Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Класик сървър

ИзображениеТук предлагайте какво искате до добавим/премахнем

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Класик сървър

Мнениеот Faster » 27 Окт 2018, 19:56

Предлагаам да се пусне отново един класик във веригата . Мисля , че повечето вериги разполагат с такъв сървър , не че трябва да изглеждаме като повечето . Но мисля , че е добре да имаме , ако има ресурс за това !
Благодаря за вниманието !
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Класик сървър

Мнениеот KoKaL » 27 Окт 2018, 20:12

Дали от носталгия по играта в залите навремето или нещо друго, но аз отдавна съм ЗА !
Въпросът е дали ще има играчи?
Ако има фенове аз съм готов всяка вечер да играя по 2 часа за да подкрепя такъв сървър. Като почивам - цял ден.


Офтопик:
А нощният пакет колко ще струва?
:) :) :) :) :) :) :) :) :)
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: Класик сървър

Мнениеот Faster » 27 Окт 2018, 20:28

Като автор на предложението и аз ще вложа време в сървъра до колкото имам такова !
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Класик сървър

Мнениеот Spinderman » 27 Окт 2018, 20:51

Аз мисля, че два пъти в различни теми предлагах да имаме класик сървър, но и двата пъти тактично ми беше обяснено, че няма да имаме такъв сървър. Но пък за сметка на това имаме два ГГ сървъра, влизал съм 2,3 пъти в тях и не ми допадна играта и все се чудя защо ги поддържаме два такива сървъра? Но пък в крайна сметка Admin е човека и той знае най-добре. :)
Света е пълен с добри хора, ако не намираш такива, самия ти бъди такъв! (nod)
Аватар
Spinderman
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 198
Регистриран на: 08 Авг 2014, 10:24
Име в игра: Spinderman
Skype: cskar_85

Re: Класик сървър

Мнениеот Faster » 27 Окт 2018, 21:21

IA3I написа:Супер! Имате + един от мен. Само дето след първите 2-3-4-5 карти всичките 4ма които ще влезнем ще ни писне и ще си седи самотен тоя сървър. Няма кворум за калсик! Кой ти играе вече класик сървъри... qrd не е класик - класик е цялата карта вие дори това не искате... камо ли други класически карти... По принцип най-много се играе Д2 ГГтп и ДМ - вижте тия наши сървъри как се представят...

Ако тия "основни" сървъри почнат да преливат можете да помислите да пускате малко популярни сървъри...


Не ми се ще да обсъждам това в публичен форум , но твоята хвалба е малко преувеличена ;)
Кога втория гг е пълен , най - вече когато се пуска реклама за него , а колко време е на това диридже както сега 0 / 21
, поради тази причина класик беше махнат и поради още една , че не е застанал някой като теб да го бутне със седене , теми и прочие ( предполагам ) , но това не значи , че класик е по - различен вариант от два гг сървъра ;)
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Класик сървър

Мнениеот KoKaL » 27 Окт 2018, 21:32

IA3I написа:Супер! Имате + един от мен. Само дето след първите 2-3-4-5 карти всичките 4ма които ще влезнем ще ни писне и ще си седи самотен тоя сървър. Няма кворум за калсик! Кой ти играе вече класик сървъри... qrd не е класик - класик е цялата карта вие дори това не искате... камо ли други класически карти... По принцип най-много се играе Д2 ГГтп и ДМ - вижте тия наши сървъри как се представят...

Ако тия "основни" сървъри почнат да преливат можете да помислите да пускате малко популярни сървъри...


Всъщност си прав Седем. За съжаление.
Желанията ни са едно, а реалността друга.
Мисля че преди време е имало опити да се пусне Класик, но са били неуспешни.

Все пак може да пробваме.
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: Класик сървър

Мнениеот Faster » 31 Окт 2018, 17:01

(think)
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Класик сървър

Мнениеот roundup » 31 Окт 2018, 19:05

IA3I написа:Супер! Имате + един от мен. Само дето след първите 2-3-4-5 карти всичките 4ма които ще влезнем ще ни писне и ще си седи самотен тоя сървър. Няма кворум за калсик! Кой ти играе вече класик сървъри... qrd не е класик - класик е цялата карта вие дори това не искате... камо ли други класически карти... По принцип най-много се играе Д2 ГГтп и ДМ - вижте тия наши сървъри как се представят...

Ако тия "основни" сървъри почнат да преливат можете да помислите да пускате малко популярни сървъри...

Виж тука мога да се съглася с теб.Преди имаше класик сървър и много рядко съм го виждал с повече от 10 души, а по-късно тотално умря и стоеше постоянно празен преди да го спрат окончателно.Отделно от това в днешно време играчите са толкова капризни, че няма накъде.В пълен сървър като ГГ започват да мрънкат като се пусне малко по-голяма карта и започват да реват за смяна, а представете си да се играе 4-5 поредни игри на голяма класическа карта с 6-7 човека.Няма да издържат много хора.За идеята съм За, обаче за реализацията и това сървъра да се развие и да бъде посещаван съм леко песимист.
Аватар
roundup
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 115
Регистриран на: 19 Яну 2014, 12:16
Име в игра: roundup
Skype: ..

Re: Класик сървър

Мнениеот Escape » 31 Окт 2018, 20:15

roundup, аз пък го помня във времето когато за да влезеш, се чакаше. До 2015 година, класика беше пълен и денем и нощем. Да, сега времената са други и трудно ще се съберат хора за такъв тип сървър. От мен също имате един голям +. Ако го направите мисля, че мога да върна няколко от старите играчи и бивши админи, поне част от тези които все още играят CS, не са много, но не са и малко.
Аватар
Escape
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 118
Регистриран на: 16 Май 2018, 12:58
Име в игра: EsCapE / asdasas / Adanos
Skype: adanos7575
facebook: https://www.facebook.com/ADANOS666

Re: Класик сървър

Мнениеот BeTePuHaP » 31 Окт 2018, 21:19

+1
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Следваща

Назад към Предложения за сървърите и сайта

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


cron