Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложение за всички сървъри

ИзображениеТук предлагайте какво искате до добавим/премахнем

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Предложение за всички сървъри

Мнениеот Siska » 03 Юни 2019, 23:32

Здравейте хора (hi)

Намерих тук един плъгин с който се оказва , че можем не само да спрем да чуваме микрофона на някого , но ще можем да спрем и неговия чат.

https://www.amxx-bg.info/viewtopic.php?t=47

Тоест няма да се налага вече да използваме hud_say когато ни дразни някои. С hud_say спираме целия чат, а с този плъгин , ще можем да спрем чата само на един определен играч, който ни дразни. И така също се намаля нуждата от гаг в определени ситуации. Всеки ще може сам да спре, за себе си , чата на когото си поиска.

Какво ще кажете ?
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Предложение за всички сървъри

Мнениеот Faster » 03 Юни 2019, 23:36

Заглушаващ го само за себе си ли чата на определен играч или като цяло , че не разбрах ?
И това всеки обикновен потребител ли ще го може ?
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Предложение за всички сървъри

Мнениеот Siska » 04 Юни 2019, 00:09

Faster написа:Заглушаващ го само за себе си ли чата на определен играч или като цяло , че не разбрах ?
И това всеки обикновен потребител ли ще го може ?


Има си команда chatmute , но само на определен играч. И е за всички хора да. Когато някои ви дразни спирате чата и няма да виждате какво той пише. Това като hud_say , но за всеки играч отделно. Голяма работа е този плъгин.

Примерно : Ти се заяждаш с мен и в момента няма админ. Тогава пиша /chatmute Faster и след това , колкото и да пишеш аз няма да виждам, а ще виждам чата на всички останали. :)
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Предложение за всички сървъри

Мнениеот Faster » 04 Юни 2019, 01:13

Siska написа:
Faster написа:Заглушаващ го само за себе си ли чата на определен играч или като цяло , че не разбрах ?
И това всеки обикновен потребител ли ще го може ?


Има си команда chatmute , но само на определен играч. И е за всички хора да. Когато някои ви дразни спирате чата и няма да виждате какво той пише. Това като hud_say , но за всеки играч отделно. Голяма работа е този плъгин.

Примерно : Ти се заяждаш с мен и в момента няма админ. Тогава пиша /chatmute Faster и след това , колкото и да пишеш аз няма да виждам, а ще виждам чата на всички останали. :)


Taка съм съгласен !
Давам своето "За" !
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Предложение за всички сървъри

Мнениеот MORTAL » 04 Юни 2019, 08:00

Мисля че го има в Д2О -> viewtopic.php?f=156&t=9995&p=93660
Но е хубаво да го има във всички сървъри.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Предложение за всички сървъри

Мнениеот Admin » 04 Юни 2019, 08:03

Сървъри които го ползват
Има го в д2, по предложение на Ескейп, по същата причина. Може да го добавя в класика и в ратс, за гг-мите няма нужда.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Предложение за всички сървъри

Мнениеот Escape » 04 Юни 2019, 08:36

От два месеца Люси го е сложил в Д2, но няма кой да види :D . Командата е /mute, излиза ви меню с всички играчи и от него избирате кого да заглушите в чата и на микрофона. Мисля, че имаше и начин да е за определено време, иначе си седи, докато не го премахнете.
Аватар
Escape
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 118
Регистриран на: 16 Май 2018, 12:58
Име в игра: EsCapE / asdasas / Adanos
Skype: adanos7575
facebook: https://www.facebook.com/ADANOS666

Re: Предложение за всички сървъри

Мнениеот Siska » 04 Юни 2019, 11:23

Тези неща трябва да се рекламират по някакъв начин. В крайна сметка аз от къде мога да знам , че го има в сървъра ?
Мисля, че това е велик плъгин. Искам да попитам защо мислите, че на гънгейм е излишно, след като там стават най-големите проблеми, спорове, заяждане ? И още един въпрос - Можем ли да заглушим админ ? Примерно редбул почва да си го мери с другите играчи и те му спират чата, за да не виждат какво пише. А пък , ако иска да каже нещо важно , може да го напише с админските букви. Или е сложен флаг там да не можем да заглушаваме админи ? Става въпрос най-вече за спиране на чат със chatmute... Иначе микрофоните не ме интересуват, защото те си имат друга опция за спиране.
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Предложение за всички сървъри

Мнениеот MORTAL » 04 Юни 2019, 11:37

По подразбиране плъгина не спира звука/чата от играчи с имунитет (флаг А). При нас такива няма, защото не ползваме флаг А.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Предложение за всички сървъри

Мнениеот Escape » 04 Юни 2019, 14:19

Siska написа:Тези неща трябва да се рекламират по някакъв начин. В крайна сметка аз от къде мога да знам , че го има в сървъра ?
Мисля, че това е велик плъгин. Искам да попитам защо мислите, че на гънгейм е излишно, след като там стават най-големите проблеми, спорове, заяждане ? И още един въпрос - Можем ли да заглушим админ ? Примерно редбул почва да си го мери с другите играчи и те му спират чата, за да не виждат какво пише. А пък , ако иска да каже нещо важно , може да го напише с админските букви. Или е сложен флаг там да не можем да заглушаваме админи ? Става въпрос най-вече за спиране на чат със chatmute... Иначе микрофоните не ме интересуват, защото те си имат друга опция за спиране.


В ГГ всичко става бързо, почти никой не гледа чата, а микрофони не се използват. Ако го има там, как ще четем после щуротиите на Антонио и други подобни :D! Ще се загуби тръпката, а и оплакванията във форума ще намалеят рязко :D :D :D
Аватар
Escape
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 118
Регистриран на: 16 Май 2018, 12:58
Име в игра: EsCapE / asdasas / Adanos
Skype: adanos7575
facebook: https://www.facebook.com/ADANOS666

Следваща

Назад към Предложения за сървърите и сайта

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта