Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложение за доразвитие на gag менюто

ИзображениеТук предлагайте какво искате до добавим/премахнем

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Съгласни ли сте да се въвведе по-продължителен гаг?

Да
3
100%
Не
0
Няма гласували
 
Общо гласове : 3

Re: Предложение за доразвитие на gag менюто

Мнениеот Faster » 24 Фев 2019, 23:05

Въпроса е , че не Антонио и хората кълнящи като него НЕ гонят хората , а хора като мен и Кокала които играем само на нож в гг цели карти . Но идеята е добра от опция , гагът да се запазва и при смяна на карта вместо на всеки нов мап да слагат нов гаг . По - добре от бан за хората които пишат само с цел да обиждат и кълнат . Така те ще си играят без да се налага админът да гагва постоянно на всеки нов мап .
Последна промяна Faster на 24 Фев 2019, 23:11, променена общо 1 път
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Предложение за доразвитие на gag менюто

Мнениеот Siska » 24 Фев 2019, 23:27

Аз не можах да разбера какъв е проблема на даден играч да се сложи "перманентен" гаг ???
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Предложение за доразвитие на gag менюто

Мнениеот Admin » 25 Фев 2019, 00:46

Заек, напусна заради това ли, да не пускам какво ми написа във фб :x
Е щом е така ок, ти наистина нямаш място в екипа.
Вратите за теб, не са затворени а заключени, много компромиси направих... това е благодарността.
Няма да влизам в подробности за тичане и игра само с нож, намеси кокала... и той е с последно предупреждение, вчера го заклах, излезе спец, върна се след ретри с нов ник, но вече напред и взе играта, ако това е достойно за админ, ок, но не и тук.

По темата, има гаг и той е достатъчен а това, че някой не може да се справя и набляга на играта си е негов проблем.
Темата е излишна, който не може да се справи с играчите без да ги гони, няма място в екипа.

П.п. Как на все едни и същи нещо не им е наред. Няколко човека ме предупредиха, но аз...не.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Предложение за доразвитие на gag менюто

Мнениеот MORTAL » 25 Фев 2019, 09:49

Siska написа:Аз не можах да разбера какъв е проблема на даден играч да се сложи "перманентен" гаг ???

Siska, плъгина за гаг не записва IP-та в БД, затова няма опция за перманентен гаг. Ако имаше, до сега да сме го направили. Можеш да напишеш amx_gag playerNickName 999999999, което ще го гагне за доста време, но при смяна на картата вече не действа. IA3I, мислили сме по въпроса, за сега няма вариант за доразвитие на gag менюто. Но ако има админ в сървъра, не е проблем да слага гаг на всяка следваща карта.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666


Назад към Предложения за сървърите и сайта

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


cron