Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложения и размисли върху отборната игра

ИзображениеТук предлагайте какво искате до добавим/премахнем

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Предложения и размисли върху отборната игра

Мнениеот Eagle » 30 Мар 2019, 14:38

Предлагам да се организираме и да направим веригата по ефективна от гледна точка на активност.

1.Играта е стратегическа и отборна. Затова смятам, че е добре да има повече активни кланове, които да играят помежду си. Ако можете създайте или се присъединете към клан. Защо? :
- Разликата между масака и 5-ци е нагласата. Когато играеш 5-ци си по концентриран съответно и мотивиран.
- Всеки има различна възможност и време за игра, но ако знаеш, че в определен час ще може да играеш, ще имаш по-голямо желание и ще се съобразиш.
- Така ще може да популяризираме сървъра 185.148.145.232:27026 CS MegaGaming Classic Auto-Mix , а с него и веригата. Даже, когато не се съберат достатъчно хора, ще може да се играе в Classic-a.
- Игрите във всички сървърите ще станат по координирани(отборни).

2. Предлагам да има по 2-3 турнира на година. Да раздвижим схемата за турнири. Какво по забавно от това?
- Великденски турнир- тази година Великден се пада да е на 28 април, може да го направим през следващата седмица, защото ще се съедини с Гергьовден, а и за по рано вече е късно.
- Към края на лятото, когато повечето се връщат от почивки. Да открием сезона на застояването пред компютрите :D
- Коледен турнир. Както миналата година.

3. Защо създадох клана ми.
- Искам да го напълня с участници(20+ въпреки че за сега сме почти 4 :D), така клана ще бъде в готовност почти всеки път за 5-ци или ако е нужно да се запълни дупка в някой друг отбор. Сайта не е добър от гледна точка на бърза реакция, затова създадох група в discord и steam на клана.
- Ако имате желание, заповядайте: /viewtopic.php?f=90&t=10386#p96981 , няма ограничение във възрастта, всеки който е готов да спази правилата е добре дошъл да се забавлява и ако иска да се докаже по някакъв начин.
- Всички сме свидетели на многото кланове, които се създаваха/т. Ако съберем тези хора, може да се получи, струва си да се пробва, ако не- нищо не се губим.
Изображение
Изображение
Аватар
Eagle
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 144
Регистриран на: 14 Май 2014, 15:27
Име в игра: Eagle
Skype: ...

Re: Предложения и размисли върху отборната игра

Мнениеот DIESEL » 30 Мар 2019, 21:28

Напълно съм ЗА!,Oтносно предложението от 2.
Изображение

ИзображениеИзображение

Изображение

Изображение
Аватар
DIESEL
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 155
Регистриран на: 20 Авг 2014, 21:33
Местоположение: гр. София
Име в игра: DIESEL
Skype: marinhso333

Re: Предложения и размисли върху отборната игра

Мнениеот HeBuHHa » 31 Мар 2019, 02:42

И на мен ми харесва предложението да има повече турнири. Ние с клана в който съм играем редовно 5ци и със сигурност бих ги навила да играем в турнирите. Кофти е подготовката, че отнема доста време и не се знае дали ще има човек, който ще има това време да се занимава с организацията.
Бъди с човека, който оценява какво има до себе си, когато има теб ! :)
Аватар
HeBuHHa
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 376
Регистриран на: 29 Окт 2012, 16:22
Местоположение: София
Име в игра: HeBuHHa

Re: Предложения и размисли върху отборната игра

Мнениеот Admin » 31 Мар 2019, 09:29

Eagle написа:Предлагам да се организираме и да направим веригата по ефективна от гледна точка на активност.

1.Играта е стратегическа и отборна. Затова смятам, че е добре да има повече активни кланове, които да играят помежду си. Ако можете създайте или се присъединете към клан. Защо? :
- Разликата между масака и 5-ци е нагласата. Когато играеш 5-ци си по концентриран съответно и мотивиран.
- Всеки има различна възможност и време за игра, но ако знаеш, че в определен час ще може да играеш, ще имаш по-голямо желание и ще се съобразиш.
- Така ще може да популяризираме сървъра 185.148.145.232:27026 CS MegaGaming Classic Auto-Mix , а с него и веригата. Даже, когато не се съберат достатъчно хора, ще може да се играе в Classic-a.
- Игрите във всички сървърите ще станат по координирани(отборни).

2. Предлагам да има по 2-3 турнира на година. Да раздвижим схемата за турнири. Какво по забавно от това?
- Великденски турнир- тази година Великден се пада да е на 28 април, може да го направим през следващата седмица, защото ще се съедини с Гергьовден, а и за по рано вече е късно.
- Към края на лятото, когато повечето се връщат от почивки. Да открием сезона на застояването пред компютрите :D
- Коледен турнир. Както миналата година.

3. Защо създадох клана ми.
- Искам да го напълня с участници(20+ въпреки че за сега сме почти 4 :D), така клана ще бъде в готовност почти всеки път за 5-ци или ако е нужно да се запълни дупка в някой друг отбор. Сайта не е добър от гледна точка на бърза реакция, затова създадох група в discord и steam на клана.
- Ако имате желание, заповядайте: /viewtopic.php?f=90&t=10386#p96981 , няма ограничение във възрастта, всеки който е готов да спази правилата е добре дошъл да се забавлява и ако иска да се докаже по някакъв начин.
- Всички сме свидетели на многото кланове, които се създаваха/т. Ако съберем тези хора, може да се получи, струва си да се пробва, ако не- нищо не се губим.

Добра тема в интерес на сървърите, благодаря.
Присъединяването към клан е нож с две остриета, например
HeBuHHa написа: И на мен ми харесва предложението да има повече турнири. Ние с клана в който съм играем редовно 5ци и със сигурност бих ги навила да играем в турнирите. Кофти е подготовката, че отнема доста време и не се знае дали ще има човек, който ще има това време да се занимава с организацията.
което ще рече, че подготовката не може да е в масак а и от там слабото посещение на сървърите, знам, че ти не мислиш така, защото самата идея за клана ти е друга, не да печелиш турнири.
Организирането на турнир е сложно и изисква много свободно време, коледния 2018 който беше малък ми отне доста време а аз нямам много свободно, но ако някой иска да е организатор, ще получи пълната ми подкрепа. Съдиите също са проблем, по същата причина.
Ще направя тема, конкурс за организатор на турнири. (priidu)
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Предложения и размисли върху отборната игра

Мнениеот Eagle » 31 Мар 2019, 10:55

Самата идея за турнира, носи посещаемост. Рекламира се не само турнира, но и самата верига, която го създава. Това са моите наблюдения от миналата година. Имаше непознати за мен кланове и играчи, също активността на самия сайт се вдигна.

Не всеки има сървър, в който да играе само неговия клан и да правят някакви тренировки, затова оставаща им алтернатива е масак, който има подобни настройки т.е Classic сървъра.
Изображение
Изображение
Аватар
Eagle
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 144
Регистриран на: 14 Май 2014, 15:27
Име в игра: Eagle
Skype: ...


Назад към Предложения за сървърите и сайта

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта