Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложение за сървъра и сайта Ви!

ИзображениеТук предлагайте какво искате до добавим/премахнем

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Предложение за сървъра и сайта Ви!

Мнениеот overwhelming » 22 Мар 2013, 08:09

Здравейте,
Искам да Ви предложа начин за печалба както за Вас така и за вашите потребители!Предлагам Ви месечни награди за първите 3 играча в топ15,като за да участват в състезанието трябва да изпратят смс за ВИП,който да речем ще е 4.80 заедно със защита на ник с парола и админски права за: (KICK,SLAY,SLAP,ADMIN CHAT,gag). Можете да определите сами наградите,но мога да Ви дам пример, за организацията на http://cs.4vendeta.com/index.php ако сте заинтересовани там ще прочетете всичко!Това дава стимул и мотивация на вашите потребители,по този начин ще увеличи посещаемостта на вашата верига!Така както много хора играят и пращащ Вие ще имате възможност за по-голяма печалба,така ще можете да награждавате вашите най-активни играчи в сървъра.В момента играя в веригата,която Ви посочих и този месец съм първи за сега!Системата работи и печелите,както Вие,така и Ние!Ако имате въпроси свързани с това,което Ви предлагам можете да се свържете с мен на скайп : armageddon9531 или email: [email protected]
Поздрави,
За лудите -има лудница..За болните -има болница...Само глупаците са навсякъде...** (clap) (clap) (clap) (clap) (clap) (clap) (clap) (clap) (clap) (clap) (clap) (clap) (clap) (clap) (clap) (wait) (finger)
Аватар
overwhelming
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 14
Регистриран на: 01 Фев 2013, 19:00
Име в игра: [PoL]=AkropoL=
Skype: Не ти ТРЕБЕ !

Re: Предложение за сървъра и сайта Ви!

Мнениеот MORTAL » 22 Мар 2013, 08:20

Ще заключа темата ти за да не се спами по нея, Админ когато влезе ще я види и ще се произнесе. Но не сме големи привърженици на SMS. При нас всичко е за удоволствие :)
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Предложение за сървъра и сайта Ви!

Мнениеот Admin » 22 Мар 2013, 14:38

Благодаря за предложението, но ако исках досега да съм го направил. Тук всичко е само и само за тръпката от играта и мисля, че играчите го оценяват.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming


Назад към Предложения за сървърите и сайта

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта