Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Класик сървър

ИзображениеТук предлагайте какво искате до добавим/премахнем

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Класик сървър

Мнениеот Pyce » 31 Окт 2018, 21:31

Не желая да ви се меся , но аз влязох в тази верига точно заради този сървър преди доста годинки и спрях да играя 1.6 когато го спряхте :)
Това е откачено по цял ден да се играе д2 .... Лично мнение което само споделям :)
ИзображениеИзображение
Аватар
Pyce
V.I.P.
V.I.P.
 
Предупреждения: 0
Мнения: 311
Регистриран на: 02 Фев 2014, 18:01
Местоположение: Pyce
Име в игра: BOOBS
Skype: че ползва ли се още?

Re: Класик сървър

Мнениеот KoKaL » 31 Окт 2018, 21:31

За някаква basic игра на старите класик карти си трябват поне 10+ играча, а истинското удоволствие е при пълен сървър.
Eдва ли ще се намерят толкова hard-core фенове, но аз съм оптимист все пак.
Виждам че CS MegaGaming Dust2 Only Respawn си стои празен, и ако admin реши може и да го направи Classic.
Или GGTPможе да се затрие , но там усещам че 7 ще ме изяде :) :) :)
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: Класик сървър

Мнениеот Spinderman » 31 Окт 2018, 21:32

roundup написа:
IA3I написа:Супер! Имате + един от мен. Само дето след първите 2-3-4-5 карти всичките 4ма които ще влезнем ще ни писне и ще си седи самотен тоя сървър. Няма кворум за калсик! Кой ти играе вече класик сървъри... qrd не е класик - класик е цялата карта вие дори това не искате... камо ли други класически карти... По принцип най-много се играе Д2 ГГтп и ДМ - вижте тия наши сървъри как се представят...

Ако тия "основни" сървъри почнат да преливат можете да помислите да пускате малко популярни сървъри...

Виж тука мога да се съглася с теб.Преди имаше класик сървър и много рядко съм го виждал с повече от 10 души, а по-късно тотално умря и стоеше постоянно празен преди да го спрат окончателно.Отделно от това в днешно време играчите са толкова капризни, че няма накъде.В пълен сървър като ГГ започват да мрънкат като се пусне малко по-голяма карта и започват да реват за смяна, а представете си да се играе 4-5 поредни игри на голяма класическа карта с 6-7 човека.Няма да издържат много хора.За идеята съм За, обаче за реализацията и това сървъра да се развие и да бъде посещаван съм леко песимист.


И аз помня времето когато този сървър беше пълен! Нямах търпение да дойде времето на Inferno, страхотни игри ставаха!
Не съм влизал в новият д2, но няма и да влизам, отново имаме два еднакви за мен сървъри във веригата! Admin най-добре знае защо имаме два подобни сървъра. Както се дублират ГГ, не съм влизал, но за мен са еднотипни сървъри.
Въпреки, че класик сървърите май се обичат повече от такива като мен, динозаври в Cs 1.6 и на младото поколение май не се нравят такива сървъри съм на мнени, че всяка уважаваща себе си верига трябва да има класик сървър.
Дърво без корен плод не ражда! А класик сървърите са корена на Cs 1.6!
Света е пълен с добри хора, ако не намираш такива, самия ти бъди такъв! (nod)
Аватар
Spinderman
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 198
Регистриран на: 08 Авг 2014, 10:24
Име в игра: Spinderman
Skype: cskar_85

Re: Класик сървър

Мнениеот Siska » 31 Окт 2018, 22:04

Ако има Assault ще е интересно някой да пробва да ми вземе заложниците :D
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 532
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Класик сървър

Мнениеот Spinderman » 31 Окт 2018, 22:10

Siska написа:Ако има Assault ще е интересно някой да пробва да ми вземе заложниците :D


Какъв класик ще е без Assault? :D
Иначе идва монси с хака и ще ти вземе и заложници, и спестявания, личен живот, всичко! ;( :D
Света е пълен с добри хора, ако не намираш такива, самия ти бъди такъв! (nod)
Аватар
Spinderman
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 198
Регистриран на: 08 Авг 2014, 10:24
Име в игра: Spinderman
Skype: cskar_85

Re: Класик сървър

Мнениеот Faster » 31 Окт 2018, 22:39

Благодаря на всички изказали се , ако не съм казал ще кажа :
Аз наистина не съм от играчите на класик , но като създател на предложението ще влизам и в него по - често само да имаме удобрение на главата на веригата !
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Класик сървър

Мнениеот Masta_Killa » 01 Ное 2018, 09:17

и на мен би ми било интересно да поиграя малко на една класическа игра :) отдавна не съм играл. Но за там определено ще си трябва повече време да се отдели с цялото чакане, като те убият още в началото на рунда :D
Последна промяна Masta_Killa на 01 Ное 2018, 10:31, променена общо 1 път
Аватар
Masta_Killa
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 142
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:06
Име в игра: Masta_Killa
Skype: -

Re: Класик сървър

Мнениеот MORTAL » 01 Ное 2018, 09:30

За!
Assault, Militia, Estate, 5Star, Inferno, Aztec, Dust, Nuke. Тези карти май ще са достатъчни - 4 със заложници и 4 със бомба. И да се въртят в mapcycle бомба, заложници, бомба, заложници...
Също да има и ESP плъгин и DMG плъгин.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Класик сървър

Мнениеот Siska » 01 Ное 2018, 13:22

MORTAL написа:За!
Assault, Militia, Estate, 5Star, Inferno, Aztec, Dust, Nuke. Тези карти май ще са достатъчни - 4 със заложници и 4 със бомба. И да се въртят в mapcycle бомба, заложници, бомба, заложници...
Също да има и ESP плъгин и DMG плъгин.


То е малко рано да пиша такива работи , но все пак да кажа аз пък... :)
Millitia, estate и 5star ми се виждат неподходящи.

1. Millitia - прекалено голяма
2. estate - също (може би по-добре някой малък мейншън)
3. 5star - ако не се лъжа това беше хотела. Много сме я играли , но сякаш няма да е подходяща сега. Макар че не се знае :)
По-добре Prodigy или The Place на мястото на estate and millitia. :)
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 532
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Класик сървър

Мнениеот Escape » 01 Ное 2018, 14:38

D2 е задължителна. Inferno, Nuke, Aztec, Assault, Dust. Може една от двете Итали-та, Mirage... Защо не и Dust2006, Tuscan и Cbble. И да се поставят плъгините от D2.
А BOOBS няколко поста по нагоре е посочил същото което и аз мисля за D2 only.
Сървъра лесно ще се напълни ако част от админите отделят известно време в рамките на 15-20 дни с присъствие. Когато има 7-8 човека по няколко часа вечер, със сигурност ще се привлекат играчи. Е, няма да е както преди, но може да се опита.
Аватар
Escape
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 118
Регистриран на: 16 Май 2018, 12:58
Име в игра: EsCapE / asdasas / Adanos
Skype: adanos7575
facebook: https://www.facebook.com/ADANOS666

ПредишнаСледваща

Назад към Предложения за сървърите и сайта

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта