Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложение за смяна на ГАГ плъгина

ИзображениеТук предлагайте какво искате до добавим/премахнем

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Предложение за смяна на ГАГ плъгина

Мнениеот MORTAL » 25 Фев 2019, 16:17

Във връзка с тази тема, предлагам да помислим върху смяната на ГАГ плъгина с този плъгин.
Накратко, има следните възможности:
Какви възможности има системата:
* Напълно запушва устата на нарушителите
* При стартирането на всяка карта прави проверка за вече изтекли гаг-ове и ако има такива ги изтрива, за да не пълни базата с излишни записи
* Пълна оптимизация на заявките към mysql сървъра, и избягване на евентуално крашове ако връзката с базата данни по някакви причина се прекъсне
* Удобно админско меню за светкавичен гаг
* Функция която ограничава админите ако нямат флаг X да не могат да гаг-ват за повече от X минути.
* Команда за админи с достъп до RCON флаг с която лесно можете да изчистите таблицата без да Ви се налага да влизате в Mysql сървъра
* Удобно съобщение което излиза когато играча се опитва да напише нещо в чата с което го уведомява колко време му остава до изтичането на гаг-а и поради каква причина е гагнат.
* Плъгина е написан със стокове и има възможност за изкарване на функциите в модул с което може да се съчетае с други плъгини като отделно наказание.

В линка има подробно описание как се инсталира.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Предложение за смяна на ГАГ плъгина

Мнениеот Admin » 25 Фев 2019, 16:58

Проблема е, че този плъгин използва mysql, конкретно в гг се ползва за банлистата и за статистиката, което натоварва сървъра и ще създава проблем.
Аз съм на мнение, че гаг-а сега си е ок, не виждам какъв е проблема да се гагне играча за целия мап, ако не си вземе поука да се гагва в началото на всеки мап за целия и то няколко поредни.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Предложение за смяна на ГАГ плъгина

Мнениеот TORCH » 25 Фев 2019, 18:01

В момента гаг-а които си е сложен си работи много добре. Не виждам причина да се променят нещата. Цялата случка с заека започва от съвсем друго място и гаг-а беше изтъкнат като причина. Аз лично не съм имал проблеми с Тони бонбони за когото се говори нон стоп че това той че онова той. Когато е имало проблеми с някои които се мисли за голямо ПРо и започва да нарежда след като не може да вземе мапа си слагам сегашния ГАГ и всичко се кротва.
Защо ще променяте нещо което си работи добре заради глупости изсмукани да не казвам от къде.
Това е от мен :)
Аватар
TORCH
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 74
Регистриран на: 16 Юли 2016, 11:00
Име в игра: :)

Re: Предложение за смяна на ГАГ плъгина

Мнениеот Admin » 25 Фев 2019, 18:49

IA3I написа:
В момента нашите хора ядат бахура защото прилагат 10те минути наказание.

Я да видим какво точно имаш предвид, обясни ни ако обичаш, но ясно и точно, без общи приказки и локуми.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Предложение за смяна на ГАГ плъгина

Мнениеот TORCH » 25 Фев 2019, 19:36

За системните нарушители си има начини. ВОЗИ ги лекува прекрасно даже спират и да пишат после.
Седмак наистина прекаляваш, ако отделяше толкова време за ГГ колкото за писане щеше да си доста по наясно с нещата.
Аватар
TORCH
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 74
Регистриран на: 16 Юли 2016, 11:00
Име в игра: :)

Re: Предложение за смяна на ГАГ плъгина

Мнениеот MORTAL » 26 Фев 2019, 09:11

Повечето пишете amx_gag nickname или ползвате менюто за гаг, без да промените настройката за време, която е 10 минути. Разликата между нашия плъгин и този който предлагам:
Ако на някой му хрумне да сложи наказание повече от 10 минути, то това наказание се записва и плъгина следи дали дали нарушителя при следващо влизане е с вече изтекло наказание, а ако не е - тогава го гагва автоматично. Тези от вас, които гагват само за 10 минути изобщо няма да усетят разликата от смяната на плъгина.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Предложение за смяна на ГАГ плъгина

Мнениеот Admin » 26 Фев 2019, 10:40

TORCH написа:За системните нарушители си има начини. ВОЗИ ги лекува прекрасно даже спират и да пишат после.
Седмак наистина прекаляваш, ако отделяше толкова време за ГГ колкото за писане щеше да си доста по наясно с нещата.

Точно заради това зададох точен въпрос, админа трябва да знае какво прави, затова сме му доверили права. Аз също нямам проблем, да опитват се, но за кратко.
Както каза Морти amx_gag Ника 99999999 ще се смени картата, той ще започне отново, пак amx_gag Ника 99999999
Наистина не знам колко пъти да го повтарям това а този който си смени ника с обиди към админа, за него бан.
Един път държах със слай играч на пистолет, нарочно не го гаг-нах, не му беше ок.
Така, че стига мрънкане и оплакване, какво да кажат играчите когато няма админ в сървъра и не могат да направят нищо.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Предложение за смяна на ГАГ плъгина

Мнениеот Faster » 26 Фев 2019, 12:30

Admin написа:
TORCH написа:За системните нарушители си има начини. ВОЗИ ги лекува прекрасно даже спират и да пишат после.
Седмак наистина прекаляваш, ако отделяше толкова време за ГГ колкото за писане щеше да си доста по наясно с нещата.

Точно заради това зададох точен въпрос, админа трябва да знае какво прави, затова сме му доверили права. Аз също нямам проблем, да опитват се, но за кратко.
Както каза Морти amx_gag Ника 99999999 ще се смени картата, той ще започне отново, пак amx_gag Ника 99999999
Наистина не знам колко пъти да го повтарям това а този който си смени ника с обиди към админа, за него бан.
Един път държах със слай играч на пистолет, нарочно не го гаг-нах, не му беше ок.
Така, че стига мрънкане и оплакване, какво да кажат играчите когато няма админ в сървъра и не могат да направят нищо.

Ако плъгина е с опция за гаг действащ за повече време , час , ден , седмица за СИСТЕМНО обиждащи играчи , ще се предпазят играчите и когато няма администратор . Иначе като има админ да не е от чак толкова голямо значение , въпреки че е малко олекотяване .
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov


Назад към Предложения за сървърите и сайта

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта