Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Античийт и по-малко АДМИНИ!

ИзображениеТук предлагайте какво искате до добавим/премахнем

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Античийт и по-малко АДМИНИ!

Мнениеот Gosho » 21 Юли 2013, 17:32

Защо не сложите античийт и без това 90% от админите неразбират от работата си..да не говорим,че като им са дадат права започват да се прават на интересни да не говорим че 95% от тези които играят в сърварите не спазват правилата едни неги спазват нарочно,други неги знаят.А в последно време забелчзвам че има много банове без да се изискват снимки и демо-та така че...!
Познах добро и зло, грях и добродетел, правда и неправда; съдих и ме съдиха; минах през раждане и смърт, радост и мъка, рай и ад и накрая разбрах, че аз съм във всичко и всичко е в мен.Всичко през,което преминах ме направи Човекът,който съм в момента!
Аватар
Gosho
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 11
Регистриран на: 06 Юли 2013, 00:32
Име в игра: DementeD # gpt
Skype: (facepalm)

Re: Античийт и по-малко АДМИНИ!

Мнениеот ABC » 21 Юли 2013, 17:59

След като нападаш екип админи, дай доказателство, че еди кой си е извършил нещо нередно и е злоупотребил с правата си...
Подкрепете обвиненията си с доказателства !!! ...в противен случай ще искам такива да се наказват !!!
Когато вървиш, напред гледай: ако не намериш нищо, поне няма да се препънеш!
Аватар
ABC
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 486
Регистриран на: 12 Авг 2012, 19:09
Местоположение: Видин
Име в игра: ABC
Skype: На л.с. !!!

Re: Античийт и по-малко АДМИНИ!

Мнениеот ABRA » 21 Юли 2013, 18:08

ABC написа:След като нападаш екип админи, дай доказателство, че еди кой си е извършил нещо нередно и е злоупотребил с правата си...
Подкрепете обвиненията си с доказателства !!! ...в противен случай ще искам такива да се наказват !!!


Напълно съм съгласен с колягат.
Рано пиле рано пее, но второто мишле изяжда сиренцето ;)
Аватар
ABRA
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 309
Регистриран на: 28 Дек 2011, 22:56
Име в игра: ABRA
Skype: bavarec_3

Re: Античийт и по-малко АДМИНИ!

Мнениеот Gosho » 21 Юли 2013, 18:13

Може ли да ми седи някои независимо дали е админ или не повече от половината врутка по ъглите и в база и накрая да опреква друг за дадено нещо...
И като искате доказателства почвам да сабирам по малкочка така и да видиме какво ще направите вие главните :)
Последна промяна dzak на 21 Юли 2013, 19:23, променена общо 2 пъти
Причина: Не пускай постове един след друг.Използвай бутона "Промени". Качи си доказателствата тук, във форума.
Познах добро и зло, грях и добродетел, правда и неправда; съдих и ме съдиха; минах през раждане и смърт, радост и мъка, рай и ад и накрая разбрах, че аз съм във всичко и всичко е в мен.Всичко през,което преминах ме направи Човекът,който съм в момента!
Аватар
Gosho
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 11
Регистриран на: 06 Юли 2013, 00:32
Име в игра: DementeD # gpt
Skype: (facepalm)

Re: Античийт и по-малко АДМИНИ!

Мнениеот Gosho » 21 Юли 2013, 18:16

Може ли да ми седи някои независимо дали е админ или не повече от половината врутка по ъглите и в база и накрая да опреква друг за дадено нещо...
И като искате доказателства почвам да сабирам по малкочка така и да видиме какво ще направите вие главните :)
Познах добро и зло, грях и добродетел, правда и неправда; съдих и ме съдиха; минах през раждане и смърт, радост и мъка, рай и ад и накрая разбрах, че аз съм във всичко и всичко е в мен.Всичко през,което преминах ме направи Човекът,който съм в момента!
Аватар
Gosho
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 11
Регистриран на: 06 Юли 2013, 00:32
Име в игра: DementeD # gpt
Skype: (facepalm)

Re: Античийт и по-малко АДМИНИ!

Мнениеот ABC » 21 Юли 2013, 18:50

Събирай доказателства и за админи и за играчи.Имаш правото, но да не нарушаваш правилата по този начин.
Успех в събирането !
Когато вървиш, напред гледай: ако не намериш нищо, поне няма да се препънеш!
Аватар
ABC
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 486
Регистриран на: 12 Авг 2012, 19:09
Местоположение: Видин
Име в игра: ABC
Skype: На л.с. !!!

Re: Античийт и по-малко АДМИНИ!

Мнениеот samanta » 21 Юли 2013, 19:04

...
Последна промяна dzak на 21 Юли 2013, 19:23, променена общо 1 път
Причина: Излишен коментар.
Fall down seven times, stand up eight
Аватар
samanta
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 67
Регистриран на: 13 Юни 2013, 13:03
Име в игра: samanta
Skype: -

Re: Античийт и по-малко АДМИНИ!

Мнениеот Energy Style ^ » 21 Юли 2013, 19:54

Момчето явно взива нещо :D , Гоше такова нещо не очаквах :x :x Мисля че добре виждаш че си вършим работата добре !
NRg |
Изображение


_/﹋\_
(҂`_´)
<,︻╦╤─ ҉ - -
_/﹋\_
Аватар
Energy Style ^
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1039
Регистриран на: 06 Сеп 2012, 09:49
Местоположение: Обединено кралство
Име в игра: NRg | Energy Style ^

Re: Античийт и по-малко АДМИНИ!

Мнениеот Gosho » 21 Юли 2013, 20:33

Energy Style ^ написа:Момчето явно взива нещо :D , Гоше такова нещо не очаквах :x :x Мисля че добре виждаш че си вършим работата добре !

Несъм казвал всички Ради..
Познах добро и зло, грях и добродетел, правда и неправда; съдих и ме съдиха; минах през раждане и смърт, радост и мъка, рай и ад и накрая разбрах, че аз съм във всичко и всичко е в мен.Всичко през,което преминах ме направи Човекът,който съм в момента!
Аватар
Gosho
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 11
Регистриран на: 06 Юли 2013, 00:32
Име в игра: DementeD # gpt
Skype: (facepalm)

Re: Античийт и по-малко АДМИНИ!

Мнениеот Gosho » 21 Юли 2013, 20:35

ABC написа:Събирай доказателства и за админи и за играчи.Имаш правото, но да не нарушаваш правилата по този начин.
Успех в събирането !

Опитвам се максимално да ги спазвам и вече иам 1 доказателство каде да кача снимката!
Познах добро и зло, грях и добродетел, правда и неправда; съдих и ме съдиха; минах през раждане и смърт, радост и мъка, рай и ад и накрая разбрах, че аз съм във всичко и всичко е в мен.Всичко през,което преминах ме направи Човекът,който съм в момента!
Аватар
Gosho
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 11
Регистриран на: 06 Юли 2013, 00:32
Име в игра: DementeD # gpt
Skype: (facepalm)

Следваща

Назад към Предложения за сървърите и сайта

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


cron