Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложение за добавяне на нови правила ! Важно !

ИзображениеТук предлагайте какво искате до добавим/премахнем

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Предложение за добавяне на нови правила ! Важно !

Мнениеот Admin » 11 Юли 2013, 07:45

С някои неща съм съгласен с други не, ще ги напиша тия дни като съм по свободен, но не забравяйте, че тук не е казарма и всичко е доброволно. Да, правилата са за да се спазват, но не винаги по строгите наказания водят до това, като може да има и обратен ефект. По нагоре прочетох, че някой се е отказал от веригата, защото не му се правило регистрация... е по несериозно изказване не съм чувал, ти видя ли му демото за да си сигурен, че това е причината?! не знам да има сървър в който ще махнат бан без да искат доказателство а и щом при нас е бан, много вероятно и на другите места да е.

Ако всеки прочете пак правилата и започне да ги спазва мисля, че няма начин нещата да не са добре.

Да, наистина са много админите в групата, но в игра реалността е друга и ще работя най - вече в тай посока.

Тези дни ще кажа окончателното си мнение по темата, която смятам, че е много добра и може да се извлече доста неща.

Относно предупрежденията, ще ги правя само аз, вие сега постоянно се заяждате с другите, какво остава ако започнат с предупрежденията а и съм на мнение, че ако им дам това право ще останем без админи и то НЕ БЕЗ ОСНОВАНИЕ.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Предложение за добавяне на нови правила ! Важно !

Мнениеот Gosho » 21 Юли 2013, 18:04

[Anti]Killer написа:
6.Ако администратор ban-не някого, който не е hack и този играч предостави демо, на което си личи, че не е. Тогава и само тогава ban-a бива премахнат и се слага предупреждение на визирания администратор. - Наказание: 1 месец или повече без права!

Редът наистина трябва да се затегне, но това че ще накажеш админ за един месец едва ли ще го направи по-опитен. Така само сървърите ще останат без доста от админите си, защото оплаквания има всеки ден и то по няколко.

Според мен старата система е по-добра, вместо админите да получават по месец наказание за грешно поставен бан, да имат лимит от да речем три грешно поставени бана за месец. И ако някой направи повече от три в рамките на един месец да остава без права, защото мястото му не е в тази верига.
За останалите неща съм съгласен, но това трябва редовно да се върши, а не ми се вярва.



Така ще е страхотно!
Познах добро и зло, грях и добродетел, правда и неправда; съдих и ме съдиха; минах през раждане и смърт, радост и мъка, рай и ад и накрая разбрах, че аз съм във всичко и всичко е в мен.Всичко през,което преминах ме направи Човекът,който съм в момента!
Аватар
Gosho
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 11
Регистриран на: 06 Юли 2013, 00:32
Име в игра: DementeD # gpt
Skype: (facepalm)

Re: Предложение за добавяне на нови правила ! Важно !

Мнениеот Roger » 15 Авг 2013, 23:21

Аз искам администраторите да имат повече права.В крайна сметка след като сте гласували доверие за даден нов администратор Вие носите част от отговорността ,че сте дали това право.След това изречение с право мога да кажа,че съм против всякакви ограничения на имащите право да бъдат "Server Admin" с изключение на точка 7 и 8.Всички други точки са излишни,защото пречат на интелекта да вземе крайно решение.Не забравяйте,за "интелекта"Вие сте гласували доверие.
И още нещо, имам предложение.Нека се даде право на всеки админ без изключение да влиза във всеки сървър на CSMegaGaming с какъвто ник прецени.Но,преди да играе в сървъра в който е влязъл да уведоми своите колеги по админ чата за присъствието си.В крайна сметка не е нужно да разяснявам с каква цел се прави това.Нека админите бъдат смели във взимането на крайни решения,дори и да сгреши в преценката си за някой играч,винаги може с чест да излезе от ситуация,казвайки му : "играта ти е безупречна ,но аз искам да се уверя,че си почтен спрямо мен и другите играчи,дай си демото и снимките".
с уважение: Roger1 (d)
Аватар
Roger
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 470
Регистриран на: 03 Юни 2013, 14:15
Име в игра: Roger
Skype: ...

Предишна

Назад към Предложения за сървърите и сайта

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


cron