Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Относно един плугин.

ИзображениеТук предлагайте какво искате до добавим/премахнем

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Относно един плугин.

Мнениеот Roger » 03 Сеп 2013, 11:10

Mal6ansa* написа:Този плъгин не трябва да се премахва по-простата причина, че играчите в сървърите ни не знаят какво е това чудо отборна игра ..Всеки гледа да си запази статуса ( като blue по-голям кашон от тоя едва ли има, логично е да го дразни този плъгин :) )И като го махнете този плъгин всеки втори ще ми седи някъде в тъча.. Да нямаш голям шанс като останеш сам срещу 7 но и няма голям смисъл да си пазиш оръжието при положение, че има друг плъгин, който при загуба те финансира с достатъчно пари за едно awp :) И blue не знам от къде ги извади тези 70 % като аз не ти давам и 10 :D Може да отидеш да видиш в сектора дали го няма този същия плъгин и тогава ела ми разправяй колко ''много разбираш'' Разбираш единствено от това как да си гледаш твоята игра, но не и играта на останалите играчи (bug)

Човека изказва мнение с безкрайно уважение а ти го нападаш.Лично ти беше един от непорасналите админи,които преди време постоянно злоупотребяваше с правата си и ме банваше постоянно.И видно от написаното личи,че си все още такъв.
Аватар
Roger
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 470
Регистриран на: 03 Юни 2013, 14:15
Име в игра: Roger
Skype: ...

Re: Относно един плугин.

Мнениеот Mal6ansa* » 03 Сеп 2013, 12:15

''Човека изказва мнение с безкрайно уважение'' :D Къде по-точно го видя това ''уважение'' че ми вика, че бил 70 % по-опитен от админите ли ? Тебе преди може и да съм те банвал,гагвал,слейвал,слапвал НО никога не е било без причина приятел. До колкото си те спомням ти беше един от основните дразнители в тези сървъри (за админите) Ей да потвърдят другите админи дали не е било така :) Ако въобще си те спомнят защото това беше миналата година по това време :D Сега имаш коренна промяна :) И ако направиш разликата единственият, който се е променил от тогава си ти, аз съм си същия, но сега защо ли не те слейвам,слапвам,гагвам и т.н. ?? Защото както вече казах си се променил :) Явно си ходил на някакви сеанси, браво имат резултат :D (clap) Изказах си вече мнението по темата ако има някой нещо към мене да ми го пише на лично да не спамим темата.
"Колкото е по-лека една жена, толкова са по-тежки разходите по нея. "
Аватар
Mal6ansa*
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 12 Дек 2010, 21:37
Име в игра: Mal6ansa*
Skype: a?

Re: Относно един плугин.

Мнениеот blue » 03 Сеп 2013, 16:14

Не знам защо си мислиш, че Сектор.бг са авторитет в Цс веригите. От колкото до тези 70 процента, те са толкова, няма да го пиша ако нямам нужната аргументация по въпроса. Както казах това, че имам 2 мнения във форума не ме прави по некомпетентен и Да, ако трябва да сме честни спрямо всички познанията ми за играта са в пъти по - големи от средно статистическия админ в Дъст 2 сървъра без някой да се засяга нямам никакви лоши чувства към никой. Относно плъг-ина, просто изразих мнение което беше целта. @ Малшанса, Целта на Контра- Терористите е да пазят 2те бомби и съответните позиции от които терористите могат да проникнат към тях, ако това наричаш "Кашон" то да, кашон съм.
Страшно се извинявам ако съм предизвикал някакви негативни отзиви.
Поздрави Синия. :)
Аватар
blue
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 10
Регистриран на: 11 Авг 2013, 17:15
Име в игра: blue
Skype: crou4ky

Re: Относно един плугин.

Мнениеот Trentt0 » 03 Сеп 2013, 16:38

Този плъгин трябва да се премахне! Както каза синия сектора не са база за сравнения.
DINO BG - Некадърник.... Синия няма предвид ауто тийм баланса... Пример (за по некадърните) : В сървъра отборите са с по 10 играча съответно Терористи и контра терористи. Когато убият всички от твоя отбор, а от другия отбор има останали 6-7 живи Кой нормален ще тръгне да се прави на Рамбо за c4(по просто не мога да го обесня).. Ако се застоява на 1 място нали за това има админи да им напомнят чрез ХУД за бомбата.. (потресен съм че имате такъв админ).
Mal6ansa - дефинирай ми думата "кашон" за какво се използва и кога.
Слушайте го Синия няма да съжалявате.. Разбира МНОГО от играта.
Аватар
Trentt0
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 3
Регистриран на: 03 Сеп 2013, 16:29
Име в игра: Trentt0
Skype: kris.ue

Re: Относно един плугин.

Мнениеот restless » 03 Сеп 2013, 16:42

И аз съм съгласен с блу да се махне този плъгин.
а trennto не знам дали си му брат/съквартирант или просто сте с 1 ип но нямаш право да нападаш екипа.
LAST NAME EVER FIRST NAME GREATEST :3
Аватар
restless
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 472
Регистриран на: 25 Мар 2012, 20:31
Име в игра: restless`
Skype: vase_pz

Re: Относно един плугин.

Мнениеот Trentt0 » 03 Сеп 2013, 16:54

Приятел съм му и той ми показа с какво се занимава. Този плъгин наистина е ненужен и във веригата която съм аз го няма.
Как няма да ги нападна като не разбират за какво иде реч? Набиват се на очи некомпетентните админи и правят лошо впечатление.
Аватар
Trentt0
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 3
Регистриран на: 03 Сеп 2013, 16:29
Име в игра: Trentt0
Skype: kris.ue

Re: Относно един плугин.

Мнениеот Mal6ansa* » 03 Сеп 2013, 17:28

Божее сектора не бил авторитет :D Добре както кажете :D То затова сървърите им са постоянно пълни и хората дават пари за да си резервират слотове нали :D С какво се занимава? Кисне 24/7 в цс похвално (bow) ако това са ти 70 % наистина ги имаш (y) Даже са 90 % :D
"Колкото е по-лека една жена, толкова са по-тежки разходите по нея. "
Аватар
Mal6ansa*
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 12 Дек 2010, 21:37
Име в игра: Mal6ansa*
Skype: a?

Re: Относно един плугин.

Мнениеот Admin » 03 Сеп 2013, 17:54

Спорът е излишен, рекламите също. Глъгина на този етап остава, но винаги можем да го променим. Блу мерси за предложение, винаги ще се разглеждат подобни идеи.

@Trentt0 съобразявай се как говориш тук, явно това не е твоята верига, обиждай там. Предупреждението е точно за това.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Относно един плугин.

Мнениеот bozi4ka » 03 Сеп 2013, 18:25

Mal6ansa*, защо не отидеш да станеш админ в сектора като толкова много го хвалиш,а седиш тук? Щом там ти харесва ,освободи ни от невъобразимите си качества като админ в CS MegaGaming!!!
Аватар
bozi4ka
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4
Регистриран на: 02 Яну 2013, 11:00
Име в игра: bozi4ka
Skype: kiril.malev

Re: Относно един плугин.

Мнениеот Mal6ansa* » 03 Сеп 2013, 18:37

Там не им трябват админи, сървърите са с античийт и не ги хваля или рекламирам, ами ги давам за пример, с добра цел. Аз тука играя отдавна и си давам мнението, кое е добре и кое не е за тези сървъри. А такива иргачи като тебе дето от две седмици знаят за тези сървъри.. Слабо ме вълнува мнението ти. Отивай са редиш за банички с боза :D
"Колкото е по-лека една жена, толкова са по-тежки разходите по нея. "
Аватар
Mal6ansa*
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 12 Дек 2010, 21:37
Име в игра: Mal6ansa*
Skype: a?

ПредишнаСледваща

Назад към Предложения за сървърите и сайта

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


cron