Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Класик сървър

ИзображениеТук предлагайте какво искате до добавим/премахнем

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Класик сървър

Мнениеот skill eu » 06 Ное 2018, 12:09

Dust2, dust, inferno, nuke, tuscan, train - най-играните карти на времето в класика (както и по турнири)

Успех с новия сървър, със сигурност ще го посещавам често.
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: Класик сървър

Мнениеот BeTePuHaP » 06 Ное 2018, 12:39

Да има и някоя със заложници, само с С4 не е класик (tmi) Дъст2 си го има на цял сървър, защо ти е да се повтаря, потретя и т.н. :^)
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Re: Класик сървър

Мнениеот Masta_Killa » 06 Ное 2018, 12:39

Spinderman написа:Инферно, Ацтек, асалт, дъст и някоя от италиите. Това са мойте предложения.


+ Mansion
Аватар
Masta_Killa
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 142
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:06
Име в игра: Masta_Killa
Skype: -

Re: Класик сървър

Мнениеот skill eu » 06 Ное 2018, 12:41

BeTePuHaP написа:Да има и някоя със заложници, само с С4 не е класик (tmi) Дъст2 си го има на цял сървър, защо ти е да се повтаря, потретя и т.н. :^)


Д2 винаги е бил част от класика.
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: Класик сървър

Мнениеот BeTePuHaP » 06 Ное 2018, 12:50

|( казвам, че има къде да си играеш dust2 на воля, другите карти няма къде да се играят така! Аз лично ще влизам за другите мапове, не за дъст2. Може да се пусне съобщение, че има дъст2 сървър, който иска да ходи да играе там на воля. За мен е безмислено да се дублират мапове по сървърите, когато целта е една и съща, в случая да се заложи С4.
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Re: Класик сървър

Мнениеот Siska » 06 Ное 2018, 13:01

BeTePuHaP написа:|( казвам, че има къде да си играеш dust2 на воля, другите карти няма къде да се играят така! Аз лично ще влизам за другите мапове, не за дъст2. Може да се пусне съобщение, че има дъст2 сървър, който иска да ходи да играе там на воля. За мен е безмислено да се дублират мапове по сървърите, когато целта е една и съща, в случая да се заложи С4.


Разбира се :)

Много внимавайте кои карти ще сложите като за начало.
Това според мен е съвършеното предложение за сега.

Инферно, Ацтек, асалт, дъст и някоя от италиите. (Italy 2)

Може би и мейншън, както казва маста.

Има предложена office , но за сега според мен е излишна. Все едно да сложим Vertigo и да играем 2 на 2 със тихи стъпчици. Nuke, Train и разните му други класики мисля , че трябва да се добавят чак като тръгне сървъра да се пълни с хора. Което е доста съмнително...

Знаете , че има много хубави вариянти на дъст и дъст 2 - може да добавите някоя подобна, но като цяло е добре да се избягва дъст 2 в този сървър.
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Класик сървър

Мнениеот skill eu » 06 Ное 2018, 13:35

BeTePuHaP написа:|( казвам, че има къде да си играеш dust2 на воля, другите карти няма къде да се играят така! Аз лично ще влизам за другите мапове, не за дъст2. Може да се пусне съобщение, че има дъст2 сървър, който иска да ходи да играе там на воля. За мен е безмислено да се дублират мапове по сървърите, когато целта е една и съща, в случая да се заложи С4.


Не съм играл във верига, която има dust2 only и в класика си нямат отново d2, защото ако примерно д2онли е пълен, но на теб ти се играе тази карта и то не с 32 човека, спокойно можеш да влезеш в класика и да играеш там. Относно набора на мапове, да като цяло той е най-важен, до голяма част от него зависи какъв интерес ще има.
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: Класик сървър

Мнениеот KoKaL » 06 Ное 2018, 19:04

Admin, огромно благодаря за решението да се направи Classic сървър.

Въпросът с картите в момента стои на дневен ред.
За класическите карти вече са писали по-горе колегите кои да се сложат, искам само да допълня че желая да присъства задължително и меншън, както и Итали-то да е класическата.

Трябва да сме наясно обаче с дъстовете.

Против съм да има дъст2, дъст2006 (макар че я харесвам) както и всякакви прашни модификации. Единствено нормалния "класически" дъст може да се сложи.
Вариант е, да се вкарва след две карти и дъст2, но незнам дали ще е удачно, все пак си имаме dust2 only.


Това е от мен, но си е лично и пристрастно мнение :)

Люси направи една анкета за картите, за да се добие по-ясна представа какво иска мнозинството!
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: Класик сървър

Мнениеот skill eu » 06 Ное 2018, 19:41

Най-добрия вариант е да има по-голям избор от карти, защото тука реално не избира мнозинство, а малцинство от 10 (примерно) админа. Няколко карти отгоре няма да са излишни ако се вкара командата rock the vote #rtv -така играчите ще могат да решават коя карта им се играе (като се вкара и номинацията за карти, разбира се) и кога да я сменят.
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: Класик сървър

Мнениеот Siska » 06 Ное 2018, 20:17

Ако искате добавете cs_max хубава карта със заложници.
Може и The_Place също много хубава със заложници.
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

ПредишнаСледваща

Назад към Предложения за сървърите и сайта

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


cron