Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Ботев (Пловдив)

Всичко свързано с Българският Футбол.

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Ботев (Пловдив)

Мнениеот saxo bank » 11 Юли 2013, 23:59

Ботев-Астана 5:0 тази игра, която показаха играчите на Ботев те ще са новите шампиони на България. Левскар съм но вече се убедих, че са отчайващо слаби.
Аватар
saxo bank
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 238
Регистриран на: 25 Яну 2012, 17:35
Име в игра: saxo bank
Skype: g.o.g.i.1

Re: Ботев (Пловдив)

Мнениеот SNAIP » 31 Юли 2013, 12:34

Утре съм на стадиона в Бургас за мача на Ботев срещу Щутгарт /на почивка съм с нашите на Царево на 70 км. от Бургас/. Макар, че съм от ЦСКА ще ги подкрепям, защото играят със сърце и се раздават.
Дано довечера Лудогорец бият Партизан и донесат някоя точка за родния коефициент, ама на дали.
И все пак, не е невъзможно. Само да си повярват и Ботев и Лудогорец :) :)
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Re: Ботев (Пловдив)

Мнениеот PhantomLord » 31 Юли 2013, 18:29

saxo bank написа:Ботев-Астана 5:0 тази игра, която показаха играчите на Ботев те ще са новите шампиони на България. Левскар съм но вече се убедих, че са отчайващо слаби.


Пфф-хах,Левски били слаби,те са трагични,ако беха слаби,щеше да е по-добре.Мача с локото го гледах до към средата на първото полувреме и после за по няколко секунди,че да не гледам резила.

Офтопик:
И аз съм Левскар,ама кво да се прави,ше ги тръпим,докато се оправят....... някога. (giggle)
Аватар
PhantomLord
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 251
Регистриран на: 20 Сеп 2012, 08:57
Местоположение: Враца
Име в игра: PhantomLord
Skype: dont ask ;)

Re: Ботев (Пловдив)

Мнениеот kev1n » 23 Авг 2013, 13:48

истианта е че тая година левски и цска ще се борят за оставане.. :) дори в момента цска са по-силни от левски, защото си продадоха 4-мата можещи, нищо че бяха чужденци.. ;) и ся кой ще вземат ? деко ли ? :д положението в цска е същото.. зели мамади.. той ще прави 35 след някой друг месец бе хора.. 3о минути на високо темпо няма да издържи.. срещу локо софия и пирин може да подейства ама до там.. ще е лесна хапка дори и за везалов. относно шампионата тая година.. ботев имат израстване, но лудогорец са доста по-напред с тях, а и както е тръгнало ще продават тошко, така че стават половин отбор.. :) при положение и че иван цветков и вандер са контузени, и доста дълго още ще са извън терените, ако се махне неделев сега, ботев ще загубят много точки до коледа! :) относно лудогорец няма какво да говоря видя се в мачовете с цска и слабия.. те верно са трагични, ама безяк им правеше преса сам.. което е смешно..! та.. за мен 3-ката е лудогорец, ботев и литекс тази година.. :) а колкото до левски и цска, единия от 2-та отбора ще остане във 2-рата седмица.. 1оо% :)
..и когато надеждата стане бледа, помнете, че без болка няма победа!
Аватар
kev1n
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 457
Регистриран на: 19 Яну 2012, 22:49
Местоположение: Варна
Име в игра: kev1n--
Skype: skubzz

Re: Ботев (Пловдив)

Мнениеот Rozzza » 12 Юни 2019, 09:29

почивните дни са хубаво нещо, жалкото е само, че много бързо отминават. Да можете да почиваме малко повече, хич нямаше да е лошо!
Последна промяна Rozzza на 03 Ное 2020, 17:19, променена общо 1 път
Аватар
Rozzza
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 0
Регистриран на: 12 Юни 2019, 09:16
Име в игра: Rozzza

Re: Ботев (Пловдив)

Мнениеот iva555 » 29 Юли 2019, 10:08

Лятото наближава, така че вкъщи започнахме да си мисли за подходящ за нашите условия климатик. Прегладехме доста модели от климатици Пловдив и накрая си избрахме. Вече е монтиран и го пробвахме, супер е, сега остава само лятото да дойде.
Последна промяна iva555 на 02 Апр 2021, 16:20, променена общо 1 път
Аватар
iva555
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 0
Регистриран на: 29 Юли 2019, 09:56
Име в игра: iva

Re: Ботев (Пловдив)

Мнениеот coolmimi » 19 Авг 2019, 14:51

Трябва ми добър специалист за изработка на онлайн магазин, в който ще се продава козметика. Искам да е с мобилна версия и да е някаква опростена система, не ми трябват много сложни неща. Ако знаете къде да си намеря точния човек, казвайте.
Аватар
coolmimi
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 0
Регистриран на: 19 Авг 2019, 14:48
Име в игра: mimi


Назад към Български Футбол

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта