Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложение - Замяна на Classic сървъра с 5v5 AutoMix

ИзображениеТук предлагайте какво искате до добавим/премахнем

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Предложение - Замяна на Classic сървъра с 5v5 AutoMix

Мнениеот roundup » 12 Яну 2019, 19:02

RacistPenguin написа:Бива сървъра, но това с броя победи малко трябва да се преработи... на 15 рунда (общо, независимо кой отбор колко е спечелил) се сменят, а трябват 16 за победа на отбор. Та, ако единия отбор е по-силен може да направи до 15 победи преди да се сменят T/CT, и после само с още една победа печелят мача. Дефакто целия мач се играе с едните T, другите CT... и после един-два рунда обратно.

Ако искате победата да е на 16 рунда, трябва смяната да става когато един отбор направи 8 победи... ако има възможност да се направи.

SNAIP написа:Победителят с нож не може да избира. Директно е Ct (мисля, че е Ct)

Сигурен ли си? Защото като победим knife round ни излиза анкета да пита "stay/swap", тя нищо ли не прави? Аз мислех, че тя пита дали искаме да останем в текущото положение, или да се разменим...

Нека си остане така на 15 рунда да се сменят, защото така се играе по принцип и на турнири.Каква е тая измислица да се сменяло на 8 рунда? Това не съм го виждал никъде и е безсмислено.Разбирам ти логиката, че ако един отбор е много силен да има някаква равнопоставеност, но защо пък да се отнема приемуществото на по-силния отбор?

п.с. това с бана на играч е много добра опция, защото по-рано един мой съотборник стреляше нарочно по собствения си отбор.
Аватар
roundup
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 115
Регистриран на: 19 Яну 2014, 12:16
Име в игра: roundup
Skype: ..

Re: Предложение - Замяна на Classic сървъра с 5v5 AutoMix

Мнениеот RacistPenguin » 12 Яну 2019, 19:09

roundup написа:Нека си остане така на 15 рунда да се сменят, защото така се играе по принцип и на турнири.Каква е тая измислица да се сменяло на 8 рунда? Това не съм го виждал никъде и е безсмислено.Разбирам ти логиката, че ако един отбор е много силен да има някаква равнопоставеност, но защо пък да се отнема приемуществото на по-силния отбор?

п.с. това с бана на играч е много добра опция, защото по-рано един мой съотборник стреляше нарочно по собствения си отбор.

Прав си, сега погледнах и на официални турнири наистина играят така... де да знам, странно ми изглежда. :D

Щом така се играе - така да е.

Иначе моята идея е да спечели наистина по-добрия отбор, който може да играе и T и CT... а не примерно отбора, който 15 рунда е срал като 2-ка и после е успял някакси да вземе един рунд като T.
Аватар
RacistPenguin
Gold V.I.P.
Gold V.I.P.
 
Предупреждения: 0
Мнения: 114
Регистриран на: 21 Ное 2017, 23:53
Име в игра: Human is dead. Mismatch.

Re: Предложение - Замяна на Classic сървъра с 5v5 AutoMix

Мнениеот SNAIP » 13 Яну 2019, 14:41

RacistPenguin написа:Бива сървъра, но това с броя победи малко трябва да се преработи... на 15 рунда (общо, независимо кой отбор колко е спечелил) се сменят, а трябват 16 за победа на отбор. Та, ако единия отбор е по-силен може да направи до 15 победи преди да се сменят T/CT, и после само с още една победа печелят мача. Дефакто целия мач се играе с едните T, другите CT... и после един-два рунда обратно.

Ако искате победата да е на 16 рунда, трябва смяната да става когато един отбор направи 8 победи... ако има възможност да се направи.

SNAIP написа:Победителят с нож не може да избира. Директно е Ct (мисля, че е Ct)

Сигурен ли си? Защото като победим knife round ни излиза анкета да пита "stay/swap", тя нищо ли не прави? Аз мислех, че тя пита дали искаме да останем в текущото положение, или да се разменим...



