Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложение касаещо изискванията при оплакване

ИзображениеТук предлагайте какво искате до добавим/премахнем

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Кой с какво е съгласен ?

Съгласен съм с т.1 и т.2
5
50%
Съгласен съм с т.1
0
Няма гласували
Съгласен съм с т.2
1
10%
Не съм съгласен с т.1 и т.2
4
40%
Не мога да преценя
0
Няма гласували
 
Общо гласове : 10

Re: Предложение касаещо изискванията при оплакване

Мнениеот Faster » 28 Окт 2018, 07:54

Този път ми хареса темата. Съгласен съм с двете точки. ✓
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Предложение касаещо изискванията при оплакване

Мнениеот Escape » 28 Окт 2018, 07:57

Какво значи съмнения за хак? Или преценяваш, че е хак и му налагаш съответното наказание или не го правиш. За съмненията, си имате форум в който да ги обсъждате.
Седмица, съгласен съм, че по презумпция, всеки е невинен до доказване на противното. Но тук, играча се оплаква, тоест той също трябва да докаже, че е станала грешка. Демо трябва да имат и админа и играча.
Така, че правилото си е написано напълно адекватно. Да, има много причини играча да няма демо и да, админа също е длъжен да качи неговото демо след такова оплакване, а ако и той няма! Влизаме в омагьосан кръг.
50 играчи да си пуснат оплакване без доказателства, щот им е кеф да се оплакват, да "заринат" форума с безпочвени теми и обвинения!
Относно бана който е провокирал тази анкета:
На 90 даже 95% съм сигурен в преценките на Дзак, доказал го е многократно.
Към играча и поведението му по време на игра имам някои резерви, но няма да ги коментирам. А това дали е Атан, Петкан и т.н. може много лесно да се провери.

Офтопик:
Не съм съгласен с начина по който си поставил въпроса.
Аватар
Escape
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 118
Регистриран на: 16 Май 2018, 12:58
Име в игра: EsCapE / asdasas / Adanos
Skype: adanos7575
facebook: https://www.facebook.com/ADANOS666

Re: Предложение касаещо изискванията при оплакване

Мнениеот Admin » 28 Окт 2018, 09:45

Не случайно сме сложили плъгин да записва автоматично демото, като ние не искаме играча да прави каквото и да е, за да има демо, просто да го предостави т.е. това е в полза на играча и не съм съгласен, че може да сече играта от това, че записва демо.
Админа е длъжен да пази демо само когато постави бан за валл /15.Всеки админ е ДЛЪЖЕН да прави демо, преди да бан някого за валлхак /wallhack/, въпреки AutoDemoRecording-a./, за да има две гледни точки, естествено, че вала се доказва по трудно.

Това, че скуул е атан, няма значение, ако е чист не е важно кой е, всеки който спазва правилата е добре дошъл в сървърите и форума, но без демо няма как да го разберем.
От скуул вече е искано демо и той е наясно, че рано или късно това щеше да се случи и въпреки това е продължил да го спира.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Предложение касаещо изискванията при оплакване

Мнениеот MORTAL » 28 Окт 2018, 13:40

Много неясно написани т. 1 и т. 2. Аз лично, не разбрах какво искаш да кажеш.
Но това за демото от админа, трябва да се промени. Админа според мен, винаги трябва да пази демо, независимо за какво налага бан. Тогава ще се избегнат такива теми, като тази на Скил. Той си е спрял демото и не може да се защити, но Дзак също няма демо, с което да подкрепи бана. Е какво правим сега? Вярваме си на честната дума? Не казвам, че не вярвам на Дзак, но като ще правим нещо, нека го правим както трябва, а именно и обвинителят и обвиненият да предоставят доказателства, пък после ще се реши кой крив и кой прав.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Предложение касаещо изискванията при оплакване

Мнениеот BeTePuHaP » 28 Окт 2018, 14:55

MORTAL написа: а именно и обвинителят и обвиненият да предоставят доказателства, пък после ще се реши кой крив и кой прав.

+1
т. 1 винаги е била в сила. Има ли съмнения искаш демо.
т. 2 - не може да има двоен стандарт, едните да имат само права (потребителите), другите да имат само задължения (сървърните администратори).
Ако админа има лаг и реши да спре демото? Или админа е задължен да няма лаг??? Питам хипотетично само :D
Гласувах с Не и по двете точки, първо защото в анкетата няма негативен вот за всяка по отделно (защо така?) и второ т. 1 си е в сила така или иначе.
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Re: Предложение касаещо изискванията при оплакване

Мнениеот Faster » 28 Окт 2018, 15:57

BeTePuHaP написа:
MORTAL написа: а именно и обвинителят и обвиненият да предоставят доказателства, пък после ще се реши кой крив и кой прав.

+1
т. 1 винаги е била в сила. Има ли съмнения искаш демо.
т. 2 - не може да има двоен стандарт, едните да имат само права (потребителите), другите да имат само задължения (сървърните администратори).
Ако админа има лаг и реши да спре демото? Или админа е задължен да няма лаг??? Питам хипотетично само :D
Гласувах с Не и по двете точки, първо защото в анкетата няма негативен вот за всяка по отделно (защо така?) и второ т. 1 си е в сила така или иначе.


Админа е длъжен , аз когато нямах възможност поради огромен лаг да си върша работата говорих за спиране на правата ми докато не оправих проблема си и ми ги върнаха , това не е оправдание за админ. Играча , който е решил да играе тук е по - важен . Той търси начини за да може да играе , колкото може по - добре , ще го Банат , ще му откажат преглед на темата и си отива . Така следващия и следващия защото админите са длъжни да правят демо само за вал ако е банът . Вижда ли ти се добра тази пътека ?
Накрая да не стане наистина да играем само админи ? Не говоря за последния БАН , говоря като цяло , утре някой смс админ ще бане тоя оня за причини на които не е нужно да записва БАН , а и да не е смс админ отърва се от искането на демо , повечето които банеш дори и грешно търсят си друго място за игра и готово . Да не чакаме някой да се възползва от това , че докато се усетим може да закъснеем . Аз също като мортал пазя демо за всеки БАН по дълъг от един ден , не ми пречи с нищо това щом е за благото на веригата и за изясняване в именно такива ситуации .
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Предложение касаещо изискванията при оплакване

Мнениеот BeTePuHaP » 28 Окт 2018, 16:39

Faster, нещо не си ме разбрал ми се струва!
А пък аз не разбрах, липсата на демо прави един бан грешен или демото прави бана правилен???
Никой няма да ти защитава интереса, ако сам нямаш интерес да го защитиш.
Офтопик:
А това дали на всяка цена трябва да се толерират разни хора (говоря по принцип, не за конкретния случай, нищо лично), само и само да играят тук, моя отговор е Не!!!

A3, не искам да гласувам положително за едната, а да гласувам отрицателно за другата. Има значение!
Последна промяна BeTePuHaP на 28 Окт 2018, 16:55, променена общо 1 път
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Re: Предложение касаещо изискванията при оплакване

Мнениеот BeTePuHaP » 28 Окт 2018, 17:02

А като нямаш демо, как ще докажеш, че оплакването е основателно? Специално е добавен plug in, за улеснение на потребителите. Да не записва ръчно всеки път. Точно за тези ситуации... Сам решаваш дали да караш с предпазен колан, като го свалиш обаче си носиш последствията, като те хванат. Или пак ще вадим вода през девет дерета, в десето?


пп
Като говориш като правист, да те питам какво става ако отидеш в съда да се жалиш за нещо и не можеш да си докажеш жалбата?
Последна промяна BeTePuHaP на 28 Окт 2018, 17:10, променена общо 2 пъти
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Re: Предложение касаещо изискванията при оплакване

Мнениеот BeTePuHaP » 28 Окт 2018, 17:14

Четеш през ред ми се струва :^)
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Re: Предложение касаещо изискванията при оплакване

Мнениеот BeTePuHaP » 28 Окт 2018, 17:27

Не казах това (tmi)

;)
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Следваща

Назад към Предложения за сървърите и сайта

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


cron