Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложение за нов сървър.

ИзображениеТук предлагайте какво искате до добавим/премахнем

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Предложение за нов сървър.

Мнениеот zxcv ;> » 16 Апр 2013, 10:49

Здравейте! Знам, че ви е минавало през ума за сървър, като Knife Arena, защо да не направим един? Едва ли ще натоварва машината при него не са нужни много плъгини. Аз все си мисля, че ще се пълни, ако го направим да е 35 HP Only и да има само knife карти. Ще пада игра и би трябвало да е доста забавно. Няма да е лошо да добавим в него и така наречения auto bhop за да могат всички да скачат и понякога, когато се налага да избягат от някоя сложна ситуация. Дайте стоите мнения! (happy)
Едно е да говориш много, друго е да кажеш нещо ...
Аватар
zxcv ;>
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1670
Регистриран на: 01 Сеп 2012, 19:33
Име в игра: vijdam va dvoino ;x
Skype: Може и на ЛС

Re: Предложение за нов сървър.

Мнениеот KoMnoT » 16 Апр 2013, 11:00

Добро предложение, но това с 35hp и auto b-hop не ми харесват особенно.
35hp - един удар и си долу, губи се интригата.
auto b-hop - ще има летящи хора из целия мап и ще се превърне в джъмп сървър.

Вижте този плъгин. Може да се добави в някой сървър, който може да го издържи.
“The intelligence of that creature known as a crowd is the square root of the number of people in it.”
― Terry Pratchett, Jingo
Аватар
KoMnoT
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 741
Регистриран на: 25 Апр 2011, 00:47
Име в игра: KoMnoT
Skype: ...

Re: Предложение за нов сървър.

Мнениеот forgiveNNNN » 16 Апр 2013, 11:02

Всъщност интригата не се губи , просто е въпрос на skillz [ умения ]
Аватар
forgiveNNNN
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 11
Регистриран на: 20 Окт 2012, 18:39
Име в игра: asdasasdsa
Skype: NA LS >

Re: Предложение за нов сървър.

Мнениеот zxcv ;> » 16 Апр 2013, 11:10

KoMnoT написа:Вижте този плъгин. Може да се добави в някой сървър, който може да го издържи.

Това не ми допада и ще ти кажа защо - Всеки сървър е направен с една цел и името му показва какъв е сървъра тоест: Awp, Knife, Hns, Jump и т.н. Това едва ли ще ги трогва повечето всеки ще вика - тв'а е бъг оправете го, маха ми се оръжието и т.н. Един чисто нов сървър Knife Arena няма да е никак зле. Може да не е 35 hp, но всички карти да са Knife и дори както знаеш някои карти сами си поддържат действието 35 hp, защото със самия respawn те ражда на 35. Доста ще е фън в такъв сървър стига да не го направят respawn, защото тогава все си мисля, че ще стане анархия и ще го 'оакат'. Иначе това за bhop-a беше просто предложение в предложението - със или без него е почти същото няма проблем! 8)
Едно е да говориш много, друго е да кажеш нещо ...
Аватар
zxcv ;>
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1670
Регистриран на: 01 Сеп 2012, 19:33
Име в игра: vijdam va dvoino ;x
Skype: Може и на ЛС

Re: Предложение за нов сървър.

Мнениеот Admin » 16 Апр 2013, 13:47

Плъгина който предлага компот сме го играли едно време и то на д2. Наистина е интересно, проблема е, че товари а знаете постоянните оплаквания.
Относно нов сървър съм го казвал доста пъти и пак ще то кажа - имаме ресурс за нов сървър, но си направете труда и наблюдавайте всички сървъри в различно време... ще забележите липса на админи. Аз бройката им загубих, но като ти трябва в повечето случаи няма. Разбира се не искам да кажа, че това важи за всички, но за повечето е така.
И поради това мое наблюдение няма да пусна друг сървър.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Предложение за нов сървър.

Мнениеот restless » 16 Апр 2013, 14:31

Митак, ще използвам твоята тема, за да не правя нова :)
Та така предлагам да се направи Jump server ,аз ще ви дам модове плъгини мапове всичко ,админи ще трябват максимум 1-2 понеже защитите са мощни и бхоп скриптове много трудно се намират , моля направете го /казвате че имаме ресурс/, за да не трябва да ходя в други вериги да играя точно този мод .
П.п Админите идват постоянно като се направи нов сървар доста хора ще имат желание да го играят , както и да стават админи :)
LAST NAME EVER FIRST NAME GREATEST :3
Аватар
restless
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 472
Регистриран на: 25 Мар 2012, 20:31
Име в игра: restless`
Skype: vase_pz

Re: Предложение за нов сървър.

Мнениеот zxcv ;> » 16 Апр 2013, 17:56

Аз не мога да разбера какъв е проблема да се пусне Knife сървър. В такъв вид сървър има на ден от 1 до 3 speed хака и това е, останалото е само селяни, които обиждат. Не виждам смисъла да е претъпкано там от админи или по-точно да няма посещаемост на админи. Не е, като в classic например да се губи време и да се гледа стриктно даден играч то с ножа, като си и се вижда или имаш хак, или нямаш - просто е! Също така щом мислиш, че няма достатъчно админи пуснете едно съобщение по сървърите, че набираме редовни админи има толкова играчи, които са наистина редовни, но ги спъва това, че се опасяват от мнението на админите дали ще дадем ЗА или ПРОТИВ. Не трябват толкова добри админи за един Knife Arena сървър, защото не е трудно да разпознаеш един speed хакер и да поставиш gag на някой, който псува!
Едно е да говориш много, друго е да кажеш нещо ...
Аватар
zxcv ;>
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1670
Регистриран на: 01 Сеп 2012, 19:33
Име в игра: vijdam va dvoino ;x
Skype: Може и на ЛС


Назад към Предложения за сървърите и сайта

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


cron