Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложение за всички сървъри

ИзображениеТук предлагайте какво искате до добавим/премахнем

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Предложение за всички сървъри

Мнениеот Siska » 04 Юни 2019, 14:29

Escape написа:
Siska написа:Тези неща трябва да се рекламират по някакъв начин. В крайна сметка аз от къде мога да знам , че го има в сървъра ?
Мисля, че това е велик плъгин. Искам да попитам защо мислите, че на гънгейм е излишно, след като там стават най-големите проблеми, спорове, заяждане ? И още един въпрос - Можем ли да заглушим админ ? Примерно редбул почва да си го мери с другите играчи и те му спират чата, за да не виждат какво пише. А пък , ако иска да каже нещо важно , може да го напише с админските букви. Или е сложен флаг там да не можем да заглушаваме админи ? Става въпрос най-вече за спиране на чат със chatmute... Иначе микрофоните не ме интересуват, защото те си имат друга опция за спиране.


В ГГ всичко става бързо, почти никой не гледа чата, а микрофони не се използват. Ако го има там, как ще четем после щуротиите на Антонио и други подобни :D! Ще се загуби тръпката, а и оплакванията във форума ще намалеят рязко :D :D :D


Да, може би е по-добре да се държим като животни и с това да привличаме хора във форума... (think)
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Предишна

Назад към Предложения за сървърите и сайта

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


cron