Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложение за сървър 5v5 AutoMix

ИзображениеТук предлагайте какво искате до добавим/премахнем

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Предложение за сървър 5v5 AutoMix

Мнениеот skill eu » 04 Ное 2018, 18:55

Eagle написа:Ами не е масак. Рядко се събират над 16 човека.

Ами точно масак е...
А относно това, което спомена, че се чака мнг докато се съберат 10 човека - докато са по-малко играта си върви като нормален масак.
В днешно време не можеш да привлечеш играчи с нещо което вече го има (д2,класик,ратс,гг), трябва да се върне това, което всички толкова харесваха - именно 5в5. Носталгията по тази игра не идва от масака. С връщането на нещо подобно, ще бъдат привлечени и много стари играчи. Не случайно 1.6 замря след спирането на турнирите и ESL (за 1.6).
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: Предложение за сървър 5v5 AutoMix

Мнениеот Eagle » 04 Ное 2018, 19:11

С малко хора, които едва се събират, трудно може да пресъздадеш състезателния характер на 5-ци. Почти всички 5-ци ще бъдат както е сега в д2
Изображение
Изображение
Аватар
Eagle
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 144
Регистриран на: 14 Май 2014, 15:27
Име в игра: Eagle
Skype: ...

Re: Предложение за сървър 5v5 AutoMix

Мнениеот skill eu » 04 Ное 2018, 19:14

Eagle написа:С малко хора, които едва се събират, трудно може да пресъздадеш състезателния характер на 5-ци. Почти всички 5-ци ще бъдат както е сега в д2


Щом Босненци могат да са постоянно пълни, мисля че и ние ще успеем. Важното е да се опита, в крайна сметка не се губи нищо, единствено може да се спечели.
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: Предложение за сървър 5v5 AutoMix

Мнениеот skill eu » 04 Ное 2018, 19:16

Тука трябват повече оптимисти, отколкото песимисти! Ако се мисли за развитието на веригата, а не за лични интереси разбира се.
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: Предложение за сървър 5v5 AutoMix

Мнениеот roundup » 04 Ное 2018, 19:52

skill eu написа:
Eagle написа:Ами не е масак. Рядко се събират над 16 човека.

Ами точно масак е...
А относно това, което спомена, че се чака мнг докато се съберат 10 човека - докато са по-малко играта си върви като нормален масак.
В днешно време не можеш да привлечеш играчи с нещо което вече го има (д2,класик,ратс,гг), трябва да се върне това, което всички толкова харесваха - именно 5в5. Носталгията по тази игра не идва от масака. С връщането на нещо подобно, ще бъдат привлечени и много стари играчи. Не случайно 1.6 замря след спирането на турнирите и ESL (за 1.6).

Много ясно, че ще спрат турнирите след като в момента на професионално ниво всички най-добри играят CS:GO.Идеята иначе е добра и интересна и я подкрепям.Ще е интересно да се направи сървър, който е предназначен специално за 5в5.Така може да се възроди и идеята за 5в5 турнири, а и да не се правят турнири пак могат да се събират играчи за 5в5 чрез форума например.
Аватар
roundup
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 115
Регистриран на: 19 Яну 2014, 12:16
Име в игра: roundup
Skype: ..

Re: Предложение за сървър 5v5 AutoMix

Мнениеот skill eu » 04 Ное 2018, 20:01

roundup написа:
skill eu написа:
Eagle написа:Ами не е масак. Рядко се събират над 16 човека.

Ами точно масак е...
А относно това, което спомена, че се чака мнг докато се съберат 10 човека - докато са по-малко играта си върви като нормален масак.
В днешно време не можеш да привлечеш играчи с нещо което вече го има (д2,класик,ратс,гг), трябва да се върне това, което всички толкова харесваха - именно 5в5. Носталгията по тази игра не идва от масака. С връщането на нещо подобно, ще бъдат привлечени и много стари играчи. Не случайно 1.6 замря след спирането на турнирите и ESL (за 1.6).

Много ясно, че ще спрат турнирите след като в момента на професионално ниво всички най-добри играят CS:GO.Идеята иначе е добра и интересна и я подкрепям.Ще е интересно да се направи сървър, който е предназначен специално за 5в5.Така може да се възроди и идеята за 5в5 турнири, а и да не се правят турнири пак могат да се събират играчи за 5в5 чрез форума например.


(beer) Точно това имам предвид и аз колега.
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: Предложение за сървър 5v5 AutoMix

Мнениеот Eagle » 04 Ное 2018, 20:01

Добре, ето и една идея от мен. Принципно се старая да гледам реалистично, а когато има много оптимисти- реалистично и песимистично :D

-Сървъра да не е постоянно пуснат, а например от 18:30-до 1-2 сутринта. Така хората ще знаят, че по това време могат да се засекат и да чакат по- малко. + Това е почти задължително да има админ, което за мен изглежда най- трудно да се направи, защото e малко вероятно някой ще се навие единствено да следи за хакери и да няма допир до играта.
-Една игра да е 10 раунда. Съответно при 5-5 равенство и при 6 победа. При 5-тия раунд се сменят отбори. Горе долу продължителност 20 мин. Не мисля че е хубаво да е повече, защото не всеки има време.
-При, напускане на играч, на негово място да се появи бот, който да може да бъде взиман и съответно дадения играч да бъде наказан 1ден бан или нещо такова.
-Да се създаде и ранк система, която да участва в избирането на двата отбора.
Последна промяна Eagle на 04 Ное 2018, 20:07, променена общо 1 път
Изображение
Изображение
Аватар
Eagle
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 144
Регистриран на: 14 Май 2014, 15:27
Име в игра: Eagle
Skype: ...

Re: Предложение за сървър 5v5 AutoMix

Мнениеот skill eu » 04 Ное 2018, 20:06

Eagle написа:Добре, ето и една идея от мен. Принципно се старая да гледам реалистично, а когато има много оптимисти- реалистично и песимистично :D

-Сървъра да не е постоянно пуснат, а например от 18:30-до 1-2 сутринта. Така хората ще знаят, че по това време могат да се засекат и да чакат по- малко. + Това е почти задължително да има админ, което за мен изглежда най- трудно да се направи, защото трудно някой ще се навие единствено да следи за хакери и да няма допир до играта.
-Една игра да е 10 раунда. Съответно при 5-5 равенство и при 6 победа. При 5-тия раунд се сменят отбори. Горе долу продължителност 20 мин. Не мисля че е хубаво да е повече, защото не всеки има време.
-При, напускане на играч, на негово място да се появи бот, който да може да бъде взиман и съответно дадения играч да бъде наказан 1ден бан или нещо такова.
-Да се създаде и ранк система, която да участва в избирането на двата отбора.


Доста разви темата, виждам, че вече си по оптимистчино настроен, за което евала, но нека първо Admin даде своеето мнение, после вече ще се мисли кое, как и защо. (*)
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: Предложение за сървър 5v5 AutoMix

Мнениеот KoKaL » 04 Ное 2018, 20:40

@skill eu
Благодаря за темата.

Приветствам всякакви предложения, които водят до повече играчи, а и разнообразие за всички от скуката на ежедневния геимплей.
В такъв тип сървъри да си кажа честно не съм играл, но ме заинтригува идеята, и по-точно възможността да наберем нови играчи. Като почивам, ще пробвам някой 5v5 AutoMix сървър за да добия представа за "атмосферата".

Естествено, на demon се пада тежката участ да решава какъв сървър да се създаде, и кой сървър да се закрие.
Още повече че има и предложение за Classic . В тази връзка skill eu, моля не предлагай закриването на RATS ....моля даже да не се споменава. Сървъра е във възход и има интерес към него. Ти може-би не виждаш/ не следиш тези неща, и не е редно да даваш предложения какво да се спира.

Като цяло подкрепям идеята.
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: Предложение за сървър 5v5 AutoMix

Мнениеот skill eu » 04 Ное 2018, 20:55

KoKaL написа:@skill eu
Благодаря за темата.

Приветствам всякакви предложения, които водят до повече играчи, а и разнообразие за всички от скуката на ежедневния геимплей.
В такъв тип сървъри да си кажа честно не съм играл, но ме заинтригува идеята, и по-точно възможността да наберем нови играчи. Като почивам, ще пробвам някой 5v5 AutoMix сървър за да добия представа за "атмосферата".

Естествено, на demon се пада тежката участ да решава какъв сървър да се създаде, и кой сървър да се закрие.
Още повече че има и предложение за Classic . В тази връзка skill eu, моля не предлагай закриването на RATS ....моля даже да не се споменава. Сървъра е във възход и има интерес към него. Ти може-би не виждаш/ не следиш тези неща, и не е редно да даваш предложения какво да се спира.

Като цяло подкрепям идеята.


Не казвам, кое да бъде спреяно и кое не, просто го дадох като пример, иначе виждам, че вечер има играчи.
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

ПредишнаСледваща

Назад към Предложения за сървърите и сайта

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


cron