Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Спиране на сървър

ИзображениеТук предлагайте какво искате до добавим/премахнем

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

кой да е втория спрян сървър ?

Анкетата свършва на 24 Фев 2013, 13:03

Deathmatch
11
21%
Dust2 Only
5
10%
War3
36
69%
 
Общо гласове : 52

Re: Спиране на сървър

Мнениеот Mustafa » 14 Фев 2013, 21:56

simsa написа:За ДМ просто да не ви минава през ума там си има много редовни играчи доста хора които само ДМ играят и ще спрат да посещават веригата ..


и аз съм същото мнение с simsa има редовни играчи в ДМ
Аватар
Mustafa
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 57
Регистриран на: 02 Дек 2012, 12:30
Местоположение: варна
Име в игра: [R]eDNigH[T]~Trojan[P]rOt[O]
Skype: само при поискванеее xxaa

Re: Спиране на сървър

Мнениеот Master_arapovo » 15 Фев 2013, 01:47

Според мен най-удачния вариянт е да се търси хостер ,пак каквото излезне и тогава да се спират сарвари до тогава да си остане така .
Аватар
Master_arapovo
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 162
Регистриран на: 15 Май 2011, 01:21
Местоположение: karlovo
Име в игра: Master_arapovo
Skype: arap4anec1986

Re: Спиране на сървър

Мнениеот Energy Style ^ » 15 Фев 2013, 03:30

Vilio написа:даже няма да гласувам в тази тъпа анкета как 100 човека нямат никафф лаг 5 имат и ще спираме сервери :) както и да е вие си знаете :)

Аз също подкрепям Фешана защото малко хора се оплакват и да не кажа че вече сме най голямата верига, ама сме едни от най големите вериги и не мисля че, трябва да се спира които и да е сървър.Ако няма в цс-бг реклама да пуснем там 1 и в още 1 сайт забравих го пак беше добър но, ще питам собственика на старата верига и ще разбера. До ония ден нямаше място да се влезни в дъст2 .Просто през седмицата е малко по слабо заради учениците .. Бургаско мисля че не трябва да спираме нито ларса нито дм изключвам дъст2 като, въриянт защото той се пълни дори повече от класика ! A ако не си доволен от дъст2 ще се постарая да си доволен ! Нали за това сме екип да работим заедно :)
NRg |
Изображение


_/﹋\_
(҂`_´)
<,︻╦╤─ ҉ - -
_/﹋\_
Аватар
Energy Style ^
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1039
Регистриран на: 06 Сеп 2012, 09:49
Местоположение: Обединено кралство
Име в игра: NRg | Energy Style ^

Re: Спиране на сървър

Мнениеот goran yordanov » 15 Фев 2013, 05:14

Спирането/Пускането на отделни сървъри е въпрос на мениджмънт. Ако сървърната машина е натоварена 10 % - 15 % , помисли за виртуализация и т.н.
7eamplay ftw!
Аватар
goran yordanov
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 146
Регистриран на: 03 Дек 2012, 17:35
Местоположение: София / Добрич
Име в игра: leo
Skype: fpsmax

Re: Спиране на сървър

Мнениеот restless » 15 Фев 2013, 07:12

burgasko написа:по добре 2 пълни отколкото 4 празни ..... :)

Как очакваш хората, който си играят уар3 редовно да влязат в класика .. няма да стане ! Посто ще си намерят друг уар3 и друг аим и ще играят там ;)
LAST NAME EVER FIRST NAME GREATEST :3
Аватар
restless
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 472
Регистриран на: 25 Мар 2012, 20:31
Име в игра: restless`
Skype: vase_pz

Re: Спиране на сървър

Мнениеот nejna mumiq » 15 Фев 2013, 10:13

Master_arapovo написа:Според мен най-удачния вариянт е да се търси хостер ,пак каквото излезне и тогава да се спират сарвари до тогава да си остане така .

+1
Аватар
nejna mumiq
 
Предупреждения: 0
Мнения: 244
Регистриран на: 09 Юни 2011, 21:35
Име в игра: nejna mumiq
Skype: ...

Re: Спиране на сървър

Мнениеот Admin » 15 Фев 2013, 11:29

Сървърите които са сега според мен са от най-играните, така, че ако спреш друг освен аим-а ще търсим хост и ще го има. Така, че ти си прецени дали да го местим и кой искаш да преместим.
Наистина не може всички сървъри да са пълни на 100% при условие, че едни учат а други работят. Относно рекламата мисля, че сървърите са доста популярни, като може и повече.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Спиране на сървър

Мнениеот MORTAL » 15 Фев 2013, 11:44

Най-пълни са ГГ, Класик и Д2. Въпреки че в Класик 70% се играе дъст2... не зная защо избират тази карта, при положение че има отделен сървър за нея. Колкото пъти влизам в Айм сървъра, повече от пет човека не съм видял, но това не е причина да се спре. Другите сървъри са по-празни, но през седмицата това е нормално, все пак не си изкарваме хляба с ЦС, трябва и да се бачка/учи.

А самолета за 1000 лв. четири сървъра с по 20 потребителя, общо 80 конекции към него едва ли ще го натовари повече от 20%. По-добре пусни още 2-3 сървъра на тази машина за да се натовари както трябва, но не прекалено. Така ще се ползва максимума на машината, а и ще се отворят места за нови играчи. Примерно още един Вар3 сървър, но без досадния респаун (wasntme)
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Спиране на сървър

Мнениеот kev1n » 15 Фев 2013, 12:35

или някаф глас, или сокерджам или някаф джъмп.. това е голям таргет който сега не е засегнат -> ако се визира глас-а и сокер-а се има предвид играчи които не влзиат да играят цс, а просто за фън-а :) а за джъмпа.. всички знаем колко хора правят само това в играта :) а 1 поотребител влязал 1 път във веригата, е въпрос на време да провери как са и другите сървари и да си цъка и там :Р та.. моето мнение е че преди да станат сърварите 8-9 не са прекалено мнго и н няма нужда от спиране.. но щом хостера е решил че не му е мания вече и не му се занимава.. няма какво да кажем поече :Р
..и когато надеждата стане бледа, помнете, че без болка няма победа!
Аватар
kev1n
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 457
Регистриран на: 19 Яну 2012, 22:49
Местоположение: Варна
Име в игра: kev1n--
Skype: skubzz

Re: Спиране на сървър

Мнениеот burgasko » 15 Фев 2013, 23:01

никъде не съм казал че ще се отказвам ... просто да може Windows сървъра да смогва .... няма да е на линукс ... ще ви инсталирам някакъв win. давам паролите на шефа .... той да прави каквото иска ....

колкото до нови сървъри ... писал съм тема да се пуснат няколко сървъра за 5в5 ама никой нищо .....
мислих да се направи Classic2 с 4-5 карти
мислих да се намалят слотовете на Dust2 Only на 27-28 и да се пусне още един dust2 Only (защото при 15vs15 много народ .... )

предполагам, че не се прави нищо защото сървъра е с Linux и никой нищо не разбира ...
Peace \/
Аватар
burgasko
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 253
Регистриран на: 25 Юни 2012, 19:22
Местоположение: Бургас
Име в игра: burgasko.com
Skype: burgasko.com

ПредишнаСледваща

Назад към Предложения за сървърите и сайта

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


cron