За избора на отбор за победителя с нож сега проверих. Да, има го stay/swap и може да се избира.
Временно намалих броя на нужните играчи за започването на състезателната игра да е 4 вместо 10, за да може да
се играе и с по-малко хора.
Относно ff ще имате вот.

П.П. Не забравяйте да се добавите, като напишете в чата !add
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Re: Предложение - Замяна на Classic сървъра с 5v5 AutoMix

Мнениеот SNAIP » 15 Яну 2019, 13:43

Времето на този сървър изтича. Да го има или не, това зависи от вас. В момента състезателната игра може да започне и при наличието на 4 играчи вместо на 10. Тук не става въпрос да се замести напълно истинския Classic. Просто тук можете да си играете състезателно малък брой хора от 2v2 до 5v5 на класически карти. Това е :)
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Re: Предложение - Замяна на Classic сървъра с 5v5 AutoMix

Мнениеот Admin » 15 Яну 2019, 13:49

SNAIP написа:Времето на този сървър изтича. Да го има или не, това зависи от вас. В момента състезателната игра може да започне и при наличието на 4 играчи вместо на 10. Тук не става въпрос да се замести напълно истинския Classic. Просто тук можете да си играете състезателно малък брой хора от 2v2 до 5v5 на класически карти. Това е :)

Тези дни ще обявя турнир между клановете, но само които са регистрирани тук. Без съдии, без награди... само за fun и тестове.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Предложение - Замяна на Classic сървъра с 5v5 AutoMix

Мнениеот SNAIP » 19 Яну 2019, 11:47

Заради обявеното тук - са върнати настройките за нужни 10 играчи за започването на състезателна игра. След това ще бъдат отново намалени на 4 или 6.
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Re: Предложение - Замяна на Classic сървъра с 5v5 AutoMix

Мнениеот dzak » 19 Яну 2019, 18:41

Да се включа и аз по сървъра:
1.Добра идея. Трябва търпение за да се види дали ще потръгне.
2. Опцията /me и подобни в този тип сървър е напълно излишна и трябва да се изключи. Понеже досега не съм намирал достатъчно хора за игра, нямам идея дали при старт е активна, но при warmup не е.
3. Можем ли админите да стартираме играта, когато играчите не са написали !add ? Сигурен съм, че в един момент може и някой да не разбере какво точно се иска, въпреки че си го пише.
4. Ако може да се добави и слот за админи, не се знае кога ще потрябва и няма да може да влезе.
Последна промяна dzak на 19 Яну 2019, 19:11, променена общо 1 път
Причина: едит
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Предложение - Замяна на Classic сървъра с 5v5 AutoMix

Мнениеот kamikadze » 19 Яну 2019, 21:09

Енерджи сме готови на тест
Аватар
kamikadze
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 447
Регистриран на: 08 Фев 2013, 11:09
Име в игра: NRg | kamikadze
Skype: dj.ceco.progressive.radio

Re: Предложение - Замяна на Classic сървъра с 5v5 AutoMix

Мнениеот SNAIP » 20 Яну 2019, 13:56

dzak написа:Да се включа и аз по сървъра:
1.Добра идея. Трябва търпение за да се види дали ще потръгне.
2. Опцията /me и подобни в този тип сървър е напълно излишна и трябва да се изключи. Понеже досега не съм намирал достатъчно хора за игра, нямам идея дали при старт е активна, но при warmup не е.
3. Можем ли админите да стартираме играта, когато играчите не са написали !add ? Сигурен съм, че в един момент може и някой да не разбере какво точно се иска, въпреки че си го пише.
4. Ако може да се добави и слот за админи, не се знае кога ще потрябва и няма да може да влезе.



2. Опцията /me ще бъде спряна ако желанието на повечето играчи е такова. Има я в състезателната игра.
3. Не може админите да стартират играта, когато играчи има, но не са написали !add
4. Идеята е сървъра да се администрира от играчите. Имат различни опции в т.ч. и вот за бан.

П.П. Намален е от 10 на 4 броя на нужните играчи за състезателна игра.
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Предишна

Назад към Предложения за сървърите и сайта

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


cron