Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

GunGame Arms Race

ИзображениеТук предлагайте какво искате до добавим/премахнем

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: GunGame Arms Race

Мнениеот SNAIP » 13 Апр 2019, 07:27

Добро предложение, Faster, но с база данни не съм в час.
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Re: GunGame Arms Race

Мнениеот SNAIP » 13 Апр 2019, 22:42

А3 - излишни емоции! Според мен. Сървърът в отборен вариант изкара повече от година. Не привлече достатъчно играчи.
Същият сървър в друга верига след тотален бууст в продължение на месеци и той стои почти празен.
Сегашният ще остане в този му вариант. Предстои смяна подредбата на оръжията, докато се намери оптимален вариант.
Другите гг сървъри в други вериги и те се променят. Търсят разнообразието. Добре е, че имаме нашия гг в сегашният му вид, но също така е добре да има алтернатива.
Препоръчвам ти да влизаш по-често в сървъра вместо в сайта.
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Re: GunGame Arms Race

Мнениеот SNAIP » 14 Апр 2019, 13:11

Защитата след прераждане умишлено я бях сложил на 2 сек., заради безкрайния рунд. Намалих я на 1 сек.

Добавени са доста карти.

Спрях скиновете да се намали лага.

30 level

scout, elite:2, mac10:2, galil:2, ak47:3, sg552:2, g3sg1:3, awp, usp:2, fiveseven:2, tmp:2, famas:2, m4a1:3, aug:2, sg550:3, awp, p228:2, deagle:2, m3:2, xm1014:2, ump45:2, mp5navy:2, p90:2, scout, m249:2, awp, knife, g3sg1:2, glock18:2, awp:5
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Re: GunGame Arms Race

Мнениеот SNAIP » 18 Апр 2019, 23:03

IA3I написа:Лага е намален но още си е там. Това нали го тествахме преди в ггтп - този лаг от който всички се оплакват не е от оръжията от нещо друго е.
Добре това е... АЙДЕ да е копие на другия и от там малко по малко да надграждаме и ще видим от къде е тоя лаг който и в ггтп ми съсипваше нервите (на мен не на мен си ми беше по-добре от мггг другите се оплакват)

А тая подредба на оръжията почва да става нелепа... Аз съм на mac-10 моя на dual-beretta a противника води на five-seven... Въобщееее кой води... кой след кой левел следва... на кой левел се приключвааа... Екстри са това които ги няма!

Първия левел да е със скаут... Мн зле - а ако той е бидон... нали ще си остане на тоя скаут - не може най-трудното оръжие да е първо... Начина по който завършва още по-нелеп - играеш играеш играеш и по едно време А то свърши ли ? Конкретно в момента с awp завършва.


Този гг си е много добър. Раздвижен и бърз, както за пълен сървър, така и за малко играчи. Вкарал съм замисъл не заради т.нар. от теб "бидони", а заради средностатистическият играч. Тъй като вероятно не можеш да излезеш от стандарта, за това ти е трудно с левъли и оръжия. Безкрайният рунд си е екстра, нищо че е за сметка на загрявката. Просто сървърът не е популярен. Наборът от карти е много добър, като освен това съм отнел възможността да се въртят ежедневно 15 карти. С две думи, админите не могат да сменят картите. Те вървят една след друга в мапцикъла и докато не се изиграе поредната смяна няма да има. Проблеми с лаг има във всички сървъри. При мен няма фрапиращи отклонения.
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Re: GunGame Arms Race

Мнениеот Admin » 19 Апр 2019, 09:31

IA3I не предлагаш нищо конкретно, за лага ще се оправи, може би е от хоста, за картите са перфектни, но предложи твоя подредба на оръжията и ще я обсъдим.
Вчера влезнах в конкурентен сървър, тяхната подредба на оръжие е обратна, от НЕ към пистолет, въпрос на навик да свикнеш, но дори те са различни от нашия гг, затова не виждам причина ние да правим два еднакви.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: GunGame Arms Race

Мнениеот MORTAL » 19 Апр 2019, 09:37

1. Вчера играх със 7, Ескейп и още един, нямаше лаг, но бяхме само четиримата.
2. Оръжията наистина ми изглеждаха в произволен ред, нямах си идея какво ще ми пусне след това с което съм в момента. И накрая с Авп и хоп то свърши... Но с повече игра ще ги науча кое сле кое следва.
3. Картите на които играх - някакъв странен мини Ацтек и следващата не я знам как се казва, с някакви разчупени прегради по средата. На пръв поглед - хубави карти.
За мен това е тотално нов тип начин на игра, влизам за фън когато има хора вътре, става доста интересно. Проблема е, че на улегналите ГГ играчи може би няма да им хареса.
Предлагам на първо време да пренасочим админи към сървъра които да играят предимно там и да пълнят с хора.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: GunGame Arms Race

Мнениеот Escape » 19 Апр 2019, 09:56

Картите са добри, подредбата на оръжията може малко да се пипне, но и така е ОК. Проблема е, че от един метър не можеш да хитнеш в повечето време. Лаг ли е, сървърен проблем ли е, не знам.

Люси, относно сървъра в който си играл, в момента експериментират там. Подредбата на оръжията е на произволен принцип, просто си уцелил момента в който е било от граната. Малко е дразнещо, защото може и с нож да те пусне а тоя срещу теб вече да е на тежката или на АК.
Аватар
Escape
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 118
Регистриран на: 16 Май 2018, 12:58
Име в игра: EsCapE / asdasas / Adanos
Skype: adanos7575
facebook: https://www.facebook.com/ADANOS666

Re: GunGame Arms Race

Мнениеот MORTAL » 19 Апр 2019, 10:52

Escape написа:Проблема е, че от един метър не можеш да хитнеш

Да, това се усеща. Някак си "патрона не влиза", все едно играеш срещу Елф с 66% Evasion aura (който е играл с Warcraft 3 мод знае за какво говоря)
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: GunGame Arms Race

Мнениеот Faster » 19 Апр 2019, 12:09

То патроните не влизат още от преди . Аз съм до него , мерника в главата на третия патрон уцелва един път после още стреляш и накрая един пълнител може да не ти стигне . :D Но това не е само в този гг , а и в обикновения . По някога влизат понякога не много дразнещо . Не знам на какво се дължи.
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: GunGame Arms Race

Мнениеот KoKaL » 19 Апр 2019, 12:20

Faster написа:То патроните не влизат още от преди . Аз съм до него , мерника в главата на третия патрон уцелва един път после още стреляш и накрая един пълнител може да не ти стигне . :D Но това не е само в този гг , а и в обикновения . По някога влизат понякога не много дразнещо . Не знам на какво се дължи.


Съгласен съм напълно със Заека.
Това че патроните "не влизат" го забелязах още като започнай да играя в МГ. Не знам дали е по вина на хоста, или е до настройки но е факт. Говоря за обикновенния ГГ. Трябва да си се свикне, и с времето се получава но си е дразнещо.
Може това да е една от причините хората да бягат от тук.
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

ПредишнаСледваща

Назад към Предложения за сървърите и сайта

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта