво впечатление, защото статса му беше 0-4, а и гледах друг от време на време.
И ще те помоля отново да не говориш без да имаш доказателства, визирам- "Призовавам да следите повече за хакери, вместо да си гледате статса". За хакери се гледа, не казвам, че сме най добрите, които следят. Статса не ме вълнува особено.

Не ми се бъгнала играта. Знам, че когато аз правех демото, Вас 3мата Ви нямаше, последния там беше Spinderman - към него подадох сигнал БЕЗ да съм гледал въпросния играч, защото бях от противниковия отбор, но ми направи впечатление как ме убива и излиза на стрелба. До колкото разбрах Spindi го гледаше, защото беше "dead" но не последва нищо. Spindi излезе от игра и аз бях длъжен да го погледна сам, въпреки че забраната да стоя спектатор ми е известна. Знам кои бяха администраторите, с които Negative е играл в предишната карта, за това ги изброих. Ще изразя едно лично мнение : статса на даден играч няма значение, в 80% от случайте аз също го убивах и статса му също беше отрицателен. Това, че е бил с 0-4 статс, не означава, че не трябва да гледате всеки един играч. Целта на админа е през по-голямата част да стои спектатор, за да следи за хакери. Така дори когато влезе даден нарушител, вижда че има някой спектатор и ще му светне лампичката, че някой следи за реда. Вие рядко си правите труда да излизате спектатори, когато няма хора го разбирам, но когато има 3 или 4 админа, напълно нормално и препоръчително е поне 1 да стои спектатор и да наблюдава играчите ( нали за това искате да сте админи, да следите за реда ? ).

До headbreaker - след като имаше админ вътре и подадох сигнала си към него, реших, че е напълно излишно да пиша в Дискорд, да влязат още.
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: Aim hack

Мнениеот Eagle » 04 Юни 2020, 18:44

Това се вижда на демото ти 6 играча спек включително админи:
https://dox.abv.bg/download?id=273eb0e568# - Линк за сваляне

Както казах наблюдавах друг.
Не смятам за нужно да има постоянно админ спектатор. Като това си има своите + и -.
Това, че даден играч е бил он офф и ти си го видял не доказва, че не си вършим работата. И казах "не ми направи впечатление", а не подмивам го и не го гледам. 80% от играта явно е бил офф и като го е пуснал си го видял, ние не сме.

Ако Admin може да добави бан, добре ако не когато го видим в сървъра ще го следим по изкъсо.
Благодаря за сигнала.
Ключ.
Изображение
Изображение
Аватар
Eagle
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 144
Регистриран на: 14 Май 2014, 15:27
Име в игра: Eagle
Skype: ...

Re: Aim hack

Мнениеот BeTePuHaP » 04 Юни 2020, 20:58

Ето и моето демо от играта, за която skill има претенции (във времето, в което съм бил в сървъра). https://dox.abv.bg/download?id=b8f09841a5# -> линк за сваляне.
В самото начало демото започва с него (negative), след което сървъра го киква за AFK. Влиза отново около 27:00 мин. от демонстрацията. Не прави впечатление по никакъв начин за да му се обърне внимание. Края на демото е и край на мапа.
Гледах и началото на демото на skill. Няма две мнения там! Кога го е пуснал и дали е бил с хак докато Spinderman го е гледал обаче, е съвсем друг въпрос.
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP


Назад към Оплакване от хакери

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта