Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложение за добавяне на нови правила ! Важно !

ИзображениеТук предлагайте какво искате до добавим/премахнем

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Предложение за добавяне на нови правила ! Важно !

Мнениеот [Anti]Killer » 10 Юли 2013, 17:39

6.Ако администратор ban-не някого, който не е hack и този играч предостави демо, на което си личи, че не е. Тогава и само тогава ban-a бива премахнат и се слага предупреждение на визирания администратор. - Наказание: 1 месец или повече без права!

Редът наистина трябва да се затегне, но това че ще накажеш админ за един месец едва ли ще го направи по-опитен. Така само сървърите ще останат без доста от админите си, защото оплаквания има всеки ден и то по няколко.

Според мен старата система е по-добра, вместо админите да получават по месец наказание за грешно поставен бан, да имат лимит от да речем три грешно поставени бана за месец. И ако някой направи повече от три в рамките на един месец да остава без права, защото мястото му не е в тази верига.
За останалите неща съм съгласен, но това трябва редовно да се върши, а не ми се вярва.
ИзображениеИзображение
Аватар
[Anti]Killer
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 821
Регистриран на: 26 Юни 2011, 21:54
Местоположение: Враца
Име в игра: [Anti]Killer
Skype: ivaylo_zg1

Re: Предложение за добавяне на нови правила ! Важно !

Мнениеот TPEBA » 10 Юли 2013, 17:41

[Anti]Killer написа:
6.Ако администратор ban-не някого, който не е hack и този играч предостави демо, на което си личи, че не е. Тогава и само тогава ban-a бива премахнат и се слага предупреждение на визирания администратор. - Наказание: 1 месец или повече без права!

Редът наистина трябва да се затегне, но това че ще накажеш админ за един месец едва ли ще го направи по-опитен. Така само сървърите ще останат без доста от админите си, защото оплаквания има всеки ден и то по няколко.

Според мен старата система е по-добра, вместо админите да получават по месец наказание за грешно поставен бан, да имат лимит от да речем три грешно поставени бана за месец. И ако някой направи повече от три в рамките на един месец да остава без права, защото мястото му не е в тази верига.
За останалите неща съм съгласен, но това трябва редовно да се върши, а не ми се вярва.

и пак така,като има някой за 2-3 седмици натрупани 2 грешни ..за да се подсигури няма да банне никой :D
Изображение
Аватар
TPEBA
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 36
Регистриран на: 16 Ное 2012, 16:15
Име в игра: BARSTARz//rusnaKOZ
Skype: nikyf shans :!

Re: Предложение за добавяне на нови правила ! Важно !

Мнениеот [Anti]Killer » 10 Юли 2013, 17:48

Нали това е целта, когато админ не е сигурен, че играча е с хак да не банва и така да се ограничат грешно поставените банове. Пък, който си е слаб админ рано или късно ще си проличи.
ИзображениеИзображение
Аватар
[Anti]Killer
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 821
Регистриран на: 26 Юни 2011, 21:54
Местоположение: Враца
Име в игра: [Anti]Killer
Skype: ivaylo_zg1

Re: Предложение за добавяне на нови правила ! Важно !

Мнениеот TPEBA » 10 Юли 2013, 17:50

Прав си ,само 1 не мога да разбера..След като се прави Screen за Уал.., кое толкова ти пречи преди да го баннеш дадения играч да ти прати снимките за 1 минута на скайп.. а за аим е ясно,че ако се объркаш повече от 3 пъти не ставаш за админ.. аз просто не мога да си обясня как има толкова грешно поставени банове :( :|
Изображение
Аватар
TPEBA
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 36
Регистриран на: 16 Ное 2012, 16:15
Име в игра: BARSTARz//rusnaKOZ
Skype: nikyf shans :!

Re: Предложение за добавяне на нови правила ! Важно !

Мнениеот Careful » 10 Юли 2013, 18:01

[Anti]Killer написа:Нали това е целта, когато админ не е сигурен, че играча е с хак да не банва и така да се ограничат грешно поставените банове. Пък, който си е слаб админ рано или късно ще си проличи.


До сега пролича ли си? Да не е това "късно" да е твърде късно? Мисля,че има достатъчно админи и системата може да понесе по няколко наказани в месеца.И целта не е тука да се учат и да ни гонят хората, а да помагат.Не създаваме кадри тука, а използваме готови такива.За това една от точките в кандидатстването е да има опит.Плюс това не мисля,че ти трябва кой знае колко време за да се научиш.Просто по внимателно наблюдение преди да сложиш бан.Но докато никой на никой нищо не прави няма как да се променят нещата според мен.Пак казвам,имайте в предвид,че не всички баннати чисти играчи пускат оплаквания.Повечето ни се изсмиват и заминават в други вериги.Сървърите ни се изпразват и ако сега не Ви светне жълтата лампа,после ще си играем само админи.По неопитните админи да си опичат акълите и да гледат внимателно.Тука не даваме награди за много банове,а гледаме да няма грешни такива.Сега ще сядаме да броим кой,колко грешни бана има в месеца и ест. никой няма да стигне 3 и всичко по старому.Трябва строги правила да се замислиш преди да натиснеш опция "2" в менюто.
Аватар
Careful
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 275
Регистриран на: 22 Окт 2012, 21:43
Местоположение: Червен бряг
Име в игра: Discipline|Careful
Skype: don_papi4465

Re: Предложение за добавяне на нови правила ! Важно !

Мнениеот Vito » 10 Юли 2013, 18:24

Значи според мен кой да остава без права нека крайната преценка е на главния или на главните колкото и да сте :) дано не разбирам :)
Но не може да баннеш някой 2 пъти и той да се окаже чист и двата пъти и ти да нямаш демо или да казваш еее ми то не е станало демото щото си бърках в носа ..
Изображение
Аватар
Vito
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 637
Регистриран на: 16 Яну 2012, 23:29
Местоположение: Козлодуй
Име в игра: Vito
Skype: Само на лично

Re: Предложение за добавяне на нови правила ! Важно !

Мнениеот XeLL4o » 10 Юли 2013, 18:36

Careful написа:
[Anti]Killer написа:Нали това е целта, когато админ не е сигурен, че играча е с хак да не банва и така да се ограничат грешно поставените банове. Пък, който си е слаб админ рано или късно ще си проличи.


До сега пролича ли си? Да не е това "късно" да е твърде късно? Мисля,че има достатъчно админи и системата може да понесе по няколко наказани в месеца.И целта не е тука да се учат и да ни гонят хората, а да помагат.Не създаваме кадри тука, а използваме готови такива.За това една от точките в кандидатстването е да има опит.Плюс това не мисля,че ти трябва кой знае колко време за да се научиш.Просто по внимателно наблюдение преди да сложиш бан.Но докато никой на никой нищо не прави няма как да се променят нещата според мен.Пак казвам,имайте в предвид,че не всички баннати чисти играчи пускат оплаквания.Повечето ни се изсмиват и заминават в други вериги.Сървърите ни се изпразват и ако сега не Ви светне жълтата лампа,после ще си играем само админи.По неопитните админи да си опичат акълите и да гледат внимателно.Тука не даваме награди за много банове,а гледаме да няма грешни такива.Сега ще сядаме да броим кой,колко грешни бана има в месеца и ест. никой няма да стигне 3 и всичко по старому.Трябва строги правила да се замислиш преди да натиснеш опция "2" в менюто.


Съгласен съм тъй като един приятел се отказа да играе в тази верига точно защото не му се правише регистрация специално за едно Оплакване, но идеята с 3-те погрешни бана ми харесва. По-добре е да имаме право на грешка!ДА, ако баннем някой чист играч той може да се откаже от тези сървъри, но пък ако гледаме някой очеваден хакер цял мап само и само да сме сигурни че няма да си загубим правата като го баннем може да изгони още повече играчи. Вече ми се е случвало 5-6 човека да излязат от сървара защото смятат някой чист играч за хак и не съм го баннал. А с това наказание си мисля, че доста хора ще започнат да гледат по 10-15 мин играч който иначе биха баннали на момента и това може да изгони повече клиентела отколкото няколко погрешни бана.
Аватар
XeLL4o
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 109
Регистриран на: 27 Апр 2013, 00:00
Име в игра: XeLL4o
Skype: xell4o

Re: Предложение за добавяне на нови правила ! Важно !

Мнениеот Paveto » 10 Юли 2013, 21:12

И аз съм съгласен с новите наказания,но наистина всеки може да сбърка дори и най-опитния. Също съм съгласен и че ако знаеш,че имаш право на три глешки винаги можеш да злоупотребиш. Затова мисля,че право на един грешен бан е нещо съвсем нормално,да не говорим, че повечето хакери ги банваме за по седмица, а наказанието което предлагате е четири пъти по-голямо. Ще излезе,че да играеш с хак е по-добре отколкото да си админ. (giggle) (giggle)
Аватар
Paveto
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 91
Регистриран на: 19 Ное 2012, 18:30
Име в игра: Paveto
Skype: Paveto05

Re: Предложение за добавяне на нови правила ! Важно !

Мнениеот ABRA » 10 Юли 2013, 22:07

За съм и аз
Рано пиле рано пее, но второто мишле изяжда сиренцето ;)
Аватар
ABRA
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 309
Регистриран на: 28 Дек 2011, 22:56
Име в игра: ABRA
Skype: bavarec_3

Re: Предложение за добавяне на нови правила ! Важно !

Мнениеот denity » 11 Юли 2013, 00:37

Като цяло сме много админи ,но на практика малко който сме редовни .Аз лично нямам наказания , но както виждате сами всеки ден има оплаквания и най-много от несправедливи банове.Мисля ,че в един момент ще се окаже ,че във веригата са останали доста малко админи - не това е целта ни нали?Това е мнението ми и помислете добре, ако ще има по строги наказания.Просто ми се струва, че много често засякох израза " Без права завинаги". Нека има наказания за тези ,който бъркат най-често. :)
Аватар
denity
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 42
Регистриран на: 02 Фев 2013, 03:53
Име в игра: DementeD # ^_^
Skype: densito_sweet

ПредишнаСледваща

Назад към Предложения за сървърите и сайта

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта